Skocz do zawartości
Gość

[Rozpatrzone] Skarga Goral

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Tytuł Tematu:  Skarga na Admina - Góral

 

Nick w grze: oldschool

Skarga na admina: Góral

Serwer: #2
Data zdarzenia: 04.05.2020 13:40 westwood (jakby hltv nagle zaczelo działać)
Opis sytuacji: 

Rozpykałem sobie 6 chlopów w pierwszej rundzie jako terrorysta po czym biegne po ostatniego stojącego koło bomby, który wyzwał mnie na pojedynek nożowy. Starałem się unicestwić kolegę, niestety zaczął uciekać po pierwszym przyjętym ciosie z noża, wiec w ostatniej chwili pobiegłem zaplantować i udało się to w ostatniej sekundzie. Grając wokół bomby dostałem slaya z niewiadomych przyczyn, po czym były GA mówi przez mikrofon "Chciał na kosy a nie jak jakaś ciota".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla admina w takiej sytuacji. Proszę odnotować to w temacie Wasze Bany.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, oldschool napisał:

niestety zaczął uciekać po pierwszym przyjętym ciosie z noża

No tutaj to byłoby coś można zadziałać od strony admina wobec tego uciekającego.

 

5 godzin temu, oldschool napisał:

wiec w ostatniej chwili pobiegłem zaplantować i udało się to w ostatniej sekundzie

No dobra tutaj powiedzmy że czas się wydłużył i jeszcze nikt nie ucierpiał wynikiem przegranej rundy.

 

5 godzin temu, oldschool napisał:

Grając wokół bomby dostałem slaya

Czekałeś kiedy zacznie broić żeby go potem zabić czy biegałeś wokół bomby , aby też nie miał czasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Bożydar napisał:

Czekałeś kiedy zacznie broić żeby go potem zabić czy biegałeś wokół bomby , aby też nie miał czasu ?

Biegałem wokół bomby aby też nie miał czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi zakończenia. Ten slap przeszkodził Ci w wygraniu rundy ? Czy tu chodzi o nadciągnięcie władzy bezpodstawnym slapowaniem ? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, Stracony napisał:

Brakuje mi zakończenia. Czy ten slap przeszkodził Ci w wygraniu rundy ? Czy tu chodzi o nadciągnięcie władzy bezpodstawnym slapowaniem ? 😄

Ja nie dostałem slapa tylko slaya i runda przeje#+$+@ przez to

Edit: Dodam jeszcze, że Góral był po stronie ct więc z pewnością pieniążki na drugą rundę by sie przydały żeby załapać jakieś eko fragi. 

@Stracony edytowalem natychmiast 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, oldschool napisał:

Ja nie dostałem snapa tylko slaya i runda przeje#+$+@ przez to

Ja tam nic o snapie nie pisałem.. 😄 ja to nazywam slapowaniem (XD) 

No w takim razie należy się +1 dla admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłeś wyzwanie na kosy i podłożyłeś pakę. Zamiast walczyć to uciekałeś i dobiegałeś jak koleś z CT zaczynał broić pakę i tak kilka razy. Zachowanie tylko i wyłącznie po to by zdobyć punkty za pakę. Przyjąłeś wyzwanie to idź na kosy a nie uciekasz właśnie tak jak to wtedy powiedziałem. A osoby z kółeczka wzajemnego adorowania proszę o cisze bo was tam nie było. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chłopie o czym Ty mowisz jakie kółeczko wzajemnego adorowania. Postąpiłem dokładnie tak samo jak Twój kolega z drużyny, który pierwszy zaczął uciekać i nie został upomniany a Ty dajesz mi slaya jak już Cię tak szczypało mogłeś napisać na y@ a nie zgarnąć pieniążki żeby w drugiej rundzie sobie coś zabić i jeszcze z tą "ciotą" przez mikrofon mogłeś sobie darowac, bez pozdrowień.

