Skocz do zawartości
Gość

[Rozpatrzone] Skarga na modka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Skarga na Moderatora:  Maleństwo

Data zdarzenia: 11.04.2019

Link do postu/tematu: nie ma, sytuacja miała miejsce na sbx

Opis sytuacji:  Wdałem się w dysksuję na sbx, która skończyła się na tym, że osoba z którą wdałem się w dyskusję warna mi nie da (więc się ,,ogarnąłem), a tu jednak dostałem 2 warny z powodem ,,

Informacja dla użytkownika

Twoje chamstwo nie będzie przeze mnie tolerowane! Jeśli masz do kogoś problem to napisz to na priv. Dobrze znasz zasady. ".  Jak widać, ja dostałem teksty, że mam coś nie tak z głową i że jestem ,,mało inteligentny, no ale to już nie jest chamskie cnie? Miras mógł olać moją zaczepkę, ale też dyskutowal i pisał chamskie teksty więc gdzie tu jakiś obiektywizm? 
 

Nie miałem żadnych ostrzeżeń, w regulaminie nie ma nic o warnie za  ,,bycie chamskim". Co najwyżej mogłem dostać warna za robienie ,,gównoburzy" i to zawsze był 1 warn. Jednak jak widać, regulamin można sobie naginać. Należy dodać, że nie przeklinałem ani nic, a na czacie padają określenia bardziej chamskie niż ,,nie zesraj się".

Jednak warna dostałem.
Co w odniesieniu do wczorajsze sytuacji jest zabawne,  bo maleństwo zarządziła, że nie można komentować i odnosić się do wczorajszej skargi, więc np @Julka. dostała mute za napisanie ,,nareszcie spokój. Miłej nocy", a osoby które zbędne posty pisały ukarane nie zostały.


Swojego warna dostałem, po dyskusji na sbx, co jak widać na screenie skończyło się na ,,upomnieniu". 

Jednak, wczoraj pytając się maleństwa dlaczego wycisza na sbx, a nie warnuje osób, które pisały zbędne posty w skardze (sama pisała, że były tam zbędne) to odpisała ,,@Tayquil bo wytłumaczyłam, ze późno weszłam na forum i nie zamierzałam karać za cos co sie rozwinęło bez żadnej kontroli. Jesli Ci nie pasują moje decyzje to wiesz co masz robić 😉

 

Więc czego oczekuję? Albo zdjęcia warna (ewentualnie 1 danie za robienie gównoburzy, Nie miałem żadnego warna wcześniej) albo ukarania warnem wszystkich którzy w skardze napisali zbędne posty i udowodnienie, że dostali. Bo czemu ja dostałem warny za dyskusję, podczas której maleństwo nie było i rozwinęło się bez jej kontroli, a inni którzy zbędne posty pisali warna nie dostali, bo maleństwo nie było i rozwinęło się to bez jej kontroli. Trochę konsekwencji w działaniach oczekuje i obiektywizmu, a nie wybiórczego karania.

 

 

dowod3.png

dowod2.png

dowod 1.png

 

REASUMUJĄC MOJE OSKARŻENIA ODNOSZĄ SIĘ DO:
-WCZORAJSZEGO BRAKU OBIEKTYWIZMU (15.04.2019)
-WYCISZANIA UŻYTKOWNIKÓW FORUM, BO MODKOWI SIĘ NIE PODOBAŁO ŻE KTOŚ COŚ KOMENTUJE

-NIEKARANIA UŻYTKOWNIKÓW KTÓRZY W TEMACIE ROBILI OFFTOP (NA TO JEST W REGULAMINIE PUNKT Offtopic - 1 ostrzeżenie.)

-DANIA MI WARNA W SOBOTĘ (11.04.2019) NIEZGODNEGO Z TARYFIKATOREM (WARN NIEUWZGLĘDNIONY W TARYFIAKTORZE TO 1 WARN A NIE 2 JAK W MOIM PRZYPADKU)

-BRAK UKARANIA UŻYTKOWNIKA MIRASSA (W SOBOTE 11.04.2019) ZA TAKŻE CHAMSKIE TEKSTY (MAŁOINTELIGENTY KTÓRY JEST SYNONIMEM GŁUPKA)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj. Tetris przypie alasz się ostatnio. Weź się uspokój.

