Skocz do zawartości
Martwica

Turniej

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam taki pomysł aby stworzyć turniej cs 1.6 😉 5 vs 5, kilka drużyn. Nawet nie chodzi o nagrody tylko aby sie dobrze bawić ;D

Co o tym sądzicie ? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiś serwer by na nim stworzyć turniej i chęci do prowadzenia grafiku drużyn kto z kim i kiedy ma grać to możesz go zorganizować 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git, teraz wystarczy ludzi ogarnąć. Nie wiem, trzeba jakoś to ogłosić 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten post będzie nie oficjalny ale dogadamy się może na priv jak wrócę co do szczegółów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer kosztuje grosze z tego co wiem ale pytanie do Ciebie czy byś był w stanie mi pomóc z nim ^^

By Gość,

Ucz się :) komendy RCON i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupicie serwer i wgl to na waszym miejscu zrobiłbym ankietę lub coś w tym stylu i sprawdził ilu graczy jest chętnych na taki turniej. Bo patrząc na ostatni turniej "śnieżki" to zainteresowanych było bardzo mało użytkowników forum bo tylko 18. Więc nie ma sensu robienia czegoś takiego na np. 4 drużyny (jest to bezsensowne), ilość zainteresowanych moim zdaniem musiałaby wynosić co najmniej 30 osób by było chociaż 6 drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie mnie ja bardzo chętnie itp

Ale czy są przewidziane nagrody moi starsi panowie @Mirass i @Atypowy

btw

@smutneoczy @Reikon to co jak będzie turniej to Dzidowcy znowu pokażą gdzie jest innych miejsce 😄

jak by co werbujemy dobrych graczy @Mirass dziadku może ty dołączysz do nieśmiertelnych dzidowców 😄albo ty @Atypowy a może razem dojdziecie do nas 😄 ( ale nie w nas ) 😄

Jak będzie turniej to mi mówić to wrócę na chwilę do 1.6 i popykam z wami 😮

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojna twoja @son goku najpierw trzeba to zorganizować porządnie bo widziałem już takie pseudo turnieje tutaj gdzie ludzie byli chętni, a tu dupa z organizacją :o 

 

Omówię szczegóły z @Martwica na priv i zobaczymy. Będziemy informować na bieżąco. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jak będzie mało zaiteresowanych zrobić turniej 1vs1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł fajny, ale nie wypali się :/

 

Po pierwsze dlatego, że będzie bardzo mało chętnych, a ostatni turniej snowball był tego najlepszym przykładem, a po drugie o ile intencją jest dobra zabawa, o tyle znając tego typu turnieje, czy serwery typu MIX 5 vs. 5 po jakimś czasie gracze będą siebie nawzajem obwiniać za oszustwa, później będą wyzwiska i powstanie na koniec tzw. "patomix"...

Mając doświadczenia z 2 sieci, gdzie mix był praktykowany, po jakimś czasie było tylko źle z organizacją i z zachowaniem graczy.

 

Jeżeli chcielibyście już robić takie turnieje, a przede wszystkim drużynowe, to moim zdaniem organizacyjnie moglibyście pozwolić na korzystanie z komunikatorów, a najlepiej z discorda serwera HE (oczywiście, reszta rzeczy jak wh, powinno już grozić banem) Ps. nie polecam korzystania z TS-a. Mapy winny być albo typowe na turniej, a więc mapy typu aim, czy awp, albo małe mapy de i cs. Np. cs_estate, czy de_dust2_long. Dobór map już Wam pozostawiam.

 

Jak już będziecie mieli gotowy serwer, to przed jego oficjalnym włączeniem moglibyście wstawić na 1# i 2# pluginy z informacjami na temat powstania takiego serwera i zachęcenia ludzi do grania / chyba, że chcecie, aby tu grały tylko zaufane tu osoby :D

 

                   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A co do nowego serwera ostatnio przykuł mi uwagę serwer z modem GunGame i moim zdaniem byłby to najlepszy serwer właśnie na turnieje, gdzie jednak nie można by było już korzystać z komunikatorów. Jego styl działania i rozbudowany system powoduje, że ludzie respią się 3 sekundy po zginięciu, a zbędność komunikacji ograniczy negatywne zachowania graczy. Do tego dochodzą staty :D Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej. Kto byłby chętny to wzięcia udziału w takim konkursie? Myślimy nad składem 3 vs. 3 lub 5.vs 5. Chodzi o to żeby się nie nudzić.

 

Musimy wiedzieć czy są osoby które by chciały 4fun zagrać coś takiego ? ^^

 

Nie chcę żeby był jakiś duży spam więc najlepiej pisać priv albo tutaj jeden krótki post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirass ja 😄

Wiecie jak to będzie wyglądało : pierwszo entuzjazm a potem spadek etuzjazmu aż w koncu powiecie że za mało osób i że w pupie to macie bo nikt nie chce grać btw ledwo co @Atypowy zrobił turniej na 18 osób, w dodatku z atrakcyjnymi nagrodami, a wy chcecie robić na tzw suchara turniej ff, to trochę słabo moim zdaniem się nie uda nawet ten post 6 osób tylko odwiedza  czyli zainteresowanie zerowe 😞 .

Ale jak wypali to jednego zawodnika macie MNIE 😄

I DO ORGANIZATORA TURNIEJU @Martwica rozumiem że ty organizujesz więc 5vs5 czy 3vs3 czy 1vs1 gramy  ? i zasady już układaj jak chcesz żeby pykneło coś w rodzaju tego co stworzył @Atypowy dziadek

@smutneoczy @Reikon Dzidowcy  grają  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny, i wolałbym żeby drużyna składała się z 5 użytkowników, dajcie jakieś info na serwerach o takim turnieju, może stali gracze którzy nie mają konta na forum w końcu je założą i wezmą w nim udział 🙂

By Mirass,

Już ustawiłem bindy. Jak będziesz wbijać na serwery proszę o to samo. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mirass napisał:

Inaczej. Kto byłby chętny to wzięcia udziału w takim konkursie? Myślimy nad składem 3 vs. 3 lub 5.vs 5. Chodzi o to żeby się nie nudzić.

 

 

Ja Chętny 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się turniej nie odbędzie to ja wygrałem jak by co 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętna :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver się zgłasza! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zagram po tylu latach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill bez szalu. A co Mi tam. Tez zagram jak cos bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu mówie że zapisy mogą troche potrwać bo mało ludzi sie zgłasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie spróbuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...