Skocz do zawartości
domycia

[Rozpatrzone] Skarga na admina - "???"

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: do mycia!

Skarga na admina: nie wiem, nie chciał odpowiedzieć na pytanie kim jest

Serwer: DD2 only 
Data zdarzenia: 03.02.20
Opis sytuacji: grzecznie, elegancko sobie pykam po czym gość mnie na początku każdej rundy slapuje do 1hp albo daje slapy 0 obrażeń, no więc ja kulturalnie mówię, że ch#j mu w d$#sko, a jakiś miras (XD) mnie zbanował, no ludzie... :/ Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności, nie mam pretensji do tego kto mnie zbanował, bo niekulturalnie napisałem, ale do tego co slapował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i tu troszkę i się przyznałeś lecz za mało. Zaczęło się od akcji z głupim tekstem skierowanym do @_Shiva_ . Nie będę cytował administracja może sobie sprawdzić z logów twoje ładne odnoszenie się.

Albo tu widać

http://290272.hltv2.pukawka.pl/hltv-2002032324-de_dust2-1580768640-1580769960.zip 

 

Wywaliłem Cię w ramach upomnienia. Są godziny nocne damy troszkę luzu graczom można sobie rzucić jedną panią inaczej zarabiającą, ale nie takie teksty.

 

Zacząłeś się wypytywać kto Ci szanownego wywalił. Wiedziałeś już że Ja pilnuję.

Zaś naskoczyłeś na @kleksik,  że oszukuje w grze, zaś użyłeś ładniejszego słownictwa w jego kierunku. Tylko peszek trafiłeś na admina. (Za obrazę i przekleństwo do gracza, szczególnie admina już masz powód do odpoczynku jaki Ci wymierzyłem) Dałem Mu wolną rękę aby Cię ukarał. Troszkę poslapował - Mówimy się naprawisz (czyt. Ogarniesz).

Nie pomogło. Po kolejnych wulgaryzmach - wyleciałeś z serwera z wiadomym skutkiem.

Nie będę marnował czasu na screenowanie przekleństw. Już go straciłem na odpisanie na tą durną skargę.

Następnym razem wiedz że nie tolerujemy kozaczenia i takiego słownictwa na Naszych serwerach. Nawet w godzinach nocnych.

Odczekasz ten dzień. Nie pozdrawiam.

 

 

 

@Atypowy Z uprzejmości sprawdź sobie logi kolegi. To się dowiesz czemu dzionek.

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=130465

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...