By Maleństwo,

post niewnoszący nic do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem słusznie skargę napisał. Już nie pierwszy raz Klaudia nadużywa władzy 😛 W jednym przypadku stosuje sie do regulaminu, w drugim np pisząc zbędne posty już nie. Rozdawanie warnów za dyskusje i wyrażenie swojego zdania też jest nie halo. I to nie jest gównoburza tylko wyrażanie swojej opinii na temat jej zachowania. Nie wszyscy się zgadzają z jej postępowaniem i nie wszyscy muszą też to tolerować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty dostałś warny.
@oldschool 
@Stracony 
Również dostali warny, więc nie jesteś sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Honor też czuje się poszkodowany, ale czekam na odpowiedź modka gdyż jak wjade za szybko z argumentacja i tak nie doczekam zadnych wyjasnien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Honor ale od kiedy można wybiórczo karać? Z tego co widziałem, w skardze były zbędne posty o czym było wspominiane (nawet przez samą oskarżoną, że powinny się posypać warny). Tamte osoby warna nie dostały, ale na sbx posypały się muty i warny.
Oldschool dostal warna za sbx a nie za offtop w temacie. Więc albo jest obiektywna i karze wszystkich jednakowo i za offtop i za pisanie na sbx, albo bawimy się w w cenzurę i wyciszamy oraz argumentujemy brak warna dla innych takim oto argumentem ,@Tayquil bo wytłumaczyłam, ze późno weszłam na forum i nie zamierzałam karać za cos co sie rozwinęło bez żadnej kontroli. Jesli Ci nie pasują moje decyzje to wiesz co masz robić 😉". W drugim przypadku działania modka czemu dostałem warna po dyskusji, gdy już się ogarnąłem (Miras ze mną dyskutował i tez chamskie teksty stosował, ale on nie dostał warna bo nie), a Ci co pisali w tej skardze zbędne posty nie dostali warnów dzięki argumentowi ,,bo nie mogłam kontrolować"?

No i czy modek może dawać mute na sbx, bo mu się nie podoba czyjaś opinia na temat X? Bo dla mnie jest to nadużywanie władzy, szczególnie, że Julka dostała mute za tekst "nareszcie spokój miłej nocy) a Kindzia za ,,nareszcie spokój". Przecież to kpina. W takim przypadku modek może napisać ,,nie piszcie nic złego na adminstrację bo mute będą".

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oldschool Ty nawet się tutaj nie udzielaj bo nam wczoraj "złej" nocy życzyłeś, doskonale wiesz za co dostałeś.
@Tayquil nie mam przedstawionych cytatów co konkretnie pisałeś, a modek raczej z fusów warna Ci nie dał bo ostatnio się zmieniłeś i zacząłeś gwiazdorzyć również na serwerze.
Lepiej dostać "wyciszenie" niż kolejnego warna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Honor masz screeny, a sbx możesz sobie przewinąć, bo wczoraj się to odwaliło. Co ma zachowanie na serwerze do forum? Od zawsze to oddzielacie grubą kreską.

@Honor cytaty

 

  •  Tayquil15 Apr 22:24 
    @Maleństwo trochę konsekwencji,, I kilka postów w tej skardze niepotrzebne było i już nie chciała rzucać karami". Czyli dajesz warny komu chcesz i kiedy chcesz i wyciszasz też wtedy gdy coś Ci się nie spodoba? Trochę konsekwencji, bo czemu niby komentować nie można? Gdzie jest zakaz komentowania czegokolwiek (jeśli nie robi się awantury).
  •  
     Tayquil15 Apr 22:25 
    Bo to jest zabawne, że wyciszasz, ale warnow już nie dasz bo nie chcesz karać. Od Twojego widzimisie zależy kto jaką karę dostanie? I czy ją wogole dostanie.
    Maleństwo 15 Apr 22:26@Tayquil komu dałam warna w dzisiejszej sytuacji? Nikomu. Temat trzeba było uspokoić na sbx więc poleciała z mojej strony informacyja o konsekwencjach dalszej dyskusji

