Skocz do zawartości
MIRAS

Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy czytelnicy !

 

"Pare osób Mnie pewnie jeszcze kojarzy, ale większość nie wie kim jestem !"

 

Czas to zmienić  :cool:

 

Dziś pragnę Wam przedstawić :

 

@Natalia

 

 

@MIRAS

Witaj, rozpoczynając jak zawszę przedstaw Nam się w kilku słowach 🙂

 

 

@Natalia

A więc... Mam na imię Natalia 😜 pochodzę z Wałcza (woj, Zachodnio-Pomorskie) obecnie mieszkam i pracuję w Holandii.  

 

 

Wałcz - jeszcze tam w wywiadach nie byliśmy. Tak wiec, opowiedz troszkę o miejscu wychowania. 🙂 Z czego słynie, co warto odwiedzić?

 

 

 

Wałcz -  jest pięknym małym miasteczkiem, leżącym na pojezierzu wałeckim.

W samym mieście mamy 2 jeziora  a w okolicy miasta zliczymy ich jeszcze z 15 albo i lepiej... ❤️ 

O moim mieście mogłabym tu napisać książkę, więc rzucę w skrócie co tu się  znajduje 😄  po pierwsze!

Mamy bunkry a więc jest zajebiście 

bunkry.jpg.6e96aaa2e5ed36e3e738cddd1950118b.jpg

 😄 W Wałczu znajduję się również ośrodek przygotowań olimpijskich 

786008383_Orodek.thumb.jpg.7687145b07106a75f613171ad040c81f.jpg

 

( trenują  u nas kajakarze ale i nie tylko .. zdarzają się również gwiazdy MMA a dawniej nawet sam Adam Małysz relaksował się na  "bukowinie").

Ciekawym miejscem jest również most wiszący łączący brzegi Jeziora Raduń (w Polsce mamy tylko 4 takie mosty) , można go fajnie rozbujać jak huśtawkę 😈😜 

 

most.jpg.9782edcf039de1d3d7c3db20bc2c3d6a.jpg

 

Oprócz tego w mieście mieści się również Batalion Łączności i Batalion zabezpieczenia, no i wiele zabytków. 

84_big.jpg.63a56d5fe9c6d38de03f607edfa6adcd.jpg

 

Jako ciekawostkę powiem również ze około 10 km od Wałcza mieści się Magiczna Górka  ( miejsce w którym prawa fizyki nie działają? Auta toczą się pod górę tak samo jak płynie wylana woda z butelki)

1261591360_grka.thumb.jpg.79d845871065c30621bc0f51240b7d32.jpg1678605911_gka2.thumb.jpg.ded0eed73200c26ec949c55cba226749.jpg

 

Jeśli kogoś zaciekawiłam - o mieście powstał kiedyś odcinek w programie "Para w Polskę" a więc polecam obejrzeć  :)

Para w Polskę - Wałcz 

 

 

Pięknie przedstawione miasto - po recenzji stawiam kropeczkę na mapie miejsc wartych odwiedzenia 🙂

W takim razie co skłoniło Cię do wyjazdu do Holandii ? Kiedy się to zdarzyło ?

 

 

Do Holandii wyjechała moja mama i rodzeństwo, w zamiarze było, że gdy tylko ukończę technikum (Technik żywienia i Gospodarstwa Domowego) również do nich dołączę.

Los jednak chciał troszkę inaczej ... w ostatniej klasie szkoły średniej poznałam mojego obecnego męża, jako że on miał już rozpoczęte studia postanowiłam że i ja jeszcze troszkę się douczę i rozpoczęłam  studia o kierunku Finanse i Rachunkowość. Po 3 latach wyjechaliśmy do Holandii. Było to w 2017 roku ... 

 

 

I aktualnie czym zajmujesz się na co dzień  w obecnym miejscu zamieszkania ? 

