Skocz do zawartości
artur z sanoka

[Podanie odrzucone] podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: artur z sanoka
Staż w cs'a: ponad 10 lat
Wiek: 34 lata
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): nie wyszukuje mojego nicku,rank tez u was mi nie dziala,przynajmniej na onlydd2 .Gram u was od lat
Gdzie miałeś/aś admina: pochylnia
Gdzie masz admina: aktualnie nigdzie
Dlaczego właśnie ja: postanowilem zlozyc podanie bo mam duzo wolnego czasu bo aktualnie nie pracuje,bardzo duzo gram glownie u was na onlydd2.Jest masa cziterow co mnie denerwuje,dzis byl admin(niewiem ktory) pisalem wiele razy na u@ ze ten czy ten czituje a admin nic z tym nie zrobil, po chwili cziter wyszedl.Ucieklo ze 3 dzis gdy gralem.Glownie chce admina zeby banowac cziterow zeby inni oraz ja mogli grac maksymalnie w spokoju a nie sie denerwowac bo ktos gra nie czysto
Kontakt: STEAM_0:0:49525760

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nie 

- Często obrażasz graczy i przeklinasz 

- Mało udzielasz się na forum 

Skoro admin nie reaguję na twoje u@ to prawdopodobnie gracz jest czysty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracz prawdopodobnie jest czysty?

 

nick lowca heduw

non steam

ewidentny aim

,gral dzisiaj staty 42 :2 same hedy i uciekl po 2-3 minutach gdy admin wbil.Podejrzewam ze to ktos kto poprostu zna adminow na tym servie

 

P.S no jak ktos mnie wyzywal to mu odpyskowalem proste,czesto mnie prowokoali ludzie ale na ten moment to mam to gdzies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktywność na forum -NIE

Wiek-TAK

Zgłaszanie czitów a raczej bezpodtstawne  -NIE

NIe rozpisałeś ani jednego demka - nie

Obrażanie -NIE 

Wchodzisz na forum tak z pupy i prosisz o adm -NIE

1 godzinę temu, artur z sanoka napisał:

Nick: artur z sanoka
Staż w cs'a: ponad 10 lat
Wiek: 34 lata
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): nie wyszukuje mojego nicku,rank tez u was mi nie dziala,przynajmniej na onlydd2 .Gram u was od lat
Gdzie miałeś/aś admina: pochylnia
Gdzie masz admina: aktualnie nigdzie
Dlaczego właśnie ja: postanowilem zlozyc podanie bo mam duzo wolnego czasu bo aktualnie nie pracuje,bardzo duzo gram glownie u was na onlydd2.Jest masa cziterow co mnie denerwuje,dzis byl admin(niewiem ktory) pisalem wiele razy na u@ ze ten czy ten czituje a admin nic z tym nie zrobil, po chwili cziter wyszedl.Ucieklo ze 3 dzis gdy gralem.Glownie chce admina zeby banowac cziterow zeby inni oraz ja mogli grac maksymalnie w spokoju a nie sie denerwowac bo ktos gra nie czysto
Kontakt: STEAM_0:0:49525760

Dlaczego własinie ja wyjaśnij mi jedno podaj nick admina do którego zgłaszałeś on najprawdopodobniej zdecydował że gracz nie czituje, z tego wynika ze nie umiesz rozpoznać czitera to CIEBIE SKREŚLA OD RAZU

Grałem parę razy inocognito i jakiś typek mówił o mnie że cituje - @artur z sanoka JESTEM JEDNYM Z TWOICH CZITERÓW

38 minut temu, artur z sanoka napisał:

gracz prawdopodobnie jest czysty?

 

nick lowca heduw

non steam

ewidentny aim

,gral dzisiaj staty 42 :2 same hedy i uciekl po 2-3 minutach gdy admin wbil.Podejrzewam ze to ktos kto poprostu zna adminow na tym servie

 

P.S no jak ktos mnie wyzywal to mu odpyskowalem proste,czesto mnie prowokoali ludzie ale na ten moment to mam to gdzies

to nie wygląda nawet jak zgłoszenie co najwyżej spostrzeżenie nadające się na chatboxa, z tego wynika że nie umiesz kożystać z hltv - NIE

z pozytywów

wiek  TAK

admin na pochylni TAK

Steam TAK

Ps. na pochylni przyjeli mnie jak miałem 13 lat to jest słabe serwery 🙂

 

PODSUMOWUJĄC NIE NIE NIE NIE NIE

NIE DAWAĆ MU ADMINA !!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...