 

 Tayquil15 Apr 22:27 

@Maleństwo no to czemu wyciszasz, skoro sama napisałaś, że były zbędne posty. Oni nie zostali ukarani, a już na sbx rozdałas wyciszenia xD

@Tayquil bo wytłumaczyłam, ze późno weszłam na forum i nie zamierzałam karać za cos co sie rozwinęło bez żadnej kontroli. Jesli Ci nie pasują moje decyzje to wiesz co masz robić 😉

 

Julka:

W końcu porządek, miłej nocki😊

 Maleństwo15 Apr 21:16

@Julka. +1 godzina ciszy

 


indzia:*15 Apr 20:58

W koncu bedzie porzadek, na tym mi zalezalo
 
Maleństwo:
 Kazdy komentarz na temat dzisiejsze szopki zostanie przeze mnie nagrodzony wyciszeniem. Nie jest to z mojej strony atak a indormacja
 
 
WIęc karanie na sbx jest spoko bo to dbanie o porzadek, ale warnów za offtopy nie da? xD
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tayquil chodziło mi od modka  przedstawienie sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Honor to za co wtedy warna dostałem, dałem screeny. Dyskusja z mirasem w której ja dostałem warna za bycie chamskim, ale on już może pisać o mojej niskiej inteligencji itp. I to w dodatku 2 warny, z powodem:
 

2 Przewinienia nieuwzględnione w taryfikatorze


 

Ostrzeżenie udzielone przez Maleństwo

Sobota o 16:48


Ograniczenia

 

  • Przyznano punktów: 2, nie wygasają nigdy.

Informacja dla użytkownika

Twoje chamstwo nie będzie przeze mnie tolerowane! Jeśli masz do kogoś problem to napisz to na priv. Dobrze znasz zasady. 

 

 

Od kiedy są warny, z powodem ,,bycie chamskim"? To połowa chatboxu powinna lecieć, bo wcale nierzadko zdarzają się gorsze teksty niż ,,nie zesraj się". A jeśli już mam dostać warna, to zgodnie z taryfikatorem czyli ,,robienie gównoburzy". Szczególnie, że nie miałem nigdy warna a teraz dostałem 2 ostrzeżenia. 

 

Więc czemu wczoraj to mogło być argumentem @Tayquil bo wytłumaczyłam, ze późno weszłam na forum i nie zamierzałam karać za cos co sie rozwinęło bez żadnej kontroli", a w moim przypadku i tak wyrwałem warna mimo, że się ogarnąłem po tekście, że inaczej warna dostanę.

 

Cytat z regulamiu forum: ..Przewinienia nieuwzględnione w taryfikatorze - 1 ostrzeżenie."

Więc modek dał  mi te 2 warny niezgodnie z regulaminem. Albo mi zdejmijcie 2, albo modek też dostaje karę, a mi zostawiacie 1 ostrzeżenie, a osoba z którą dyskutowałem i pisała, że ..malo inteligenta osobo" ,,paljerka Ci odwalila" też zostanie ukarana, bo te teksty mnie uraziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tayquil Nie wiem za co dlatego chce poczekać na drugą osobę co Cie ukarała żeby to wyjaśnić.
Jeżeli to tyczy się tylko tych cytatów co dałeś SS'y to warny będą cofnięte. Dlatego poczekajmy na wypowiedz modka.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewinienia nieuwzględnione w taryfikatorze - 1 ostrzeżenie.
@Maleństwo nie mu mi podawać w tym wypadku żadnych SS. 
Ode mnie +1 

Pisanie kolorem czerwonym oraz zielonym przeznaczonym dla administracji oraz moderatorów - 1 ostrzeżenie
To co dał modek skracam z +2 do +1

20200416153627_1.jpg

@Mirass +1 za taką sama dyskusje jak @Tayquil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Tak czułam, że będzie na mnie skarga. Widziałam już ją wcześniej ale musiałam pierw skończyć swoje obowiązki w domu. Swoją wypowiedź uporządkuje troszkę żeby nie była chaotyczna bo zrobiło się tu mało czytelnie. 

