Skocz do zawartości
Mirass

[Rozpatrzone] #MUTED.

Rekomendowane odpowiedzi

Nicki graczy: @Tayquil @oldschool @Kindzia:*
Serwer: Sprawa dotyczy zarówno serwera #2 jak i ostatnich wydarzeń na forum.

(Dostałem zgodą od jednego z administratorów na napisanie tego w tym dziale). 
Data: 11.04 - 15.04.2020r.

Opis sytuacji: Wiem zacznijmy od pierwszej osoby:

 

@Tayquil

 

Wszystko zaczęło się od momenty gdy na serwer wszedł ten oto użytkownik. Najpierw spamował żebym dał mu klucze i skrzynki. Następnie zgłosił gracza którego miałem sprawdzić. Owszem źle zrobiłem nie sprawdzając go ale na u@ miałem jeszcze wiadomości od innych graczy więc zaczął mi spamować na steam. Grzecznie mu napisałem, że znam styl gry gracza i wątpiłem by latał na wspomagaczu tym bardziej, że nie gra na serwerze pierwszy dzień. W moją stronę kierował wyzwiska oraz to co wstawiam na SS poniżej:

 

c3oID0U.jpg

 

YPA0uKQ.jpg

 

Tak też postanowiłem zablokować go na steam. Wchodząc na forum zobaczyłem, że na SB wylewa swoje żale kierując je w moją stronę. Oznajmiłem mu to samo co na serwerze w bardziej normalny sposób niż on przedstawiał swoje stanowisko. @Sevral napisał, że z nim rozmawiał i ma się ogarnąć chłopak lecz:

 

NbWkjsZ.jpg

 

WOCF1am.jpg

 

S3Y6L8E.png

 

IuZTpsV.png

 

Cc17khG.png

 

Zamiast wyjaśniać priv dalej nakręca się na SB:

 

Y9TDzdQ.png

 

Tego czego się dziś dowiedziałem z tych ich konwersacji to cały czas wyśmiewanie się ze mnie oraz @Maleństwo za wczorajsze decyzje konsultowane z czerwonym.

 

@oldschool

 

Zastanawiałem się dziś o co mu chodziło. Przez większość tego co pisał wczoraj atakował wszystko to co napisałem. Zrobiłem błąd ortograficzny to pewnie nawet do teraz się z niego śmieje.

 

2pABcl7.png

 

aIjMmOO.png

 

MPrIXSF.png

 

1IlBqRm.png

 

Opiekuje się serwerem. Gram na obu czyli co nie mogłem zamieścić swoje zdania w podaniu tak? 😄

 

Strażnik miejski? Bo dostał ode mnie mute na SB za drążenie tematu w dalszym ciągu? Upomina za ortografię ale swoją kulturę też pokazał.

 

ZkSIv8w.png


Zostały wysłane ostrzeżenia na forum, a tu co?

 

AYEUkox.png

 

Ci co mają wiedzieć to wiedzą czemu gram na NS skoro mam STEAMA. Od tego jest forum odpowiadając na twoje pytanie poniżej.

 

EXVe8eL.png

 

Właśnie za takie odzywanie się na SB dostał ode mnie mute. Dodam, że wulgarne RS'y na serwer #1 wgrywał Atypowy, na #2 muzyka była brana z propozycji na #1.

 

29xfizR.png 

 

No i czas na księżniczkę jakże nie winną @Kindzia:*.

 

8BsRYxV.png

 

Tak zaczęła się wczorajsza wypowiedź gdy Kinga zaczęła atak na @son goku. Chcąc jej wytłumaczyć, że wypowiedział się na temat zachowania admina na serwerze dalej się nakręcała.

 

l6Gi5jk.png

 

Jak już mówiłem. Jeśli moderatorom coś nie pasuje to dają znać.

 

Każdy ma swoje zdanie w różnych kwestiach. Jednak to moderator lub administrator decyduje na forum co trafia do kosza.

 

Yke0itR.png

 

No i wszystko zaczyna się dziać tutaj z tym SS. Niby nie wie za co poszedł ban na SB ale chciała dalej pisać.

 

fPB16L9.png

 

Prowokacja?

