Skocz do zawartości
son goku

[Zamknięty] Podwójny skok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno powstał temat o awpach, w niej wypowiedziałem się że to nie problem z awpami lecz z vipami. Wszyscy, którzy wypowiedzieli się w tym temacie wspominają o takich mapach jak eldorado i westwood.

Weźmy eldorado na tej mapie vipy mogą wchodzić na dach salonu ( widzą całą mapę), na dachu hotelu ( widzą cały resp ct oraz spory kawałek tt , można też bardzo szybko przejść do wieży ), vipy  z ct też bardzo szybko mogą zdominować wszelkie dachy wchodząc na odpowiednie skrzynki, vipy w ct mogą bardzo szybko zobaczyć tą zamkniętą lecz skanowaną część z silosem na wodę. Również mogą wskoczyć bardzo szybko przez okno do banku. Na respie tt jest stodoła, w środku stodoły przy dachu jest belka na którą tylko vipy mogą wskoczyć. Oczywiście jest więcej takich miejsc na tej mapie. Powoduje to że vipy mogą wszędzie wejść, łatwiej im się broni bs czy raszuje. Vipy z podwójnym skokiem mogą (i to robią ) wchodzą na txt, często nawet o tym nie wiedząc.  Wiecie o co mi chodzi więc nie będę rozpisywał westwooda, również na innych mapach dzięki vipowi można wejść poza mapę ( nawet ja dostałem za to bana ! ). Sprawdziłem kilka map i wiem że na sporej części map można wejść po za nie, po za tym vipy maja  o wiele więcej miejsc do kampienia.

Aby vipy nie byli za bardzo nie zadowoleni proponuję dać im strzykawkę która leczy 50 hp.

Administracjo musisz coś zrobić z tymi vipami czy zabrać im podwójny skok ( jestem za tym ) czy zabrać im awp.

Ale musicie dać ograniczenie awp.

Wypowiedzi typu kup sobie vipa i po problemie nie wchodzą w grę. osoby z vipami proszę aby nie pisały rzeczy typu ,, ja nie wiem o co ci chodzi '' wy macie vipy i to o was piszę

Dziękuję za uwagę i PROSZĘ O KULTURALNĄ I UPORZĄDKOWANĄ DYSKUSJĘ PROSZĘ O ARGUMENTOWANIE SWOICH WYPOWIEDZI 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójny skok musi być i wydaje mi się że cały czas będzie 😁 

Na Westwood wydaje mi się że Są tylko 2 miejsca które można uznać za txt 

-silos 

-hotel dach jak podskakujesz podwójnie coś tam widać na resp TT

Jeśli chodzi o Eldorado, jedna jak i druga strona ma podobne szanse w zależności gdzie kto się ustawi... 

A tak poza tym może są jeszcze z 2 mapy w których możesz wykorzystać podwójny skok by wejść na txt. 

Takie moje zdanie pozdrawiam @son gokupodwójny skok jest tu za długo i jak byś go chciał go USUNĄĆ, dużo graczy będzie NIEZADOWOLONYCH nie ważnie VIP czy nie VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wyjściem jakie widzę , abyś był zadowolony to usunięcie tych 2 map w co zdecydowanie raczej nie przejdzie 

 

Dołączam się do zdania @TdL Thief : jedna jak i druga strona ma podobne szanse w zależności gdzie kto się ustawi... 

 

Jeśli wiesz że ct raszuje to wystarczy że poczekasz , Powybijasz nie których to większa szansa że twoja drużyna wygra.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako zwykły użytkownik ( bez vipa ) zauważyłem że mi wiele lepiej się gra gdy w drożynie przeciwnej nie ma  vipów, co z kolej przekłada się na wyższe k/d oraz  większą satysfakcję płynącą z rozgrywki, nadmienić chciałbym również że przede wszystkim napadanych powyżej mapach zabijają mnie vipy oraz cziterzy 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trzeba by się podszkolić w zwinności, sprycie i technice 😁🤣

Gram już tu 4 lata i nie wyobrażam sobie gry bez podwójnego skoku 

Myślę że temat został rozwikłany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem bardzo op ( jak grałem to nie raz w topce witałem ) 😄

@TdL Thief jak grałem trochę incognito to nie złe baty dostawałeś ode mnie 😄

  

 

TO  jak nie da rady z  tym podwójnym skokiem to chociaż ZRÓBCIE TZW NIEWIDZIALNE ŚCIANY NA TXT ORAZ ZABROŃCIE PLANTOWAĆ PAKI NA TXT ( np. mapa de_dust2 bs B można wskoczyć na jedną ze skrzynek i na niej splantowac tak że ct jak nie ma vipa to za luja nie rozbroi )

I jeszcze jedno @Sevral zwracam się do ciebie autolama jest nadal w grze wiesz o tym !?  Pewien admin na mapie eldorado nie raz ją kupował

WSZYSCY CHYBA WIEDZĄ O KOGO MI CHODZI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że @Sevral rozumiesz mnie, i mam nadzieję że się nie zdziwisz jak poproszę aby ta osoba nie mogła więcej tego robić

 dla mnie jest to równe z czitami, ponieważ to i to pomaga w rozgrywce a chyba nie bez przyczyny autolamy zostały zablokowane, taka trochę kompromitacja serwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...