 

 

Obecnie pracuje na największej giełdzie kwiatowej na świecie... 😄  a dokładniej w firmie Quattro Plant.. pracuje na kilku stanowiskach między innymi fotografuje dla klientów zakupione przez nich kwiatki (np do sklepów internetowych lub po prostu by meli wgląd nim kwiatki do nich dotrą )

Niestety godziny pracy są jakie są dlatego tak mało czasu spędzam na serwerach 😞 oprócz tego mam w domu małego niedźwiedzia który również pochłania mnóstwo czasu.

 W wolnych chwilach spotykamy się w zaprzyjaźnionym gronie, zazwyczaj są to typowe domówki... 😉

 

 

 

No tak, Holandia - słynie w dużym stopniu z kwiatków 🙂 ( Nie mówię tylko o tych nielegalnych u Nas 😛 ) Ciekawie brzmi twoja praca 🙂

 

"Małego niedźwiedzia"  Wyjaśnisz Nam troszkę te określenie ? Domyślam się, że chodzi o potomka ?

 

 

Hehehe nie, dziecka jeszcze nie mamy 😄 chociaż w sumie ... Posiadamy psa. W tym momencie ma 11 miesięcy. Jest energiczna i psotna ... Wabi się Hera.

202647680_Nataliapies1.thumb.jpg.d7035951d607b3eaf1473a68bf3153ca.jpg1006608683_Nataliapies2.thumb.jpg.07bffb39b18adc7764e8d344fb748e37.jpg

 

 

 

#Gamoń 😄 Prześliczna psina :love:

Praca, psina, mąż, spotkania ze znajomymi ... A Co z zainteresowaniami ? Posiada jakieś hobby ?

 

 

Od zawsze uwielbiałam zwierzęta zwłaszcza psy... Bardzo dużo czytam i w wolnych chwilach staram się trenować Herę.

Sprawia Mi ogromną radość, gdy uczy się sztuczek. Niestety przez ostatnie krótkie dni i sezon w pracy - tego czasu było mało ale mam nadzieje że nadrobię ćwiczenia latem. :) 

Oprócz tego jestem chyba typową kobietą, ponieważ uwielbiam oglądać seriale i filmy ( w sumie to tylko te Polskie... 😄 ) No i w moim serduszku wciąż jest cząstka cs'a ...

W końcu poświęciłam tej grze wiele wiele lat ...

 

 

Nawiązałaś do filmów 🙂 Tak wiec takie Top3 twoim zdaniem Polskich filmów ?

 

 

OJej ... nie jestem krytykiem filmowym, więc raczej nie mam mojego Top 3 😄 po prostu albo film mi się podobał albo nie. 

Lubie komedie, ale również filmy typu Underdog czy jeszcze w inna stronę obyczajowe np.  Boże Ciało.

Od czasu do czasu Lubie również dramaty :]  

 

 

Okej, a z muzyki ? Jaki styl u Ciebie przeważa ?

 

 

Głownie jest to Disco polo-   jest lekkie, muzyka łatwo wpada w ucho, szybko się przy niej sprząta, super się przy niej tańczy... tzw weselne klimaty ... 

Oprócz tego uwielbiam dance i latino  i od czasu do czasu polski rap - hip-hop.

 

 

 

Chyba każdy Polak w mniejszym lub większym stopniu przepada za Disco polo 😄

Przebywasz w Holandii z mojej szybkiej kalkulacji 3 latka 😛 Jak z językiem ? W jakim języku się dogadujesz na co dzień. Bo wiem z doświadczenia ich niderlandzki jest ciężkim językiem. 

 

 

3 lata na stałe ... wcześniej spędzałam tu wszystkie wakacje od 2011 roku 🙂 Rozmawiam po holendersku lub jak kto woli niderlandzku ... 🙂

Nie jest może to perfekcyjne jednak oni rozumieją mnie a ja rozumiem ich .. xD na początku potrafiłam się dogadać tylko w sprawach związanych z pracą,  w tym momencie radzę sobie w życiu codziennym czy to z sąsiadami, w sklepie, banku czy u lekarza ...  Chciałam kiedyś wybrać się do szkoły językowej jednak razem z mężem planujemy za jakiś czas wrócić do Polski, a więc to co umiemy Nam wystarczy.  Osobiście dla Mnie niderlandzki jest łatwiejszy niż angielski którym się nie posługuje...