 

lmUiTyV.png

 

Nie wiem co chciałaś osiągnąć tym postem ale to właśnie jest zaczepka w moją stronę pod moją nie obecność. Nie napisałaś mi tego na priv. No tak i jeśli chodzi o to, że pisałem dalej to było wszystko na spokojnie tłumacząc nie oczekując emocji !! ALE EMOCJE !!!

 

Na koniec dodam tylko jeden fakt.

 

rK2w87E.png

 

Zgodzę się z @Tayquil. Wszyscy to wszyscy. Więc skoro Ja też otrzymałem warna za akcje z soboty to czemu wszystkie osoby biorące udział w gównoburzy nie zostały potraktowane tak jak 3-4 z nich? Płeć piękna jak widać nie winna. Rozumiem, że ta wasza nowa organizacja będzie mnie teraz mieszać z błotem jak to dotychczas robił Tetris.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

 

By SSS,

Temat przywracam, proszę go nie usuwać ani nie zamykać bez zgody czerwonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No fajnie, fajnie. Tak znasz się na regulaminie i ogólnie wielki boss. Tylko forum nie łączymy z serwerem i na odwrót. Jeśli dostaje bana na serwerze, to na forum nie masz prawa używać tego argumentu (chyba że perm na servie). Jest to od dawna wiadome, przy różnych sprzeczkach. I czemu dajesz skriny czegoś, za co już dostałęm bana xD.
Tak, miałeś tyle wiadomości na u@, że ciągle byłeś w grze i ani razu nie zszedłeś na specta. 

Po drugie, za ciągnięcie tematu dostaliśmy mute, ale w statusie popusia który ciągnie temat piszecie ,,brawo, w punkt". Niezła hipokryzja i obiektywne podchodzenie do tematu. Następnym razem, jak chcesz wyjść na mądrego, to przynajmniej udawaj, że zachowujesz choć trochę obiektywizmu niż karanie nas za ciągnięcie tematu, a w statusie popusia który ciągnie temat piszecie ,,brawo" ,,w punkt".

 

Po trzecie,  co to za bzdury wygadujesz pisząc o jakimś powiązaniu soboty z wczorajszą akcją. Kup sobie czapeczke foliową, bo Holmes z Ciebie taki, jak ze mnie baletnica.

Po czwarte ciekawe, że atak skupił się tylko na mnie (nie tylko ja w statusie pisałem) ale fajnie tak, znaleźć szefa całej grupki, bo ktoś się nie zgadza z Twoimi decyzjami, to na bank jakies powiazanie musi byc xD.

 

I tak uważam, że admini teraz to kupa, bo zamiast ukarać, to wolą pisać na y@ ,,słowa", a sprawdzić graczy podejrzanych już im się nie chce. Trzeba się prosic kilka razy najlepiej z CAPSEM, żeby ktokolwiek na specta zszedł.

No ale ,,nołskill" ,, malo inteligenty czlowiek" to już są cacy określenia.

No i tak, poblokowaliście połowe użytkowników, a mając adminów nsów ciekawe gdzie można graczy zglosić skoro na forum brak tej możliwości przez wyciszenie za ,,nareszcie spokoj".

 

P.S fajne te skriny z wczorajszego dnia, takie powyciągane z kontekstu i bez chronologii *.*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już piszesz na mnie skargę to pisz ją tak, w jakim czasie faktycznie były moje wypowiedzi, a nie wyrywasz z kontekstu:) 

Dla Twojej wiadomości te dwa ostatnie screeny były na dosłownie samym początku, w którym Siwy chciał rozdawać warny, po czym od razu zniknął. Potem w akcje wkroczyła Maleństwo i zostałam ukarana godzinnym mute na sb. Po wygaśnięciu mute powtarzam raz jeszcze- nie ciągnęłam dalej rozmowy, a bana dostałam za nie wiem co? 
 

A co do son goku to nie był żaden atak tylko zwrócenie uwagi. Skoro on może wyrażać zdanie w skardze nie dając dowodów to mi chyba wolno wypowiedzieć swoje zdanie co myśle o nabijaniu postów? I dodam raz jeszcze, ze Maleństwo wróciła niedawno znowu na posadę, a Siwy bywa straaaaasznie często na forum.... wiec kto inny ma kontrolować to forum i to ogarniać?

