Skocz do zawartości
QUQE.

[Rozpatrzone] Ban za nic QUQE.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: QUQE

Serwer: ONLY DD2 

Data zdarzenia: 

15.05.2020 

Godzina: 

16:20:10

Opis sytuacji: Otrzymałem niesłusznego bana od admina Natalia, grałem na serwerze po czym po chwili gdy była na serwerze adminka zostałem zbanowany z powodem czitowanie co dla mnie jest nie pojęte bo gram tyle czasu, tyle adminów mnie obserwowało i żadnego problemu nie było. Zawsze można zrobić ss'y - sprawdzenie graczy. Wracam sie z prośbą o unbana i z góry przepraszam że pisze troche później ale miałem pewne sprawy do załatwienia. Pozdrawiam!

Link do bana: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=132569

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zacznę od HLTV ponieważ na moim demku troszkę za mało nagrałam... jednak będzie ono dopełnieniem .. :) 

http://290272.hltv2.pukawka.pl/hltv-2005151604-de_dust2-1589551440-1589552760.zip

Pominę pierwsze akcje gdzie biegniesz pół mapy z nożem ... ( ruszając raczej lecimy z bronią by w razie spotkania celować w przeciwnika prawda? ) 

I ogólne pytanie .. Czemu podczas wystrzału celownik Ci tak skacze? :doubtful: 

11:34  - polecam zwolnione tempo - piękny wystrzał prosto w model przed zauważeniem wroga 

11:40 - kolejne modelowanie 

11:58 - wyczekuje typka z gali  ( w zwolnionym tempie tez to wygląda lepiej :) )

13:38 - da się wytłumaczyć aczkolwiek pierwsza kulka dziwna .. 

14:17 - ANTY SG ?  ( dla jasności nawet nie spojrzał pod schody w bardzo oczywiste miejsce ) 

14:40 - mnie dziwi czemu nie rozgląda się na podest ani w piach tylko wybiega prosto wcelowany w ścinę za którą stał CT 

16:16 - wcelowany w skrzynkę na podeście  ( a gdzie rozejrzenie się na wejście przy trupie bądź koniec podestu ? ) 

16:34- obczaił sobie typka w trupie ? 

16:37 - magik ?  

 

  Wg. mnie Jesteś odpalony a to że długo grasz to jakaś twoja gwarancja żeby Cie nie obserwować?  Za dużo rzeczy robisz bez przemyślenia, to że idealnie nie skanujesz w model po ścianach nie świadczy o tym że jesteś czysty. Decyzję pozostawiam do oceny innym :) 

Dorzucam swoje demko aczkolwiek zaczyna się od 12 minuty i kończy na 16:40 więc nie wiem czy jest potrzebne 😉 

https://www69.zippyshare.com/v/pXVdHwfD/file.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z tobą niestety to, że biegne z kosa to znaczy że jestes inny (wyjątkowy) normalna akcja, myśle nic nadzwyczajnego. Zapraszam do udzielenia sie pozostałych osób co sądzą na ten temat. Pozdro!

W porządku bez zbędnego spamu, zawsze mogły zostać zrobione ss'y, po których było by wiadomo czy coś mam na sumieniu. Warto sie zastanowić, tak jak mówiłem czekam na opinie i unbana! 

By >SiWy<,

Poczekaj spokojnie na ocene innych Adminów i GA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hltv u mnie nie działa...

 

Patrząc na demo Natali

14:17- idealnie w w model  antysmoke? bo ja tam go  nie widziałem

14:40 w model

15:07 to samo nacelowany nie sprawdzając innych miejscówek

16:21 to samo

16:34 - to spojrzenie w trupa akurat gdy przeciwnik tam jest... ale to mogł byc przyoadek by  precyzyjniej ustalic pozycje przeciwnika za drzwiami

16:38 no skan ideal w ciemno po modelu cały czas mimo przemieszczania sie przeciwnika

 

 

Na podstawie tego demka byłbym skłonny dać bana za WH

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

11:34 - spoglądasz przez murek i widzisz, że podchodzi. Strzelasz w momencie kiedy ledwo co zauważyłeś pixel - 

11:40 - po modelu -

11:58 - czekasz wcelowany nie wiedząc, że tam ktoś jest - 

13:38 - Nic dziwnego, jak dla mnie + ( po obejrzeniu demka od admina daje tutaj +/-)

14:17 - widziałeś go, że tam poszedł, aczkolwiek ten skan dziwny +/- ( po obejrzeniu demka od admina stwierdzam, że w tej akcji jesteś spalony, nie widziałeś go przez smoke'a po czym wiedziałeś gdzie stoi) -

14:40 - dziwne spojrzenie w ścianę i strzał prosto w model -

16:16 - widziałeś go przez ścianę i jechałeś po modelu  -

15:04 - wychylasz się  i pierwsze co robisz to starasz sie wcelowac prosto w model za skrzynią na podeście -

16:20 - po modelu - 

16:35 - po modelu ( nie było to jakieś tam full auto tylko pesti prosto w model) -

 

Jak dla mnie  spalony. 

Edytowane przez popus czy to ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...