Skocz do zawarto艣ci
zajec hax

Jak strollowa膰 ziomeczka na serwerze CS:GO BATON 馃榿

Rekomendowane odpowiedzi

Go艣膰

Co to za kozak otwiera tabele? Podpowiadanie (nikt nie m贸wi艂 o jego prawid艂owo艣ci) w grze b臋d膮c na komunikatorze g艂osowym perm czerwoni bra膰 go! 馃槃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Ale my sobie nie podpowiadamy! :-D Ciekawe jak mo偶na sobie podpowiada膰 jak jest zablokowana mo偶liwo艣膰 wzi臋cia specta :-) dopiero mo偶na lata膰 po planszy jak ca艂y team zginie.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Godzin臋 temu, zajec hax napisa艂:

Ale my sobie nie podpowiadamy! 馃槃 Ciekawe jak mo偶na sobie podpowiada膰 jak jest zablokowana mo偶liwo艣膰 wzi臋cia specta 馃檪 dopiero mo偶na lata膰 po planszy jak ca艂y team zginie.

Graj膮c w przeciwnej dru偶ynie, po 艣mierci mo偶esz podpowiada膰 koledze gdzie/kto/z czym idzie.聽

"-korzystania z zewn臋trznych komunikator贸w g艂osowych w celu u艂atwienia sobie gry,"

"16.Podpowiadanie sobie b臋d膮c jednocze艣nie na jakim艣 komunikatorze g艂osowym w grze: ban na zawsze."

Wiesz, w tym momencie jest s艂owo przeciwko s艂owu. Ja聽powiem, 偶e podpowiada艂e艣, ty powiesz, 偶e nie. Ale oboje jednak widzimy, 偶e rozmawia艂e艣 na komunikatorze i troll'uj膮c powiedzia艂e艣/podpowiedzia艂e艣, 偶e tam jest teammate i tw贸j kolega wychyli艂. Na koniec doda艂e艣 " Sorry, pomyli艂o mi si臋.".聽 Co jak co ale ja na miejscu twojego kolegi uzna艂bym to za "nieudan膮" podpowied藕.聽聽

Prosi艂bym by inni wypowiedzieli co s膮dz膮 o tym bo moim zdaniem wygl膮da to nie za ciekawie.聽

Chyba, 偶e zrobi艂em si臋 聽zrz臋dliwy i szukam dziury w ca艂ym :((聽 馃槀馃槀

Edytowane przez popus czy to ty

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

My艣l臋 偶e @zajec hax聽nie chcia艂 藕le dla nikogo , a bardziej zrobi膰 filmik.

Natomiast uwa偶am 偶e mo偶na da膰 mu jeszcze jedn膮 szans臋 i da膰 mu ostrze偶enie s艂owne , najlepiej 偶eby przy nast臋pnym robieniu filmiku przeczyta艂 regulamin i sprawdzi艂 czy nie 艂amie go przypadkiem na filmiku.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Ok ziomeczki. Dzi臋ki za uwag臋! Zapami臋tam j膮 ale serio, mo偶ecie mi nie wierzy膰 ale nikt tutaj sobie z nas nie podpowiada, poniewa偶 my gramy tylko i wy艂膮cznie dla relaksu i lubimy sobie rozmawia膰 w mi臋dzyczasie na Skype. Nie u偶ywamy tego do podpowiadania sobie. Powiem wi臋cej - wr臋cz zg艂aszamy i nagrywamy podejrzanych typ贸w, jak np. dzisiaj pewien gracz lata艂 na WH co mam wszystko zapisane w艂a艣nie na moim filmie wraz z jego nickiem! I to wszystko dzi臋ki w艂a艣nie rozmowie na Skype z moim dobrym ziomeczkiem, kt贸ry by艂 w艂a艣nie w dru偶ynie przeciwnej i mnie o tym powiadomi艂!
Oczywi艣cie je艣li uwa偶acie inaczej - prosz臋 bardzo, dajcie mi perma 馃檪 Nie obra偶臋 si臋 za to, rozumiem 偶e s膮 takie zasady, wi臋c trzeba ich przestrzega膰, nie przeczyta艂em regulaminu.

PS: Je艣li by艣my sobie naprawd臋 podpowiadali to nie mieliby艣my tak ******* stat贸w xd 馃槢

Film zrobiony wy艂膮cznie dla funu 馃槃 jeste艣my ju偶 za starzy na hackowanie czy bycie "najlepszymi" na si艂臋, gramy tylko i wy艂膮cznie dla relaksu po pracy. Nie chce nam si臋 oszukiwa膰, a czasami nawet gra膰 maj膮c po 32 lata na karku.

Ale oczywi艣cie zrobicie jak uwa偶acie - pozdrawiam! 馃檪

By Go艣膰,

Nie ten dzia艂, przenios艂em. Nie przeklinamy ! Upomnienie s艂owne!

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


  • Dodaj now膮 pozycj臋...