 

 

EDIT: jak sie mylę to mnie popraw, ale najwidoczniej godziny są celowo ucięte, co by tej chronologii wydarzeń nie widzieć. Masz coś na sumieniu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tayquil napisał:

Tak, miałeś tyle wiadomości na u@, że ciągle byłeś w grze i ani razu nie zszedłeś na specta. 

Najpierw mi robisz spam na u@, potem spam na steam i napisałem ci raz czy dwa to styka. Nie no bo wielki szanowny pan tetrisek musi dążyć do celu tylko jakiego? 

5 minut temu, Tayquil napisał:

Po drugie, za ciągnięcie tematu dostaliśmy mute, ale w statusie popusia który ciągnie temat piszecie ,,brawo, w punkt".

Opisał jak wyglądały ostatnie dni. Po za tym nie tylko w tym temacie jest mowa o spinie ^^ Mówi też, że stracił szacunek do osoby którą kiedyś podziwiał i chyba oboje wiemy o kogo chodzi. W Styczniu napisałeś do mnie normalnie i mogłem się Tobie wygadać na steam o moim życiu prywatnym, a coś zrobił w sobotę? Odwaliłeś szopkę. 

8 minut temu, Tayquil napisał:

Po trzecie,  co to za bzdury wygadujesz pisząc o jakimś powiązaniu soboty z wczorajszą akcją.

To Ty sam powiązałeś obie sprawy wyżalając się w skardze na Małą o warna.

 

9 minut temu, Tayquil napisał:

fajnie tak, znaleźć szefa całej grupki,

Ty to wszystko zacząłeś w sobotę

 

10 minut temu, Tayquil napisał:

I tak uważam, że admini teraz to kupa, bo zamiast ukarać, to wolą pisać na y@ ,,słowa", a sprawdzić graczy podejrzanych już im się nie chce.

Tak samo jak przebywasz na serwerze taką samą masz wiedzę w tym temacie. 

 

11 minut temu, Tayquil napisał:

No ale ,,nołskill" ,, malo inteligenty czlowiek" to już są cacy określenia.

Za to też dostałem dziś +1 od @Honor

 

11 minut temu, Tayquil napisał:

No i tak, poblokowaliście połowe użytkowników, a mając adminów nsów ciekawe gdzie można graczy zglosić skoro na forum brak tej możliwości przez wyciszenie

Mówi Tobie coś prywatna wiadomość na forum?

 

6 minut temu, Kindzia:* napisał:

bana dostałam za nie wiem co? 

Ktoś dalej ma problem z czytaniem postów, 

 

6 minut temu, Kindzia:* napisał:

A co do son goku to nie był żaden atak tylko zwrócenie uwagi.

Takie zwracanie uwagi, że przez 30 min pisania cały czas do niego nawiązywałaś. Po wejściu Małej było to samo.

 

8 minut temu, Kindzia:* napisał:

wiec kto inny ma kontrolować to forum i to ogarniać?

Dobre pytanie. Administracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kochany, to Ty masz problem z czytaniem tego, co pisze i to co chyba miało faktycznie miejsce.

Jeszcze raz napisze i dobrze przeanalizuj:

ostatnie dwa screeny są wycięte z samego początku, gdzie w tym momencie był siwy i chciał ukarać warnami, lecz się tematem w ogóle nie zainteresował i uciekł (jak to zawsze wygląda). Te wywody, które wstawiłeś na samym początku ciągnęłam dalej. Po chwili przyszła Maleństwo i zaczęła ogarniać sytuacje. Napisała ze son goku został już ukarany, wiec zakończyłam temat, bo tylko na tym mi zależało. Dodatkowo napisała, że każda prowokacja i tego typu sprawy będą powodować zmutowaniem na sb. Po jej słowach napisałam „w końcu będzie porzadek, o to mi chodziło”. I za ten tekst dostałam godzinnego muta, bo to „prowokacja”. No i okej. Jak skończył mi się mut na sb napisałam 3 wiadomości. Wiec nadal nie wiem za co dostałam tego bloka? W którym momencie ja tam wdawałam się dalej w tą dyskusję z Tobą? 
 

Bądź chociaż na tyle uczciwy wobec nas i wstawiaj to albo chronologicznie jak się wydarzyło, albo z godziną na screenie....