 

 

A jak się miewają sprawy w Holandii odnośnie Koronawirusa ?.  

 

 

ahh... Holandia póki co powoli się zabezpiecza - odwołane zostały wszystkie masowe imprezy, zamykają szkoły.

Dziś miało być zebranie ministrów by podjęli decyzje o kwarantannie - póki co nic nie wiadomo. 

Tak jak wszędzie brakuje papieru toaletowego 😂. Przez Koronawirusa mamy mniej pracy, no niestety kwiaty wysyłamy na cały świat, a więc odeszli nam klienci z Włoch i Hiszpanii. Zakażeń co raz to więcej i to już w mojej okolicy ... Mam tylko nadzieje że moi bliscy nie zostaną zarażeni 😞   Straszna zaraza! :((

 

 

Wiele wątpliwości co do tej sytuacji. Dbajmy o higienę, starajmy się być w domu ile możemy. Pilnujmy się wzajemnie!

 

Troszkę zostawmy czasy obecne.

Cofnijmy się w czasie do roku 2010 - Twojego przybycia do Naszej rodzinki.

Jak się zapoczątkowała przygoda z CS'em ? Jak do Nas trafiłaś?

 

 

Ahhh to były piękne czasy 😄   Od 2007 roku grałam w cs'a 1.5 ( dużo  wcześniej zapoznawałam się z grą ponieważ bracia grali w domu więc podglądałam) jednak czasy Fragmani i Jawnetu minęły więc trzeba było przenieść się na 1.6 ... Wtedy używałam do gry konta @Mania (mój brat) .. nauczył Mnie jak wyszukiwać serwery z mapami jakimi bym chciała zagrać... i tak o to padło, że akurat weszłam na Batona. Spodobała mi się tutejsza atmosfera 🙂 później pokazałam serwer Mani i tak o to się tutaj zaaklimatyzowaliśmy .. Po jakimś czasie zostałam Adminem.  Mieliśmy super zgraną ekipę kilka serwerów były serwery TP FFA#1 FFA#2 4Fun z czasem pojawił się Paintball później CSGOmody i wiele wiele innych 🙂 Niestety po wyjedzcie do Holandii brakowało mi czasu a nawet i chęci by troszkę postrzelać ( zawsze były jakieś obowiązki ... jak nie przygotowania do ślubu to przygotowania do zakupu mieszkania, meblowanie, teraz pies... ) Ale jestem ! Wróciłam ! Nie obiecuję że każdego dnia będę się z Wami spotykać  ale jednak ta społeczność ma gdzieś tu miejsce w serduszku ❤️ i sentyment nie pozwoli mi zerwać z tym na zawsze :)

 

 

@Mania ? Kojarzę lecz nigdy się nie dowiedziałem o Waszym pokrewieństwie. Co się z Nim dzieje ? Grywa jeszcze u Nas ?

 

 

Mania bardzo szybko przeszedł na Globala ... a teraz już sama za nim nie nadążam  bo zmienia te gry jak skarpetki ... 😄  był overwatch , PUBG, Diablo, Fortnite i wiele wiele innych . Od czasu do czasu zagląda na #2 🙂

 

 

 

Liczę, że kiedyś mu się przypomni o Nas na stałe 😊 

Jako doświadczona adminka, gracz Naszych serwerów - Jak twoim zdaniem miewają się serwery, forum. Jest coś co Twoim zdaniem jest  do zamiany?