Po 1.  Warny 

Warn, który przedstawia @Tayquil jest z soboty.  Został nadany za jego nieodpowiednie zachowanie w stronę opiekuna i chamskie odzywki dla ogółu społeczeństwa he. Dlaczego kara podwójna? Tutaj wytłumaczenie czerwoni znają bo jest przedstawione w Ar w znanym nam wszystkim temacie. Jeśli czerwoni będą chcieli to zmniejszą karę do +1

Warny, które wczoraj dałam tyczyły się tylko przekleństw, które były rzucane na sbx i na profilu @oldschool przez innego użytkownika forum. 

 

Po 2. Wczorajszy problem na forum zaczął się od skargi, którą po czasie inny modek dał do AR i tutaj nie zamierzałam podważać i zmieniać tej decyzji. JEDYNĄ notatkę, którą tam wstawiłam tyczyła się cytatu wstawionego przez Kinie, ktory zawierał niecenzuralne słowo. Treść notatki była informacyjno-ostrzegawcza i nakazywała aby następnym razem wprowadzić cenzurę, jednak sama Kinia nie poniosła za to żadnej konsekwencji w postaci warna. 

Tutaj od razu wspomnę, że weszłam na forum juz pod sam koniec widoczności skargi dla zwykłych "userów". 

 

Po 3. SBX

Po tym jak skarga trafiła do ar zaczęły się głupie docinki na sbx co do pracy osób oraz co do zasadności wypowiedzenia sie @son goku w poście, który już i tak nie był widoczny dla wszystkich. 

Tą sytuację próbował opanować @Mirass ale niestety pewne osoby zamiast się uspokoić jeszcze bardziej zaczęły najeżdżać na całą sytuację. Zaczęły się prowokacje i gównoburza związana z "a dlaczego on mógł jak ja uważam go za zbędny" itd. Wtedy Oldschool postanowił spokojnie mnie zapytać jak to jest z zasadnością i na sbx  wszytstko wytłumaczyłam. Widząc, że towarzystwo nie uspokoi się postanowiłam napisać ogólną informację, ze głupie wypowiedzi/prowokacje/uszczypliwości będą karane wyciszeniem. Dlaczego wprowadziłam coś  czego nie ma w regulaminie ? Ponieważ zawsze najlepiej to działa a dalsze wypowiedzi nie prowokują innych. Wyciszanie nie tylko przeze mnie jest stosowane, rownież poprzedni modkowie korzystali z tej funkcji w takich sytuacjach. Warny często dają odwrotny skutek i prowokują do dalszego rzucania pomyjami. 

Poleciały wyciszenia pierw godzinne i wtedy @Tayquil zaczął swoje "ale" do mnie. Na spokojnie, nie dając sie sprowokować tłumaczyłam mu, dlaczego takie coś wprowadziłam. CHCIAŁAM PRZYWRÓCIĆ SPOKÓJ NA SBX bo z doświadczenia już wiedziałam co będzie dalej a przy dalszej próbie zaczepek Tetrisa w moim kierunku postanowiłam wysłać go do działu skarg na modka. Po uzgodnieniu z czerwonym później poleciały kolejne wyciszenia 3 osób za dalsze prowokacje i ciągnięcie ich uszczypliwości. 

Okazało się, że towarzystwo przeniosło się na profil oldschoola i tam dalej ich dyskusja trwała w najlepsze (dyskusja jest ukryta i czerwoni mogą sobie w wolnej chwili przewinąc ponad 200 wpisów żeby zapoznać się z treścią). 