 

Wiec nie pisz mi, ze po wejściu Maleństwa dalej do tego nawiązywałam, bo bloka dostałam za to, co wymieniłam wyżej i uspokoiłam się i nie drążyłam tematu, gdy napisała, ze son goku został juz za to ukarany. A bana dostałam w późniejszym czasie od Ciebie. Na logikę, gdybym dalej ciągnęła ten temat to dostałabym na milion procent większą karę od niej. A powtarzam raz jeszcze, że dostałam od Ciebie za Twoje „widzimisie”.

 

Administracja czuwa nad tym wszystkim? Daje wam, co najwyżej wolną rękę. 

EDIT: jeszcze chciałam dodać, że stwierdzenie „księżniczkę jakże niewinną” jest dla mnie obraźliwe w tym momencie i sobie nie życzę. Co ma w ogóle znaczyć ta prowokacja z Twojej strony? Próbujesz mi ubliżać w tym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cytat

Najpierw mi robisz spam na u@, potem spam na steam i napisałem ci raz czy dwa to styka. Nie no bo wielki szanowny pan tetrisek musi dążyć do celu tylko jakiego? 

Tak. Nie reagowałeś. Po moim 3-5 zgłoszeniu (było Was 2 Ty i fux) powiedziałeś, że jestem botem i  gościa nie będziesz sprawdzał, bo stały gracz. Super postawa.

 

Cytat

Opisał jak wyglądały ostatnie dni. Po za tym nie tylko w tym temacie jest mowa o spinie ^^ Mówi też, że stracił szacunek do osoby którą kiedyś podziwiał i chyba oboje wiemy o kogo chodzi. W Styczniu napisałeś do mnie normalnie i mogłem się Tobie wygadać na steam o moim życiu prywatnym, a coś zrobił w sobotę? Odwaliłeś szopkę. 

No, my też opisywaliśmy jak wyglądała sytuacja na forum i muty się posypały. Fuck logic. NO to samo mogę powiedzieć o Was, że kiedyś byliście sumienni i zgłoszenia przyjmowaliście, a teraz prosić się trzeba, a i to nie skutkuje bo się otrzyma wiadomość ,,jesteś botem, nie będe sprawdzał"

 

Cytat

To Ty sam powiązałeś obie sprawy wyżalając się w skardze na Małą o warna.

To zobacz o co oskarżałem. Gdyby nie ta skarga, Ty miałbyś czyste rączki, a ja warna niezgodnego z taryfikatorem. Bo to co wczoraj i w sobotę się stało było nieobiektywne.

 

Cytat

Ty to wszystko zacząłeś w sobotę

Rozumiem, że jak ktoś Cię obrazi tydzień temu, a kilka dni później ktoś inny, to na bank są powiązani. Ciekawie, szczególnie, że na sbx piszę z nimi bardzo rzadko. (nie licząc wczorajszego wieczoru) WIęc nie wymyślaj sobie jakiejś grupki gdzie niby dowodzę.

 

Cytat

Tak samo jak przebywasz na serwerze taką samą masz wiedzę w tym temacie. 

Tak samo jak grasz na #1, tak samo wiesz że od kilku tygodni regularnie gram na #1 więc widzę jak działają tam admini  (a skriny z tym, co pisałem, że admini kupa wziąłeś z #1 ^^), czasem na #2 wpadam.

 

Cytat

Za to też dostałem dziś +1 od @Honor

No tak, gdyby nie skarga, to byś nie dostał. Ja przynajmniej nie udaję, że mam czyste rączki i że robiłem wszystko zgodnie z regulaminem.

 

Cytat

Mówi Tobie coś prywatna wiadomość na forum?

Tak, będę wysyłał prywatną wiadomość do każdego admina. Jeszcze czego.

 

A za te skriny z csa, sam mnie ukarałeś http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=131869  więc po co one? Żebym 2 raz za to samo bana dostał, bo obstawiam, że własnie za to mi na te 3 dni dałeś, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze już dobrze wypowiem się. 

 

@Mirass ogólnie to źle zrobiłeś bo dałeś sobie wejść na głowę.  Z miejsca powinieneś dać @Tayquil bana na tydzień za takie wjazdy na siebie. Ja już po pierwszym tekście bym mu dał co najmniej na 3 dni (ale ja to ja ) jeżeli jesteś pewny, że gracz po prostu gra jak gra to nie musisz sprawdzać to jest oczywiste 😉

Po drugie, co do forum się nie wypowiadam bo @Maleństwo dobrze zrobiła ogarniając bydło na SB. 