 

 

Jestem miło zaskoczona działalnością H-E. Były czasy kryzysu gdy na stanowisko adminów brało się kogo popadnie ... Teraz widzę że ekipa jest dosyć solidna 🙂 Cieszy mnie postawa również osób które już nie pełnią funkcji administratora a mimo to pomagają w łapaniu złoczyńców. Brakuje mi tutaj serweru 4fun ... takiego dla zabawy na maks 14 osób ... jakieś mapy typu fy_, awp_ _bh czy kz_  ... 🙂 a no i wkurza Mnie, że nie wypadają mi skrzynki na #2 ... 😄 ile można zabijać  bez nagrody 😄 Fajnie by też było gdyby wprowadzić dodatkowo do konkursu Top15 możliwość stworzenia swojego skina i otrzymanie go od razu ... był by to szał 😄 Mi kiedyś taką naklejeczke na "emeczke" zrobił @Sevral ojjjj jakie głowy z niej wchodziły ❤️ Co do forum....  wszystko chyba działa bez zarzutu nie widzę żeby moderatorzy czepiali się o byle co a to tez jest ważne ...  Póki co nic więcej nie mogę powiedzieć ponieważ dopiero zaczynam się na nowo wdrażać w społeczność :)

 

 

 

Ciekawe propozycje. Spokojnie szybko się ponownie zaaklimatyzujesz

Na pewno są osoby których szczególnie Ci u Nas braknie. Wymienisz twoich faworytów którzy już nie grywają ? A może jest ktoś może dalej obecny na serwerach 🤔.

 

 

 

Faworytów? hmmm tak się nie da 🙂 Była wtedy jedna wielka wspaniała ekipa... nie było podziałów ten jest z tego serwera ten z tamtego .. jeden trzyma się z tym drugi z tamtym- nie ,była jedna całość... Najbardziej tkwi mi w głowie @Kejti to ona była tutaj taką moją dobrą duszyczką - siostrzyczką ❤️ no i jeszcze jeden "delikwent ':D ... z którym kontakt miałam również wtedy gdy nie strzelałam- @Marcin :) przeklikaliśmy wiele wiele godzin pisząc o duperelach jak i życiowych sytuacjach, to taka moja Batonowa Kluseczka ( tak na siebie mówimy On do Mnie, Ja do Niego - KLUSKA). Oczywiście wszyscy wtedy byli życzliwi i pomocni ... @Atypowy @Złoty @kazanek@batonik z czasem pojawił się @Sevral @Honor i wielu wielu innych 🙂 Z wieloma osobami przegadało się wiele nocy na Skypach itp...  nie wspomnę o tym  ile zarwaliśmy nocek na serwerach .... Nie da się ich teraz tutaj wymienić tym bardziej nie chciałabym nikogo pominąć więc po prostu napiszę proste DZIĘKUJE WSZYSTKIM którzy mnie tolerowali, lubili i spędzali ze Mną miłe chwile na serwerach, forum, ts'ie, skypie. Szczególnie dziękuje tym którzy naprawdę w pewnym etapie mojego życia byli jego częścią  😗

 

 

Pewnie kto ma ten zrozumie 😉.

Powróćmy do Ciebie. 

Chyba każdy zna Siebie najlepiej, jakbyś określiła swój charakter? Wymień zalety i wady twoim zdaniem 😏

 

 

Myślę ze moją największą dobra cechą jest to że jestem pomocna ... Zawsze najpierw staram patrzeć się na dobro innych. Wierzę w tzw, "karmę" -to co dajemy światu, to do nas wróci . Kolejna rzecz która nie wiem czy jest wadą czy zaletą to prawdomówność...  nie umiem kłamać  przez co czasem wychodzą sprzeczki ponieważ nie przytakuję wszystkiemu co ludzie chcą usłyszeć...   Jestem rodzinną osobą lubię spędzać czas ze "swoimi"... 

Jeśli chodzi o wady to największa to lenistwo .... ojjj tak jestem bardzo leniwym człowiekiem jednak jak coś ważnego  trzeba zrobić to nie ma zmiłuj i podnoszę moje 4 litery do działania 🙂 Jestem też uparta zwłaszcza jak "wiem" ze mam "racje" to nikt mnie nie przegada ... 😄 no niestety to jest chyba naturalne u kobiet ?:gk:

 

 

 

Prawdomówna ? Jestem spoko ? :trollface:

Uparta hym... to chyba zaleta kobiet racjonalnie patrząc, chyba że nie macie racji 😄 Ale nie będę tu seksistowsko się przekłucał  czasami 😛

 

Nie będę pytał o wiarę, ale wykorzystajmy wierzenia buddyjsko- hinduskie 😛 Reinkarnacja - W czym widziałabyś swoje nowe wcielenie ? I dla czego taki wybór ?