 

Podsumowując: Wyciszenia były próbą uspokojenia zaistniałej sytuacji, która jak się wydawało miała nie mieć końca i zakończyła się w późnych godzinach na profilu oldschoola, miałam odgórne pozwolenie na takie działania a forma tego była łagodniejsza niż wstawianie ostrzeżeń w formie warnów powołując się na punkt "inny" czy też "przewinienia nieuwzględnione w  taryfikatorze" gdzie mogłam uznać wypowiedzi za 'gównoburzę' za co przyznawany od zawsze jest 1 warn

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wiec i ja dorzucę swoich pare gorszy.

Może chociaż ktoś tutaj w temacie się wypowie i mi wyjaśni „mój przypadek”. 
 

Zacznę od początku:

zwróciłam w sposób kulturalny na sb uwagę son goku, który w niemalże każdym temacie się wypowiada, czasami zupełnie nie wnosząc nic do tematu, ważne ze ilość postów się liczy. Gdy zobaczyłam skargę na admina, w której się wypowiedział to juz po prostu nie wytrzymałam i ta uwagę zwrócić musiałam, bo wydaje mi się, ze postąpił niesłusznie oskarżając admina nie dając na to zupełnie żadnych dowodów! A skoro dowodów nie mial- to dla mnie zwykle oczernianie admina. Jak można było zauważyć- nie tylko ja tak uważałam, bo były tam glosy „za” na sb. Rozwinęła się nieco niemiła konwersacja, w której Mirass zawzięcie twierdził, ze mimo tego, iż son goku dowodów nie przedstawił na to co napisał w owej skardze, to jak najbardziej uważa tak samo i ze mial prawo do wyrażenia takiej opinii. Skoro son goku miał zastrzeżenia do admina to mogł samodzielnie złożyć skargę i tam pisać co mu sie żywnie podoba. A dodając „swoja opinie” w temacie nie utworzonym przez niego nie popierając tego żadnymi dowodami to zwykły offtop. 
W końcu z tą konwersacją na sb porządek zrobiła Maleństwo. Tylko nie rozumiem, co złego jest w napisaniu „w końcu będzie porządek, na tym mi zależało”, że zostałam dosłownie przez ten tekst mute na godzinę? Ale okej- uznajmy, że to była kara za zaczęcie tego tematu na sb.
Idąc tym tematem dalej, gdy skończyło mi się mute, napisałam na sb chyba 3 wypowiedzi, jeśli dobrze liczę- wysłałam pierw emotkę; odpisałam, że miałam mute; a ostatnia rzeczą, jaka napisałam było odpisanie Oldschoolowi na wiadomość i napisałam mu dosłownie „ze jak coś to nie musi dawać dowodów”. Po tym jak mute mi minęło nie wdawałam się w żadna dyskusję! Co więcej- nawet tych głupot nie czytałam. Wiec zablokowania mi całego sb to już kompletnie akurat nie rozumiem. Nie wiem kto był sprawca- czy Maleństwo czy tez Mirass- ale czym sobie na to zasłużyłam? Skoro w dyskusje juz w tamtym momencie nie wchodziłam. Rozumiem, że jedynym powodem jakim zostało mi zablokowane sb było „widzimisie” osób wymienionych wyżej. 
Liczę, iż osoba rownież poniesie tego konsekwencje.

 

Pozdrawiam,

Kindzia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Kinie, też napisałam coś w stylu "nareszcie spokój, miłej nocy" i dostałam za to mute na godzinę.. Nie wiem czy to kogoś obraziło, lub nawróciło do tematu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Ciebie @Kindzia:* pierwsze mute było ode mnie właśnie za wyżej wymieniona wypowiedź uznaną przeze mnie za dalsze komentowanie sytuacji.  Kolejna blokada nie została nałożona przeze mnie. 

@Julka. godzinna blokad była nałożona przeze mnie ponieważ Twoja wypowiedź w tamtej sytuacji została również potraktowana jako dalsze ciągnięcie tematu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu będąc w domu dodam parę groszy od siebie.

