Skocz do zawartości
creimS

[Rozpatrzone] Atypowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: jade z frajerami, XDDDDDDDDD

Skarga na admina:  Jest w temacie

Serwer: only dd2
Data zdarzenia: 24.03.2020
Opis sytuacji: grałem na serwerze i dostałem kick'a w TRAKCIE RUNDY bez żadnych ostrzeżeń ani komunikatów, że coś jest nie tak. Po wejściu na serwer drugi raz dostałem bana znowu W TRAKCIE rundy, bo nie można tego zrobić na starcie albo na końcu. Nie wiem czy admin jest ogarniczony umysłowo i nie rozumie, że niektórzy bawią się tą grą czy bał się, że zostanie zmasakrowany we zwykłej rozgrywce fairplay. Powodem było napisanie, że admin jest sierotą i żądaniem napisania nick'u admina na adminchacie. Jak ktoś się obraża o takie rzeczy to naprawdę chyba kwarantanna mu uderza do głowy, bo innego powodu nie widzę. Admin chyba jest za bardzo poczuty co do swojej roli. Jak tak dba o przepisy to zapraszam do rekrtuacji, nie wiem może na policji to spełni swoje marzenia. Pozdrawiam Łukasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś w innej drużynie to raz. Dwa nie mam obowiązku mieć w grze włączonego głosu, miałem włączoną muzykę, mogłem nie słyszeć. Po to jest admin czat, który się wyświetla na pół ekranu, żeby informować, bo do czego masz go używać? Rzeczywiście niesamowita ujma w twoją stronę wielki adminie, że mi nick podasz. Śmiechu warte. Radzę wyjąć kija z nie powiem gdzie, bo jeszcze tutaj bloka dostane XDDDDDD. Świetny powód na bana na godzinę. Pogratulować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...