 

 

Hehe nie mogę powiedzieć o Tobie złego słowa ponieważ nie poznaliśmy się lepiej, na ten moment uważam że jesteś "spoko" 😛 Kiedy tylko nadrobimy znajomość na pewno będę mogła powiedzieć więcej   😄 

Co do reinkarnacji ... Wierzę w to że ludzie mają dusze, i gdy Nasze ciało umiera coś musi podziać się z cząstką Nas ... Może wiedzie beztroskie życie w niebie, a może przechodzi katorgi w piekle ? Tego nie wiemy, jeśli jednak nasza dusza szuka nowego "bytu" to chciałabym aby moja "urodziła" się na nowo - Tak chciałabym od nowa przeżyć te wszystkie lata które mam już za sobą. Czas dzieciństwa wspominam z uśmiechem na twarzy 🙂 Ale miejmy nadzieję że jeszcze nie jedną historię z życia będę wspominać na stare lata.  

 

 

Marzenia - jakie Ty posiadasz do spełnienia ?

 

 

 

Wiele marzeń już mi się spełniło ... 🙂 Mam kochającego męża i psa którego bardzo chciałam, mamy swoje gniazdko. Miałam na sobie piękną białą suknie ślubną o której marzy każda mała dziewczynka... 🙂 Jednak lista marzeń wciąż jest długa .... Pierwszym na liście jest kupno domu - tym razem w Polsce ( w mojej głowie jest on już nawet umeblowany ). Bardzo bym też chciała polecieć na Zanzibar, marzę o nim od kilku lat ... miała być to nasza podróż poślubna jednak zajęliśmy się kupnem mieszkanka później pieskiem i tak to odkładamy... Marzy mi się leżeć na hamaczku pod palmami i patrząc no błękitną wodę popijać drineczki ❤️ To są dwa główne marzenia które czekają na realizację . Oczywiście marzę również (pewnie jak każdy) o wygraniu milionów w totolotka...  

 

 

Marzenia są! Ja życzę, aby się spełniły 😉

Chyba każdy lubi dobrze zjeść - jak to wygląda u Ciebie ? Dobrze gotujesz? Za jaką potrawą przepadasz najbardziej, a czego nie lubisz ?

 

 

 

 

Dziękuję dążę do ich realizacji ! 🙂

 

Oj tak lubię zjeść, a w zasadzie lubię podjadać .😄 Uwielbiam chodzić do restauracji typu "open fusion".  Płacisz za wejście i jesz aż pękniesz . Tutaj w Holandii Mamy spory wybór takich lokali a dania w nich serwowane zadowolą chyba każdego ... od frytek przez owoce morza, aż do żabich udek nie wspomnę już o deserach  ❤️ Jeśli chodzi o moje ulubione danie to hmmm, nie mam czegoś co bym mogła jeść dzień w dzień - ale uwielbiam wszelakie warzywa, grillowanego łososia, wieprzowinkę w każdej postaci . Jestem wszystkożercą  jedyne czego nie zjem to sushi ... śmierdzi mi bagnem 😄. Odnośnie pytania czy potrafię gotować... wspomniałam wcześniej o moim technikum a więc jestem wykwalifikowaną  kurą domową. Umiem i uwielbiam gotować dla gości ... ( mój mąż jadłby tylko określone dania a ja lubię czasem poszaleć ). Nie wyobrażam sobie zaprosić gości i nie przygotować czegoś "na ząb" 

 

 

 

"Open fusion" że u Mnie w okolicy takich rzeczy nie ma 😅 Mieli by bankruta. Uwielbiam jeść - pomimo że chudzina ze Mnie 🙂

  ...Wróć - rozmawiamy o Tobie :genius:

 

 

A jak wygląda sytuacja odnośnie czytania ? Chętnie czytasz ? - np. przed lub po danym filmie porównujesz go z pisemną wersją ?

