Skocz do zawartości
s2atan

[Rozpatrzone] Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: s2atan

Serwer: Only DD2

Data zdarzenia: 04.02.2020

Godzina: 18:00:21

Opis sytuacji: straszyli że mnie sprawdzą i sprawdzili, niestety dzisiaj niefortunnie z tym banem nie trafili, pozdrawiam 

Link do bana: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=130475

 

Edit 1: @kleksik rozumiem że tak to widzisz bo pewnie sam gdybym był adminem dał sobie bana ale akurat te ruchy są spowodowane tylko przez moją rękę jeżeli byś przyglądał się moim meczą codziennie widziałbyś że niejednokrotnie ręka mi lata w dynamiczniejszych akcjach, a jest to spowodowane tym że taki się urodziłem i drga mi ona nie tylko w csie lecz na codzien raz mocniej raz słabiej, no trudno nie raz pisałem odwołania, piszę je dosyć często bo gram kilkanaście lat, tyle mogę dodać od siebie

 

Edit 2: @kleksik nie chcesz nie wierz, nikomu nic nie będę udowadniał, ja wiem co mam, ty za to wiesz tyle ile zobaczysz w csie, szkoda że nie możemy się spotkać irl bo wtedy nie byłbyś taki pewny tego co napisałeś, możliwe że to najsłabsze tłumaczenie jakie słyszałeś ale taka jest prawda, prawda jest taka że na każdego można znaleźć tysiąc akcji za które dostałby bana, tak samo jest w twoim przypadku, wiem bo trochę już gram tutaj i byłem adminem na kilku serwerach, tylko trzeba odróżnić aima od wady ręki, sam mówisz że wygląda to jak źle skonfigurowany aim, a kto by takiego instalował 😉

 

Edit 3: jeżeli dla was to jest odpalenie to spoko, widać po prostu ile tutaj osób tak naprawdę powinno się wypowiadać pod odwołaniami i kto tak jest w stanie prawidłowo rozpatrzyć je ponieważ posiada doświadczenie, @Deus powiedz mi skąd wiesz że powinienem mieć drgania prawie przy każdej akcji, właśnie polega to na tym że grając 10 minut na przykład masz rękę najlepiej działającą po 2 godzinach już nie działa tak samo, może być wprawiona bardziej ale czułość ma jakbyś ustawił na 4 w csie, można zamykać temat dla mnie nikt tutaj z niżej komentujących, którzy są na nie nie jest w stanie poprawnie ocenić jakiegokolwiek odwołania, szkoda że nie miałem włączonego nagrywania ekranu bo bym się trochę pośmiał z was "eksperci" no ale trudno płakać nie będę z powodu bana 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://290272.hltv2.pukawka.pl/hltv-2002041731-de_dust2-1580833860-1580835240.zip

 

Akcja od 16:50 do 17:50


Nie będę się rozwodzić nad tym czy jest to źle skonfigurowany aim czy nie - każdy Twój strzał powoduje nienaturalne ruchy celownika. W dodatku na samym końcu demka przy strzelaniu z dgl również to widać.

Dla mnie ewidentne używanie wspomagaczy - decyzję poznasz po zapoznaniu się ekipy HE. Cierpliwie czekaj.


Pozdrawiam

kleksIK

 

EDIT


Ciekawe tłumaczenie, ręka Ci drga w momencie oddania strzału, a jak się wcelowujesz z awp to puszczasz myszkę? Bo wtedy jakoś nie widzę tych wrodzonych drgań 🙂

Ruch palcem wskazującym powoduje coś takiego? Według mnie wybrałeś bardzo kiepskie podejście do obrony. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16:46 dostał pełnego flesha a i tak stał wcelowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej też zauważyłem u cb dziwne drgania celownika, wtedy na serwie było 3 adminów, kiedy 1 poszedł na spect cię sprawdzić to nagle drgania ustały (dziwne). Co do demka od kleksika to w 17:45 te drgania celownika raczej nie wywodzą się z tego, że ci ręka drga gdyby tak było to prawie przy każdej akcji byś tak miał. Moje zdanie jest takie samo jak kleksa. Jak coś to niech ktoś to jeszcze zerknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie odpalony. Nawet nie ma co Tu komentować. Kalibracja zawiodla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martwica napisał:

16:46 dostał pełnego flesha a i tak stał wcelowany

 Jakbym czasami widział Ciebie, rzucam flesha i cyk głowa. Przechodząc do sedna sprawy.

 

2 godziny temu, Deus napisał:

Co do demka od kleksika to w 17:45 te drgania celownika raczej nie wywodzą się z tego, że ci ręka drga gdyby tak było to prawie przy każdej akcji byś tak miał.

Zgodzę się z @Deus. Także kolega dostał bana i ban zostaje. Nie ma co przedłużać sprawy. 

 

+12 na forum.

 

Zamek.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

QPc7LSK.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...