Skocz do zawartości

Nic tu jeszcze nie ma

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez KaSiA
      Chciałam poruszyć temat ogarniania serwera, bo generalnie, gdybyśmy z @Upalony -m nie przygotowywali RS-ów i nie prosiłabym o wgrywanie ich na serwer @batonik to w ogóle nikt nie zainteresowałby się serwerem. Być może będę czepiała się szczegółów, ale niektórzy zwracają na to uwagę. 
      Ekran powitalny - po wejściu na serwer wyświetla się okno, w lewym górnym rogu widnieje nazwa serwera poza tym widzimy białe pole, które nie mówi Nam kompletnie NIC.
      "[Konkursy] Obecnie trwaja konkursy, do wygrania duzo nagrod zapraszamy na FORUM." - informacja wyświetlana na czacie, chyba nie muszę pisać, że niepotrzebna i dlaczego
      Informacja o nowych mapach - mapy były wgrywane już spory czas temu, również nieaktualne.
      @Honor w żaden sposób nie chce uderzać w Ciebie tym tematem, a tym bardziej nie chce robić gównoburzy. Napisałeś gdzieś, że nigdy nie oddasz tego serwera bo za dużo tam zrobiłeś... zrobiłeś i mam wrażenie, że spasowałeś. Każdy z Nas ma życie prywatne, każdy poświęca mniej lub więcej czasu na służbę tutaj. Być może czas przekazać pałeczkę...
       
    • Przez hyzio
      Witojcie  .lol

      Mam na imię Paweł, jestem wesołym chłopaczkiem przed 30, który spędza bardzo dużo czasu przed laptopem, czy to w domu, czy w pracy. Aktualnie mieszkam i pracuję w Warszawie, ale pochodzę z województwa lubelskiego. Na HE nie mam zbyt długiej historii bo jestem z wami aktualnie 1,5 roku, aczkolwiek od tego chciałbym zacząć to moje krótkie przedstawienie się :)
      Serwer/forum polecił mi @PlastelinowyGargamel, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam i za co mu bardzo dziękuję :) na początku miałem niby grać na #1, ale strasznie mnie tam biliście i pewnie już tak zostanie ;p bo skill'a jakoś nigdy się w te pistolety nie dorobiłem, co w sumie nic a nic do tej pory się nie zmieniło. Ale bardzo spodobała mi się gra na #2 bo to było dla mnie coś zupełnie nowego, nigdy wcześniej nie grałem na tym modzie, dodatkowo atmosfera jaka panowała wtedy i czasami nadal panuje na tym serwerze zachęca do częstego odwiedzania go. Nie mogę tu nie wspomnieć o @Gosia, która mnie tyrała na serwie bez litości, a pomimo tego bardziej mnie do niej ciągnęło niż do pozostałych graczy jakich tam poznałem :*
      Niestety, jak to na każdym serwerze to i tu są wyjątki potwierdzające regułę co popchnęło mnie do złożenia podania na admina gdzie możecie sobie poczytać jaki to ja jestem fajny i kulturalny. Znajdziecie tam też ważną informację dlaczego złożyłem podanie od adma (to tak dla osób, które chiałyby aplikować na to zaszczytne stanowisko, a jeszcze mają jakieś wątpliwości). Podanie oczywiście zostało rozpatrzone ze skutkiem pozytywnym, a po pewnym czasie (około roku), dzięki mojej nienagannej służbie naszej wszechmogącej i łaskawej administracji .emo i .pirat  oraz terminowym opłacaniu składek na paliwko do .traktor została mi zaproponowana "ciepła posadka" Opiekuna PB, którą do dnia dzisiejszego piastuję, czy to była dobra decyzja to już oceńcie sami trollface  Co prawda nie dysponuję taką wiedzą z zakresu administrowania serwerami i związanymi z tym zagwostkami jak nasi czerwoni wodzowie, ale ciąglę się uczę i jestem otwarty na wasze propozycje i krytykę. Tylko pamiętajcie, że niestety ja już muszę na siebie sam zarabiać i praca zawodowa jednak jest dla mnie ważniejsza, a czasami udzielam się też towarzysko, więc ta moja "nauka" jest ściśle związana z czasem jakim dysponuję, a wydaje mi się, że na forum poświęcam go całkiem sporo
       
      Nie wiem co mam jeszcze wam napisać, jakoś nie potrafię kwieciście opowiadać o swojej osobie, ale jeśli chcielibyście o coś zapytać, to spamujcie śmiało poniżej (ewentualnie na PW), na pewno odpowiem.
       
      Wiec jeszcze raz Witam Wszystkich forumowiczówm, zapraszam na serwery (szczególnie na #2 ^^) oraz życzę wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...