Skocz do zawartości
son goku

Son Goku v3

Odhodzić   

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. odchodzić

    • Tak, WYPIER@@ HAHA
      7
    • NIE ODCHODŻ KOTKU
      5


Rekomendowane odpowiedzi

 Siema,

Jak pewnie zauważyliście już praktycznie od 1 miecha nie gram na ŻADNYM z waszych serwerów. Te kilka wejść się nie liczy. Ale ostatnio parę osób mnie tęgo wkur:D no.

Oprócz kilku nie ciekawych chwil np:. okradziony ze skinów przez JEDNEGO Z WASZYCH ADMINÓW tfu na niego 🙂 (trochę kosztowały @Reikon @smutneoczy chyba wiedzą o co chodzi 😄 btw oni mnie nie okradli ),paru baników i +2 na forum to naprawdę FAJNIE się z wami grało. Dość tęgo się zastanawiałem czy nie zostać ale po przemyśleniu odchodzę nie wiem na ile, ale przedział czasowy mieści się w przedziale (1, + ).

Ale mam dobrą wieść  podczas gry dużo adminów  nęciło mnie abym zrobił ADMINA  więc mówię jak wrócę do zrobię ADMINA na 100% .

Nie chce mi się pisać komu dziękuję a komu do buzi bym napluł 😄 ale powiem tyle wszystkich lubię i na wszystkich pluje.

Myslę że byłem jedną z najbardziej zaagażowanych osób na serwie i mam  nadzieję że moje słowo coś znaczy.

A teraz skiny na 2 te które dodałem i nazwałem po swojemu mają być wgrane i nazwy mają zostać MOJE!

@smutneoczy @Reikon pozdrawiam DZIDOWCÓW

@Mirass i @OWSIANY pszenny walczcie be ze mnie

@Mirass TY ZBIERASZ PIENIĄDZE ! I proszę abyście już robili żutkę na mojego ADMINA 10zł/miech mam nadzieję ze dużo mamony uzbieracie 😄 .

PA PA

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Pozdrawiam Adrian/Son Goku/Kurt-Neil

 

POSŁUCHAJCIE SOBIE I WIEDZCIE ŻE JA STAJĘ SIĘ CORAZ LEPSZY PAPA

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty zabawny ! Uciekasz od walki ta ? Wiedziałem żeś cykor xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz i nie wracaj ! 😄 Nie chcemy slabiaków ! 😄

Elo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie bobku,
Wpadniesz na serwer szybciej niż sądzisz 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zdecydowałeś się na pożegnanie, to chociaż mogłeś Ortografię ogarnąć ....... 

 

Kolejnego płaczka mniej :poke: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirass wiem że maczałeś w tym palce XD

btw zrobiłem to ! powołałem 305 użytkowników ! @Sevral jakaś nagroda może ? XDD

11 godzin temu, Sevral napisał:

te jakiś błąd chyba jest na stronie xD image.png 

 

By SSS,

hmmm jak chcesz odchodzić to w nagrodę mogę ci konto usunąć żebyś nie musiał wracać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...