Skocz do zawartości
Hellas

[Rozpatrzone] Odwołanie się od bana - Bienio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: Hellas

Serwer: 2#

Data zdarzenia: 13.04.2020

Godzina: ok 12:10

Opis sytuacji: Jakiś młodzik, cały czas powtarzał, żeby mu dać klucz, kejsy itd. (któryś z kolei) i żartobliwie odpowiedziałem mu"dać to nam może twoja mama" i za to dostałem bana. Ani to obraźliwe, ani nie napisałem co nam może dać jego mama ani nie "wjechałem mu na rodzinę" a to było w powodzie bana. Źle to odczytałeś Bienio. Jeżeli tak jest trzeba było napisać. Jeszcze się nie zdarzyło, abym kogoś tu obraził odkąd tu gram. Pozdro.

Link do bana: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Mnie była jednoznaczna aluzja dotycząca erotyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę skoro dałeś mi bana, ale nie o to mi chodziło. Też nie miałem tym chęci nikogo obrazić, bardziej to miało służyć, żeby przestał żebrać o rzeczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hellas rada dla Ciebie. waż słowa i pierw myśl potem pisz. Za taki tekst też pojechałbym Ci bana więc uważam, że jest jak najbardziej zasadny. Odpocznij i zastanów się drugim razem zanim coś nieodpowiedniego palniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie też to nawiązuje  obraźliwie do członka rodziny, może przesadnie mamy doświadczenie z patologią na serwerach. Będziesz pamiętał na przyszłość aby inaczej formułować to co chcesz napisać.

Nie musiałeś Sam w ten sposób nauczyć młodzieńca aby nie żebrał. Wystarczy powiadomić administracją u@, na jego zachowanie tez jest paragraf w regulaminie.

Ban ewentualnie skrócił bym do 1 dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, nie chodziło aby kogoś obrażać ale napisałem to może do niego zbyt szybko. Gdzie mogę sprawdzić czy ban jest na 3 dni czy ewentualnie zostanie później skrócony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Hellas nie miał złych intencji, ale niestety, treść tekstu nie zbyt trafiony...

Tutaj zgodzę się z adminami powyżej, tekst moim zdaniem obraźliwy wobec członka rodziny, tak samo jak Bienio sądzę, że mogło się to wiązać z aluzją dotyczącą erotyzmu (ale niekoniecznie) i tak samo wstawiłbym bana za takie coś.

 

Moim zdaniem ban słuszny, ale można byłoby mu skrócić nawet na krócej niż 1 dzień.

Sprawdzić możesz na AMXX Bans, albo opiekun serwera/czerwoni Cię o tym powiadomią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej rozumiem i nie kłócę się 🙂 dokładnie nie miałem złych intencji ale napisałem co napisałem. 

@HarryFireBlade Dzięki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, z racji ze nie miałeś wcześniej banów to dam Ci szanse i skrócam bana, minie około 13:10.

Postaraj się powstrzymać przed rzucaniem takich tekstów na przyszłość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

QPc7LSK.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...