Skocz do zawartości
D3AM0NS

[Zamknięty] Witam się

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę u was pograłem i postanowiłem że zostanę na dłużej a co za tym idzie w końcu się przywitam.

Niektórzy z was możliwe że już mnie kojarzą z serverka także pozdrawiam ;).

Więc... Siemanko 😁Nazywam się Dawid i pochodzę z Chełma, mała miejscowość na Lubelskim.

Mam 21 lat aktualnie "bezrobotny" XD. 

Jednym z głównych zainteresowań a można nawet powiedzieć że stylem życia jest muzyka ;).

Od 13 roku życia siedzę w klimatach klubowych a od 16-tego odnalazłem swój klimat jakim jest fidget zwany potocznie vixą :D.

Moim celem jest wizyta w klubie nawet i na supporcie dlatego w wolnym czasie staram się udoskonalać umiejętności.

Słucham również innych gatunków muzycznych które zapewne wielu was słyszało gdzieś przypadkiem. Future Hause/Electro/HS/Deep Hause i tak dalej aż do rapu ^_^.

Co do tego ostatniego trzymam się starej szkoły. Raz że autotune do mnie nie przemawia a dwa że mam swoje zasady. Za nim nazwiesz mnie "Sebixem" to przeczytaj moje imię i poznaj, nie oceniaj xd.

Dość dziwnym hobby jak na faceta jest gastronomia. Niby przyjęło się że w tym fachu kobiety mają większe pole manewru lecz polecam śmigać do Lidla po zakupy i zapraszam do mnie na obiad 🤣.

Panów na flaszeczkę ewentualnie jakiegoś wąsa :D.

Motoryzacja, ale to raczej nikogo nie dziwi. Moim marzeniem jest mieć na własność Audi rs5 w sedanku, maaagia <3.

Widzimy się na dd2, uważaj jak przebiegasz na b Panie ct ;> XD Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. Szczególne pozdrowienia dla Artura :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, troszkę nie kojarzę nicku ale trochę mniej Mnie ostatnio.

Gastro każdy lubi wszamać wiec  się przydasz 😄 Co do muzyki no sukcesów kto wie może kiedyś się spotkamy w Procie, corado czy jakimś Omenie 😄

Jak na razie życzę przyjemności na serwerach i kto wie może i w Mój "długopis" kiedyś wpadniesz :doubtful:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, no od jakiegoś czasu widuję cię na serwie, oby tak zostało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Lubelskie! Lbn  wbijam na chełm często odzywaj sie! 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@popus czy to ty No witaj ;D

@Deus 5

@son goku Siema dzido XD tylko źle nie odbierz :V

@MIRAS Wcale mnie to nie dziwi 😉 Nie mam długiego stażu więc. Jeżeli gastro to tylko w odpowiednim nastroju. Ja jestem jak diesel w zimie, musi się nagrzać XD Myślę że jak będzie zaproszenie i czas to kiedyś pogadamy przy wspólnym temacie hah. Możliwe że jak dopadnę zamuły to pokuszę się coś skleić skoro też latasz :D. Dzięki ! Wzajemnie, do zobaczenia na gali 5 %%

@Ghost!!! Oo a ciekawe pod jakim nickiem się kryjesz 😄 Tak myślę nic nie zapowiada na inny obrót spraw 😉 Do zobaczenia.

@Olsonix;3  Hejooo 

@Zankor Witam sąsiada 😄  Wiesz co, za 2 tygodnie będę przejazdem na tysiąclecia to można się zgarnąć na jakiegoś browarka 😄 Kto wie ... ^^

@Shadow. No siemanko :3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam Kolege!!!! Co do wąsa się podłączam 🤭🤣🤣 Co do auta byłem chwilę właścicielem Audi RS6 C7 Awant 707hp więc wiem o czym mowa!!!!! Petarda i jeszcze raz grube jeb....n...i....ę......... E samochód marzeń 

AUDI RS5 też kozak 4.2L V8 FSI 450km jednak RS6 daje większą frajdę z jazdy. 