 

 

Lubie czasem wieczorem w łóżku wziąć do ręki książkę i się wyciszyć przed snem :). Zazwyczaj czytam to co ktoś mi poleci ostatnio były to książki autorstwa Laili Shukri :)

Jeśli chodzi o adaptacje filmowe książek to raczej szkoda mi czasu 😄  Wolę czytać coś co powoduje napięcie, nie lubię znać zakończenia już na samym początku ..

 

 

Chyba każdemu wyjątkowe i zabawne chwile utrwalają się w pamięci 🙂

 Zdradzisz Nam jakieś zabawne wspomnienie z życia ? A może jakaś zabawna sytuacja która spotkała Cię tutaj  

 

 

Oj sytuacji śmiesznych (przynajmniej dla Mnie ) jest bardzo wiele, ale nie są one na tyle spektakularne by i Was pewnie śmieszyły ;D Więc nie będę się pogrążać jakimiś głupimi filmikami czy zdjęciami. Zabawna sytuacja tutaj hmmm nie przypominam sobie ... były radosne chwile śmiechy, chichy ale to raczej wynikały one z rozmowy 😛

 

 

 

Śpiewanie - 😛 Jest Ci czymś obcym ? A może po spożyciu uaktywnia się coś w rodzaju skrytego talentu ? Jak sądzisz ? 

Bo np. @popus czy to ty który rzekomo Cię nie zna ( troszkę mi to podejrzane 😄 ) Bywał gwiazdą śpiewu na dawnym GO:MOD DD2. Ostatnio coś Nam zamilkł  :5870c5c6e9aa3_(::laugh:

 

 

 

Staram się jak najmniej używać mikrofonu czy to w grze czy w towarzystwie... Niestety Bozia nie obdarowała Mnie talentem do śpiewu 😄 Unikam tego także w domu, chyba że włączę muzykę na tyle głośno by siebie nie słyszeć wtedy "Mam te moc"  😄 

Aczkolwiek jak sięgnę pamięcią wstecz  jakieś 11 lat to byłam zwycięzcą konkursu "Idol" na Team Speak'u haha wygrałam wtedy własny serwer ts'a 😄 

 

 

 

O no proszę 😄 Nawet i osiągnięcia  Musimy się kiedyś zmierzyć - też talentu nie mam 😆

Wiemy już o charakterze - troszkę fantazją polecimy 😛  Jakbyś się miała utożsamić z jakimś zwierzęciem ?  Co by padło twoim wyborem ?

 

 

O a na to też znam odpowiedź! 😄 Osobiście bardzo boję się wilków, ale mimo to czuję z nimi jakąś więź. Wilcza wataha ma ściśle określone zadania, a ja lubię działać w grupie ( zawsze też lubiłam grać TP w cs'ka 😄 )  W stadzie panuje pewien rygor, a ja lubię również gdy każdy zna swoje zadania i potrafi je wykonać oraz wie jak się zachowywać w pewnych sytuacjach  ... W dodatku wilki są przepiękne .... Uważam wilka za zwierzę które wie czego chce i nie przejmuje się otaczającymi go "baranami"  to tak jak ja :nerd:

 

 

Pięknie to Nam objaśniłaś :5870c5c81fdca_o::xx20f: Tylko co z tym twoim lenistwem w przypadku wilka ?  :trollface:

 

 

Jak przeważnie spędzasz wakacje ? Albo jak byś chciała je spędzić ? Wiadomo już, że wcześniej wyjazdy do Holandii. Ale z takich ulubionych miejsc ?