Zaczynając od początku całej akcji.  Miałem parę słów z @Kindzia:* dostaliśmy już ostrzeżenie od @>SiWy< żeby z tym iść na priv. Sytuacja się uspokoiła.

Po wejściu na forum @Maleństwo od razu zaznaczyła:

 

xbZvw1Z.png

 

Jednak były osoby które nałożyły swój atak od razu z miejsca, że powinna reagować na " Skargę na Bożydara " bo są tam wypowiedzi które nie wnoszą nic do tematu. To czemu skoro był @>SiWy< nie zrobił nic?  Czemu czytając to czerwoni nie zrobili nic? Jak wiać nie były aż takie nie na miejscu. Dlatego Mała wszystko wyjaśniła sprawę na SB co widać poniżej.

 

PonPcLU.png


Sytuacje wykorzystali oczywiście @Tayquil i @oldschool gdzie zaczęli się wypytywać o temat który drugi modek przeniósł do AR.



gZVuB3e.png

 

Zaczęła się kolejna gówno burza o to, że nie są wszyscy fair traktowani.

 

h5OWpHo.png

 

Z tym, że warny do tetrisa poleciały za to w jaki sposób ostatnio zachował na forum. W dniu kiedy dostał ode mnie bana na serwer bodajże to była sobota. Zaczął wylewać swoje żale na SB.  Fatk 2x warn na oldschool był nie prawidłowy bo daliśmy go w tym samym czasie z @Maleństwo. Lecz dostał go za to w jaki sposób się żegnał:

 

Lx9f8we.png

 

 

 Mała ustaliła wszystko z @batonik ,że zaistniały takie sytuację i czy może zadziałać by uniknąć dalszemu szerzeniu się chaosu. 

 

 

Blokadę na Kindzi i oldschool na SB zostały nałożone przeze mnie za dalsze wypociny w związku z wcześniejszą akcją.

 

Nie mówię, że jestem święty bo też pisałem ale starałem się pisać na spokojnie gdzie cały czas ktoś mi coś zarzucał i robił to z premedytacją. @oldschool Moderatorem nie jestem owszem ale mam uprawienia do tego. Jeśli nie ma modka lub czerwonych też będę stosować podobne kary za nakręcanie krzywych akcji pomimo licznych ostrzeżeń.

 

xkTyqQN.png

 

Jeśli chodzi o Julkę uważam trochę, że można było powstrzymać swoją reakcję ale czy za to mute było dobrą opcją decydowała Mała.

 

WvA8NSv.png

 

Co do mojego +1 to nie ma problemu biorę na klatę. Mogło być nawet więcej tylko Ja o takie sprawy nie będę robił afery na całe forum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirass

PO 1: wcześniej było mówione, ze son goku za ta zbędna wiadomość został nagrodzony, wiec jak to w końcu jest? Został nagrodzony, bo był to offtop czy nie został, bo był to potrzebny komentarz, który coś wniósł?  
PO 2: skoro to Maleństwo dostała pozwolenie to czemu Ty się tym zająłeś? Już pomijając ten fakt, że Ty potem tego zdjąć nie możesz. Ja od niej swoją „karę” już dostałam. Wiec pytam jeszcze raz- za co ten ban na sb? Jakie DALSZE wypociny? 
PO 3: jeśli mamy to jakoś rozwiązać to sprawiedliwie, a nie „bo ja jestem wyżej niż Ty, więcej mi wolno”, zwłaszcza że Ty tez w tym brałeś czynny udział. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD też chce warna xDDDDDDDDDD

Co?! dostałem dziś już coś :O. Dobra nie dawajcie bo nie będę mógł pisać. Przepraszam.

hahaha

Załóżmy, że post ten powstał w celu rozluźnienia atmosfery 😄

By Maleństwo,

+1 za prowokacje i zbędny post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kindzia:* napisał:

PO 1: wcześniej było mówione, ze son goku za ta zbędna wiadomość został nagrodzony, wiec jak to w końcu jest? Został nagrodzony, bo był to offtop czy nie został, bo był to potrzebny komentarz, który coś wniósł?  