Po trzecie, zgodzę się, ze @Stracony brakuje kogoś kto weźmie za mordę to całe towarzystwo.

i po czwarte.  son goku rzeczywiście nabija sztucznie posty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katarzynka;) dziękuję za mile słowa. Lecz już większości załatwiłem sprawę wiec czemu skarga jeszcze nie zamknięta. Jak ktoś chce wiedzieć coś to niech się wypowie. Jeśli nie to proszę o zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak więc korzystając z okazji ja się wypowiem, super skarga tylko jakie ja mam z niej konsekwencje wyciągnąć +12 za działanie na szkodę sieci (w domyśle na Twoją)? 

W dniu 16.04.2020 o 21:49, Mirass napisał:

 

EXVe8eL.png

 

Właśnie za takie odzywanie się na SB dostał ode mnie mute. Dodam, że wulgarne RS'y na serwer #1 wgrywał Atypowy, na #2 muzyka była brana z propozycji na #1.

 

29xfizR.png 

Pomijając fakt, że pierwszy screen wygląda jakby był zrobiony na sbx jednak post ten miał miejsce w aktualizacji mojego statusu na profilu, który jak pewnie niektórzy wiedzą szybko zniknął jednak po czasie został przywrócony. |Właśnie za takie odzywanie się na SB dostał ode mnie mute.| Miałem te mute już od dobrych 12 godzin, dlatego też nie mogłem zgłosić odpalonego kolegi na sbx więc zrobiłem to na profilu. |Dodam, że wulgarne RS'y na serwer #1 wgrywał Atypowy, na #2 muzyka była brana z propozycji na #1.| Masło maślane.

W dniu 16.04.2020 o 21:49, Mirass napisał:

Zastanawiałem się dziś o co mu chodziło. Przez większość tego co pisał wczoraj atakował wszystko to co napisałem. Zrobiłem błąd ortograficzny to pewnie nawet do teraz się z niego śmieje.

 

2pABcl7.png

To, że wyśmiałem Twoją polszczyznę to taki grzech? Normalny człowiek by podziękował i już więcej takiego błędu nie popełniał, ale jak to ująłeś w dzisiejszej skardze na Ciebie (KLIKNIJ TUTAJ).

SMOGymo.png

Uwierz mi, że jeśli chciałbym być na siłę uszczypliwy to znalazło by się tego o wiele więcej jak chociażby w tej skardze .

 

W dniu 16.04.2020 o 21:49, Mirass napisał:

No i czas na księżniczkę jakże nie winną @Kindzia:*.

pIybQVG.png

Jednak nie szukam na siłę zaczepki.

 

 

W dniu 16.04.2020 o 21:49, Mirass napisał:

Ci co mają wiedzieć to wiedzą czemu gram na NS skoro mam STEAMA. Od tego jest forum odpowiadając na twoje pytanie poniżej.

 

EXVe8eL.png

Pytanie dotyczyło jak mam się skontaktować z adminem podczas całodniowego mute na sbx? A nie tego czy Ty grasz na steam czy też nie, bo szczerze mówiąc nie interesuje mnie to i tak w mojej liście znajomych nie widniejesz i już rownież w niej nie zagościsz

W dniu 16.04.2020 o 21:49, Mirass napisał:

 

aIjMmOO.png

Jak miałem Cie nazwać skoro sam zadałeś pytanie, które prezentuje moja poniższa sygnatura. Na koniec pytanie co ta skarga miała udowodnić i jakich konsekwencji dla mnie oczekujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, oldschool napisał:

Dodam, że wulgarne RS'y na serwer #1 wgrywał Atypowy, na #2 muzyka była brana z propozycji na #1.| Masło maślane.

Masło maślane ale jednak taka prawda :) Wulgarne RS'y były wgrywane na #1, na #2 serwerze którego jestem opiekunem może była 1 taka piosenka którą pożyczyłem z listy RS'ów mających iść na #!. Wgrywając RS'y do folderu zawsze wrzucam plik z listą więc sobie mogą czerwoni sprawdzić.

