Skocz do zawartości
son goku

Son ma problem z powrotem na serery

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, mam taki problem od początku tzw koronaferii próbuję wrócić na serwery batona, lecz Ping mi to blokuje. Wiem że zaraz ktoś napisze że to moja wina itp itd .

Ale, drodzy przyjaciele  sprawdziłem wszystko na innych serwach ping normalny, test prędkości spoko, nikt oprócz mnie nie korzysta z rutera, niczego nie pobierałem i tak dalej .....

Na początku ping wynosi ok 50 , potem  przeskakuje do 90 a na koniec 500  i mnie wywala z serwa dzieje się tak na 1 i 2. 

Nawet usunąłem cs i zainstalowałem , sprawdziłem spójność plików. Wiec problem leży po stronie batona .

Miło będzie jak ktoś się tym zajmie 🙂 

Z góry dziękuję za pomoc 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście od początku oblegania serwerów spowodowanych "feriami" częściej u 70% graczy (70 z dobrym netem, reszta wiadomo miała strzały )  widzi się ping po 40-70. Niż jak dawniej 10-30.

Być może hosting  nie wyrabia przy tylu graczach. To by wyjaśnił raczej @batonik wiec zaczekajmy XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zobaczę i ja. Chociaż z tego co pamiętam nie miałem więcej niż 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem nie został rozwiązany

*podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałeś komendy na ping i fps ? Mi komendy pomogły jeśli chodzi o NS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirass tak , również dzisiaj nawet wyłączyłem  inne aplikacje które mogły zjadać internet origin i steam ale nadal nic  (  nie musicie się śpieszyć bo dziś kupiłem sobie dysk przenośny i instaluje na niego gry, poszukam w necie może ktoś miał podobny problem za parę dni dopiero więc dopiero za kilka dni spróbuję wejść )

aaaa i muszę nadmienić że nie potrzeba jest pełnego serwa aby mój ping osiągnął zawrotne liczby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam max 14,  ale rzadko.

tak to 9 -11

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, son goku napisał:

@Mirass tak , również dzisiaj nawet wyłączyłem  inne aplikacje które mogły zjadać internet origin i steam ale nadal nic  (  nie musicie się śpieszyć bo dziś kupiłem sobie dysk przenośny i instaluje na niego gry, poszukam w necie może ktoś miał podobny problem za parę dni dopiero więc dopiero za kilka dni spróbuję wejść )

aaaa i muszę nadmienić że nie potrzeba jest pełnego serwa aby mój ping osiągnął zawrotne liczby

Wysłałem zgłoszenie do Pukawki, czekamy na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, son goku napisał:

@Mirass tak , również dzisiaj nawet wyłączyłem  inne aplikacje które mogły zjadać internet origin i steam ale nadal nic  (  nie musicie się śpieszyć bo dziś kupiłem sobie dysk przenośny i instaluje na niego gry, poszukam w necie może ktoś miał podobny problem za parę dni dopiero więc dopiero za kilka dni spróbuję wejść )

aaaa i muszę nadmienić że nie potrzeba jest pełnego serwa aby mój ping osiągnął zawrotne liczby

Witaj,

po naszej stronie niczego nie widzimy. Potrzebujemy pomiaru MTR wykonanego w trakcie występowania problemu przez osobę, która go odczuwa by móc to przeanalizować i ewentualnie zgłosić dalej:

Podeślij na PW pomiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...