W temacie "Niech Cię inni zobaczą" dostał słowne upomnienie za pisanie postów które nic nie wnoszą do tematu.

 

7 minut temu, Kindzia:* napisał:

PO 2: skoro to Maleństwo dostała pozwolenie to czemu Ty się tym zająłeś? Już pomijając ten fakt, że Ty potem tego zdjąć nie możesz. Ja od niej swoją „karę” już dostałam. Wiec pytam jeszcze raz- za co ten ban na sb? Jakie DALSZE wypociny? 

Mogę zdjąć. Ale to nie była moja decyzja na ile zostaliście wyciszeni. Mute na SB dostaliście za kontynuację gówno burzy.

 

8 minut temu, Kindzia:* napisał:

PO 3: jeśli mamy to jakoś rozwiązać to sprawiedliwie, a nie „bo ja jestem wyżej niż Ty, więcej mi wolno”, zwłaszcza że Ty tez w tym brałeś czynny udział. 

Nie rozumiem czego ode mnie żądasz ? Mam sobie wkleić warna czy jak ? Pisałem jak człowiek z człowiekiem to oczywiście również poszła doczepka w moją strone. Później pisałem ale już nie w tym temacie jeśli chodzi o to i sam to sprawdziłem czytając i cofając sobie SB do wczoraj do 20:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirass czytasz ze zrozumieniem? Sam się juz w zeznaniach gubisz. 
Malenstwo na sb poinformowała, ze son goku został odpowiednio ukarany w tej skardze, wiec co Ty mi wyjeżdżasz z innym tematem. Jest więcej tematów, w którym powinien dostać ostrzeżenie.


Przytocze Twoja wczorajsza wypowiedz na sb „do rana południa będzie spokój”. Zdjąłeś nam tą blokadę „do rana południa”? Zrobił to kto inny. Gdzie ja kontyuowałam ta gownoburze? Bo chyba sklerozę mam. 
 

Czego chce? Wyjaśnienia za co konkretnie dostałam bana na sb, bo dalej nie wiem. Ile razy mam to powtarzac? W ktorym momencie Cie zaczepiłam? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kindzia:* napisał:

Malenstwo na sb poinformowała, ze son goku został odpowiednio ukarany w tej skardze,

Dostał wcześniej informacje ode mnie w poście owszem i to miało właśnie oznaczać słowne upomnienie.  Pisząc, że karę zdejmie wam moderator w tym przypadku @Maleństwo nie pisałem, że nie mam takiej możliwości ^^

 

38 minut temu, Kindzia:* napisał:

Jest więcej tematów, w którym powinien dostać ostrzeżenie.

 

No to czemu ich nie dostał? 😄

 

38 minut temu, Kindzia:* napisał:

Zdjąłeś nam tą blokadę „do rana południa”? Zrobił to kto inny

Ależ nie. Bo karę miała wam zdjąć @Maleństwo po wcześniejszym uzgodnieniu ze mną ponieważ Ja pracuje do 17:00 więc ciężko byłoby mi to zrobić.

 

38 minut temu, Kindzia:* napisał:

Gdzie ja kontyuowałam ta gownoburze? Bo chyba sklerozę mam. 

Widać troszku tak bo wjechałem dziś na SB i wszystko sobie dokładnie przeczytałem na spokojnie.

38 minut temu, Kindzia:* napisał:

Czego chce? Wyjaśnienia za co konkretnie dostałam bana na sb, bo dalej nie wiem. Ile razy mam to powtarzac?

Było chyba z 10 ostrzeżeń i informacji do których się nie dostosowałaś w raz z kolegą z grupy #muted. 

38 minut temu, Kindzia:* napisał:

W ktorym momencie Cie zaczepiłam? 

To już dowiesz się w skardze która niedługo ujrzy światło dzienne.

 

Jeśli chodzi o skargę w której dalej toczy się konwersacja z ostatnich dni to napiszę tylko, że jest to moja ostania wiadomość w tym temacie.