Jeziorka ? Góry ? Łono natury [biwaki w terenach zielonych - lasach] 

 

 

myślę że da się wyćwiczyć mojego lenia hihhih 

 

Obecnie pracując tu na kontrakcie ciężko jest wygospodarować czas na takie wakacje jak bym chciała... Zazwyczaj kończy się na 1-2 tygodnie w okresie letnim w Polsce u Mnie w mieście oczywiście :] Wtedy nie ma czasu na sen ... Odwiedzamy całą rodzinę moją i męża do tego mamy wielu znajomych z którymi również chcemy spędzić czas. Do tego dochodzą wizyty u lekarzy, zakupy itp...  Więc w dzień wędrowanie po rodzinie wieczorami po znajomych :]. Czasem uda nam się ekipą wybrać na spływ kajakowy (krótki odcinek dla relaksu z zapasem zupy chmielowej na "pokładzie")  czasem jakieś kręgle, paintball 🙂 Lubimy również w naszej paczce grywać w Pokera ( do stołu siada około 10 osób i w sumie więcej się opowiada niż gra ale jest super :) ) no a mi marzą się te drinki pod palmami... :angel:

 

 

 

Każdy sposób spędzenia czasu z dobrą ekipą jest dobry 😏

 

Teraz troszkę "potańczymy" Jak z Tańcem u Ciebie ? Lubisz? Dajesz się prowadzić czy sama przejmujesz inicjatywę?

 

 

Lubię weselne klimaty czyli z nóżki na nóżkę jakiś obrót... Jeśli partner potrafi tańczyć to daje się prowadzić, a nawet powiem że lubię tupać z kimś kto ma pojęcie hihi 😏 Dawniej to ja byłam tą dominującą w tańcu ale o wiele przyjemniej jest gdy to facet przejmuje inicjatywę hihi 😜

 

 

Hej wesele! Ten klimacik 😎

 

 Myślę, że sporo się dowiedzieliśmy o Tobie.  Jeżeli ktoś zechce zapytać o coś - zachęcam w komentarzach 😏

 

Na koniec pragniesz coś dodać - przekazać Naszym czytelnikom ?

 

 

 

Hmmm po pierwsze dziękuję Ci za poświęcony czas. Dzięki Tobie nasza społeczność mogła dowiedzieć się o mnie troszkę więcej.

 

Czy chciałabym coś przekazać?  

 

Wybaczcie mi jeśli Was katuje na serwerach i cieszcie się ze nie strzelaliście że mną w latach mojej świetności hihihi a tak poważnie...

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim którzy umilali/umilają mi chwilę spędzone na serwerach ❤️

 

 

Również dziękuję za chęć szczerej rozmowy :xx20c:

Pewnie i szczególne znane Ci osoby z dawnych czasów w głębi są zachwyceni, że przybyłaś do Naszej rodzinki.

Dziś dużo się dowiedzieliśmy - uważam że Naszym użytkownikom się spodoba wywiad.

 

Jak co wywiad - Życzę Ci :

- Aby psina chowała się zdrowo, aby przyszłe tresury przynosiły oczekiwany rezultat.

-Abyś przybyła jak przyjdzie na to czas do Naszego kraju.

I spokojnie mogłabyś Sobie pozwolić na postawienie wymarzonego domku

- Aby praca jednak nie pochłaniała tyle czasu - Pamiętajmy życie mamy jedno - szkoda je zmarnować na obowiązki.

- Abyś szybciutko się oswoiła w obecnym gronie i nie opuszczała Nas więcej 😛 

 

Wszystkiego dobrego ! - Cieplutko pozdrawiam :kiss:

 

 

 

Podobał się wywiad ? Pozostawiam ocenę Wam.

Do zobaczenia w kolejnych odsłonach MIRASowych wywiadów.

 

:dobranoc:

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba wywiad 😄 TERAZ WIEM KIM JEST TA PANI!

Zajefajna psinka @Natalia 🐶

Disco polo 😄❤️ ( @MIRAS kto wie może kiedyś z Natalią się coś zaśpiewa na serwerze 😛

Bardzo fajnie się czytało.

Pozdrawiam cieplutko 👐

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi cię poznać Natalio 😄 Wywiadzik jak zwykle ciekawy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, Kluska, Ciebie też dorwali. Aż się cieplej na serduszku zrobiło :shy:, ale tak było - potwierdzam. Naturalnie pewnie masz świadomość że jak się przeprowadzisz do Polski, to Śląsk :trollface: 

 

Chyba mnie nawet całkiem przypadkiem do Wałcza przekonałaś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...