Edit:

@Katarzynka;) proszę Bardzo nawet jak bym miał to sprawa jest z kilku lat wstecz więc masz rację to nie jest miłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Góral napisał:

A osoby z kółeczka wzajemnego adorowania proszę o cisze bo was tam nie było. Tyle.

prosić to możesz o coś swoich kolegów spod sklepu jak ci zabraknie grosza to piwa. Jak ktoś wytyka ci brak racji to już jest w komitywie nie? 😄 

51 minut temu, Góral napisał:

Zachowanie tylko i wyłącznie po to by zdobyć punkty za pakę

no i co? przez 10 lat się tak robiło i nie było w tym nic złego.

 

51 minut temu, Góral napisał:

Przyjąłeś wyzwanie to idź na kosy a nie uciekasz właśnie tak jak to wtedy powiedziałem.

nie jesteś tu od decydowania kto co może, bo od tego jest regulamin.

 

 

Jestem za +1 za bezpodstawny slay

 

+1 za "ciotę"

 

admin się przyznał także to chyba kończy skargę.

 

 

EDiT "Czego się spodziewać po chłopie, który używał adminlisten by nasłuchiwać gdzie idą enemy i dawał info swojej drużynie xD"

 

masz na to dowody jakieś @oldschool, jeżeli nie to polecam to usunąć bo to też nie jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Chciałbym się wypowiedzieć odnośnie tych pojedynków na noże podczas gdy paka leży, a zawodnicy TT uciekają i przetrzymują na czas zawodników z CT. 

Jak dla mnie jest to troszeczkę chore, bo nie po to bierzesz kosy by uciekać i zyskiwać 3 fragi więcej... 

TT w dużym stopniu to wykorzystuje i trzeba czekać aż jeden drugiego dogoni lub paka wybuchnie.... 

Można by było coś z tym zrobić, albo wyeliminować pojedynki (w co trochę wątpię) i wrzucić mapkę na same kosy (w co też trochę wątpię) lub wprowadzić na to chociażby upomnienie "takie granie w kotka i myszkę jest bezsensu" Nie raz już widziałem jak zawodnicy za takie zachowanie byli gładzeni przez wyżej postawione osoby.

Tyle ode mnie proszę się nie spinać to tylko moje prywatne zdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tego Cyrku.

@Góral postąpiłeś niesprawiedliwie, Jeżeli uciekał Pierwszy to @oldschool zrobił to Samo później i podłożył pake, więc jeżeli karasz, to tamten też jest winny.

I Jesteś adminem i masz się zachowywać jak na admina przystało i nie obrażać graczy, trochę pokory Panie.

zamykam temat, @Sevral i @Honor  jak zobacza skarge i podejma decyzje, to sie otworzy.

zamykam dlatego aby uniknac zbednych komentarzy i warnow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe się czyta dyskusje w której co chwilę ktoś edytuje swoje posty. Gościu z problemem z własną płcią naskrobał 3 posty o niesłusznym banie a tymczasem sprawa dotyczy zwykłego uśmiercenia. Nawet nie kick tylko zwykły slay (oczywiście post edytowałeś) 

Bawi mnie to że ktoś się sra o slaya i jeszcze obraca kota ogonem. Sprawa była prosta, zgodziłeś się na pojedynek na kosy ale podłożyłeś pakę i zamiast normalnie iść na kosy to uciekałeś a kiedy CT chciał pake rozbroić to podchodziles żeby go zabić. 

A najlepszy jest argument że CT też uciekał 🙂 gdzie uciekał? On chciał iść na kosy albo broić pake.

Tyle w temacie z mojej strony, sraj się dalej o slaya a oskarżenie mnie o używanie adminlisten bez żadnych dowodów utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś zwykłą ciotą. 

 

By Maleństwo,

+3 za obrazę innego użytkownika forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna @Góral upomnienie słowne.
Admini nie ingerujmy w to, jeden traktuje nożówkę jako zabawę drugi jak by walczył o złote gacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

sprawarozpatrzona.gif

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...