Skocz do zawartości
Martwica

Turniej

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam, nadal oferuję swoją pomoc w organizacji serwera. Jestem niestety daleki od poparcia formy 3v3. W trzech to raczej się nie pogra, a trzeba będzie wynajdować jakieś dziwne mapy, żeby to w ogóle miało sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizacją bym mógł się zając ale nie teraz, bo mam naprawdę ciężki okres w życiu który będzie grał no z 4 latka XD

Ja już wogóle nie gram w 1.6 praktycznie to już w nic nie gram ale jak by jakimś cudem odbył się turniej np 3:3 jak to zrobił @Atypowy to ja bardzo chętnie 😄

Btw mi się wydaje @Mirass że jak byś napisał że kto będzie organizatorem turnieju ( i to pyknie ) to będą przewidziane nagrody np vip na 90 dni dla graczy czy opłacony admin na kilka miechów myślę że by się znalazło parę osób 😄

 

Albo dawajcie 1na 1 na arenie i tyle piszecie datę gry np 04.03.2020 o 18.00 

Hasło podacie na forumie

Ile osób się zbierze tyle weżmie udział w turnieju 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer na hostingu 1shot1kill kosztuje 16 zł i wystarczy tylko znaleźć gotową paczkę pod serwer mixowy I gotowe 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2020 o 15:16, DEGJUDYN HADWA SEKUDYN napisał:

Podbijam, nadal oferuję swoją pomoc w organizacji serwera. Jestem niestety daleki od poparcia formy 3v3. W trzech to raczej się nie pogra, a trzeba będzie wynajdować jakieś dziwne mapy, żeby to w ogóle miało sens...

Dlaczego dziwne 😉 Moim zdaniem zwykłe mapy typu dd2/inferno mogłyby się nadać z zawartą umową ustną na grze z 1 bs. A nawet żeby już takiej prowizorki nie odjaniepawlać XD Trafić mapę "dust short" ( nie wiem jak te mapy się fachowo zwą, chodzi mi o mapy które są zabudowane, np wyjście z tt na b te sprawy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, D3AM0NS napisał:

Dlaczego dziwne 😉 Moim zdaniem zwykłe mapy typu dd2/inferno mogłyby się nadać z zawartą umową ustną na grze z 1 bs. A nawet żeby już takiej prowizorki nie odjaniepawlać XD Trafić mapę "dust short" ( nie wiem jak te mapy się fachowo zwą, chodzi mi o mapy które są zabudowane, np wyjście z tt na b te sprawy)

Może i masz rację, ale prawda jest taka, że nie ma już o czym rozmawiać. Było oferowane załatwienie serwera, byli ludzie chętni, tylko od strony organizacyjnej coś poszło nie tak. Moim zdaniem temat zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DEGJUDYN HADWA SEKUDYN napisał:

Może i masz rację, ale prawda jest taka, że nie ma już o czym rozmawiać. Było oferowane załatwienie serwera, byli ludzie chętni, tylko od strony organizacyjnej coś poszło nie tak. Moim zdaniem temat zamknięty.

Dokładnie, czekamy na dalszy rozwój wydarzeń 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...