 

#EDIT. @Kindzia:*

 

  

38 minut temu, Kindzia:* napisał:

@Mirass czytasz ze zrozumieniem?

Jedno upomnienie ? Widziałaś mój pierwszy post w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dostał upomnienie za zbędny komentarz- nie byłoby w ogóle tematu:) A Ty zaparcie twierdziłeś, ze ma do niego prawo. Pisząc, ze zdejmie je moderator, zapomniałeś chyba, ze pisałeś, ze spokój będzie „do rana poludnia”, co nie zostało uczynione. 
 

Czemu son goku nie dostał upomnień? Może dlatego, ze Maleństwo jest znowu na posadzie od niedawna, a drugi moderator jest tyle aktywny, że hohoho.

 

Skoro dalej kontynuowałam to właśnie chcę dostać konkrety, za które dostałam bloka na sb. Chyba na tyle mam prawo, żeby wiedziec? Tym bardziej, że sobie na spokojnie to jeszcze raz przeczytałeś. 
 

10 ostrzeżeń? Gdzie i kiedy? Było jedno ostrzeżenie od Maleństwa, po którym dostałam muta na godzinę za napisanie „w końcu bedzie spokój, na tym mi zależało”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Mirass napisał:

Jeśli chodzi o Julkę uważam trochę, że można było powstrzymać swoją reakcję ale czy za to mute było dobrą opcją decydowała Mała.

 

WvA8NSv.png

 

Zacznijmy od Poprawnej kolejności a nie takiej, która stawia Cie w nieco korzystniejszym świetle. Gdyby nie sytuacja zamieszczona na powyższym obrazku nie było by słów zamieszczonych na obrazku poniżej. Bo skoro nie można życzyć "Miłej nocki" to myślałem że takie życzenia będą optymalne

 

4 godziny temu, Mirass napisał:

Lx9f8we.png

 

Sam stwierdzasz iż mute dla tej Pani było niepotrzebne i ja stwierdziłem to samo, bo nie będe patrzył jak dziewczyna jest karana tylko dlatego iż nie ma takiego kolorku jak Wy.? 

 

3 godziny temu, Kindzia:* napisał:

 

Jest więcej tematów, w którym powinien dostać ostrzeżenie.

 

 

2 godziny temu, Mirass napisał:

 

No to czemu ich nie dostał? 😄 "

=Spytaj zielonej koleżanki

 

 

Prosicie nas o przestanie ciągniecia tematu ale 

 

Jakby tego było mało to wszystkie moje statusy na profilu magicznym cudem znikają a u innych jeszcze są oklaskiwane brawo, brawo

 

 

4 godziny temu, Mirass napisał:

Zaczęła się kolejna gówno burza o to, że nie są wszyscy fair traktowani.

 

h5OWpHo.png

 

Niestety pokazaliśćie, że tak jest bo Tayquil dostał warna gdyz nie nalezy do grupy moderatorow ani administratorów i pisał zielonym kolorkiem skopiowaną wypowiedź  zupełnie jak Ty z tym że robiłeś to z premedytacją i nic nie kopiowałes, prosiłem o ukaranie Cie za zdarzenia zamieszczone na załączonym obrazku lecz jak widać jesteś trochę ponad prawem?

 

 

Jakby tego było mało zapytałem Maleństwo na steam "Za co Julka została zmutowana" Otrzymałem odpowiedź "Mogła sobie darować informacje o spokoju" gdyż potraktowała to jako nagonke do poprzednich zdarzeń, dziwne że nie zrobiła tego w przypadku gdy Ty napisałeś "Wreszcie będzie spokój do rana" po tym gdy mnie oraz Kindzie zmutowałeś. Czyżby kolejny przejaw niesprawiedliwośći

 

 

51NGgYK_d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli naprawdę głupie napisanie "w końcu porządek, miłej nocki" jest uznane za prowokacje to ja się boję już cokolwiek pisać na tym chatboxie. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...