Zapraszam na #2 no i czasami na #1 bo też tam grywam 🤭😎😎😎 Pozdro mordo!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jezyk777 Siemanko ^^

@TdL Thief Piękna furka, miałem okazje przebyć trasę 70 km Audi s8 z 98 roku 4.2 V8 czyściutka benzynka awww. Od tamtego momentu zakochałem się w tych autach. Szczególnie kiedy widziałem reakcje osób na strzały z tych 2 dział XD. 

Szczerze nie znam się dokładnie na tych nowych audicach pod względem wygody, różnicy z jazdy jaka występuje a bardziej sugerowałem się wyglądałem. W Audi uwielbiam sedany, jeżeli kojarzysz tą S8 z 1998r to wiesz o czym mówię 😉 Auto szerokie na prawie cały pas XD

#2 masz na myśli go moda ? zagrałbym lecz kiedy odpalam server ekran ładowania (te kreseczki xD) zatrzymuje się na trzech i dalej nie idzie. Nawet gdybym czekał godzinę nic z tego.

Pozdrawiam ^^

@>SiWy< No siemanooo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, D3AM0NS napisał:

@jezyk777 Siemanko ^^

@TdL Thief Piękna furka, miałem okazje przebyć trasę 70 km Audi s8 z 98 roku 4.2 V8 czyściutka benzynka awww. Od tamtego momentu zakochałem się w tych autach. Szczególnie kiedy widziałem reakcje osób na strzały z tych 2 dział XD. 

Szczerze nie znam się dokładnie na tych nowych audicach pod względem wygody, różnicy z jazdy jaka występuje a bardziej sugerowałem się wyglądałem. W Audi uwielbiam sedany, jeżeli kojarzysz tą S8 z 1998r to wiesz o czym mówię 😉 Auto szerokie na prawie cały pas XD

#2 masz na myśli go moda ? zagrałbym lecz kiedy odpalam server ekran ładowania (te kreseczki xD) zatrzymuje się na trzech i dalej nie idzie. Nawet gdybym czekał godzinę nic z tego.

Pozdrawiam ^^

@>SiWy< No siemanooo 

Znam znam s8 😎 też bardzo wygodne i dynamiczne auto a wszystko przez napęd Quattro. Ja w tej chwila mam A8 D3 W12 3.0 TDI 300km zarejestrowana na 4 osoby  na pełnym wypasie i powiem Ci z tego auta nie można być nie zadowolonym. Z resztą sam wiesz ze te auta z napędem quattro i silnikami V6 i V8 🤯prowadźi się pewnie i dynamicznie plus wygoda z jazdy po to przecież limuzyna 😎😎😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko siemanko 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kleksik Oho, jest i ten co strzela szybciej niż się wychyli xD Siemanko

@Sedateaa Hiii 😄

@Atypowy Witam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry, trzeba kiedyś na balety wyskoczyć ;DD No i oczywiście jak będziesz mieć jakieś spoko nutki w tym stylu to mi podsyłaj! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Julka. napisał:

Bry, trzeba kiedyś na balety wyskoczyć ;DD No i oczywiście jak będziesz mieć jakieś spoko nutki w tym stylu to mi podsyłaj! ^^

A no siemanko 😄 Coś pomyślimy hah, nutek jest sporo, wystarczy dobrać coś pod Ciebie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, D3AM0NS napisał:

A no siemanko 😄 Coś pomyślimy hah, nutek jest sporo, wystarczy dobrać coś pod Ciebie 😂

Mi to praktycznie wszystko wpada do ucha oprócz metalu i rocku także czekam na twoje nutki 😄 No i szanuje za audiczke ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam nowego gracza na HE nicku jakoś nie kojarze albo nie zwróciłem uwagi na serwerze 

A i jak mógłbym prosić tak samo jak nasza @Julka. o jakieś spoko nutki to będę bardzo wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smutneoczy Na wszystko przyjdzie pora 😉

Damy radę, dam CI jakąś paczuszkę albo skleję coś z tracklistą 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@d!vide No siemano 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...