Skocz do zawartości
yinghuanghao

[Rozpatrzone] SKARGA NA ADMINA WARGUS123

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł Tematu:  Skarga na Admina - "wargus123 "

 

Nick w grze:  NaPaLoNyDzOnY 

Skarga na admina: Wargus123

Serwer: Only dd2

 

 

\Dostałem niesłusznego bana przez admina wyżej wymienionego ....

za co ? za to, że gość powiedział " Dawać info boty " Ja odpisałem ze " nie ma nakazu dawania Infa " a druga wiadomość " I zamknij japę koniu " W czym tutaj jest obraza ? zam gość obraza a ja dostaje bana za odpowiedz gdzie nawet nikogo nie obraziłem nie powiedziałem ty ch*** czy K***o. To tylko 30 minut wiec nie ma dużo ale sam fakt niesłuszny jak dla mnie ban .... 

Tak że na przyszłość wargus zwróć uwagę na to kto jak się zachowuje i kto jak wyzywa a później dawaj te bany bo za to dałeś dość szybko :)  ale za cele i siedzenie na respie już chyba nie umiesz :) tutaj wklejam AMX lecz nie mam jak bylo pisane bo ledwo co wszedlem moge nawet ss wyslac do tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawac info boty, a zamknij japę koniu to roznica. Jakbyś tak powiedział do Mnie, to też byś wyleciał. A co do paki i innych zadań w grze to zawsze Możesz Sobie Zostać Adminem i wtedy Ja też Cię ocenie. Najlepiej oceniać i pisać z dupy skargi, ale nagrać demo i zgłosić kogoś na forum to się nie chce. Więc zastanów się następnym razem co piszesz, bo przez adminów nie masz odpalow na serverze i debili. Zamykam szopkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...