 

19 minut temu, oldschool napisał:

nie interesuje mnie to i tak w mojej liście znajomych nie widniejesz i już rownież w niej nie zagościsz

Wiesz jakoś mało mnie to interesuje. Dodałem Cię w razie konieczności czegoś wyjaśnienia.

 

20 minut temu, oldschool napisał:

Na koniec pytanie co ta skarga miała udowodnić i jakich konsekwencji dla mnie oczekujesz? 

W tym momencie już nic nie chcę mieć z wami wspólnego. Wasze zachowanie na forum staje się coraz bardziej irytujące z każdym postem na tym forum. Mam nadzieję, że " Sprawiedliwość " której tak bardzo oczekujecie od nas dosięgnie też was. 

 

Nie pozdrawiam.

Skoro już się dowiedzieliśmy wszystkiego wnoszę o zamknięcie tej skargi jeśli oczywiście jaśnie państwo z #MUTED nie będzią mieć problemu, że coś znów jest nie po ich myśli.

 

@Sevral @Honor @Maleństwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem na temat ogólnie. 

 

Coś się ogólnie popsuło z tą naszą społecznością jeszcze rok - dwa lata temu inne serwery mogły tylko pozazdrościć takich ludzi na serwerze, jednakże nie wiem czy to nowe trendy szczekaczy czy po prostu rok 2020 działa na ludzi, że pyskują i spamią na u@, wiadomo ja patrzyłem na gracza, którego zgłosił Tetris na u@ tamtego dnia, lecz tego nie mówiłem bo nie mam takiej potrzeby informowania graczy czy ktoś jest czysty, czy nie jest czysty. Niestety Tayquil przesadził z naduzywaniem tego u@, rozumiem mirassa, że go wyciszył. Jak na moje to należał mu się ban co najmniej na 30 minut za obraze w postaci wpisu na Say[Y] w postaci tutaj zacytuje "jebac adminuw" lecz dałem mu szanse. Jest wielu graczy co przeklinają na serwie nadużywają czatu po prostu nie zachowują się przyzwoicie (takich graczy oczywiście kickuje lub banuje na stosowny czas). Tamtego dnia Tayquil moim zdaniem przesadził, jego zdaniem każdy może czitować nawet stały gracz - Tak zdażały się takie osoby typu Azuma czy wczorajszy Energy, lecz dostawaliśmy mase nicków na u@ nie raz, nie dwa takich samych, więc możemy napisać, że czysty. Co do adminów na NS, jak jest sprawa do admina to piszcie na steam na pewno odczyta bo to że gra na ns nie znaczy że ma steama off, po drugie mamy takie coś jak wiadomości prywatne na HE większości przychodzi pewnie powiadomienie z maila czy ten dźwięk z forum dotyczące się pojawienia wiadomości. 

 

A czepianie się pisowni wyrazów czy składania zdań, bo już nie ma jak się dopierdzielić jest żałosne i widać kto, i kogo tak na prawdę prowokuje 

 

Nastawianie przeciwko community na HE przeciwko modkom, czy adminom jest nie na miejscu. Masz problem z adminem wyjaśnij to z nim na Shoutbox z czerwonymi lub prywatnie, a nie tworzysz jakieś manifestacje @Tayquil

 

Ode mnie tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, MrFux napisał:

A czepianie się pisowni wyrazów czy składania zdań, bo już nie ma jak się dopierdzielić jest żałosne i widać kto, i kogo tak na prawdę prowokuje 

Możliwe jednak w regulaminie, widnieje taka informacja.

CmH0bdP.png

 

Więc zrobiłem to dla dobra kolegi.

 

19 minut temu, MrFux napisał:

po drugie mamy takie coś jak wiadomości prywatne na HE większości przychodzi pewnie powiadomienie z maila czy ten dźwięk z forum dotyczące się pojawienia wiadomości. 

Może zacznę pisać prywatne wiadomości do @Honor@batonik @Sevral, że biega odpał po serwerze, gdy mają masę innych zadań i wazniejszych spraw/wiadomości. Sbx jest o tyle udogodnieniem, że ten kto ma aktualnie czas wejdzie i załatwi sprawę a nie robić jednorękiego bandytę i zgadywać kto aktualnie ma chwile pisząc na priv  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

 

Zgłoszenie zostało ROZPATRZONE, a temat został przeniesiony do Archiwum !!

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...