Skocz do zawartości
Shadow.

Q&A| Shadow. - odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

@Karolcia
 

[P] Czym się zajmujesz w życiu?
[O] Aktualnie kończę pierwszy stopień studiów na kierunku Zarządzanie, specjalności inwestycyjno-nieruchomościowej i szukam pracy, bo na drugi stopień mam zamiar iść na zaoczne studia. 🙂

[P] Jakiej muzyki słuchasz? Jakiś ulubiony wykonawca/zespół?
[O] Nie ograniczam się do jednego gatunku, słucham tego co mi wpadnie w ucho, ale jakbym musiała wybrać jeden gatunek to byłby to rap, bo takiej muzyki słucham najwięcej, a mój ulubiony wykonawca to od wielu lat O.S.T.R. 🙂

[P] Jakie jest Twoje największe marzenie?
[O] Zawsze mam problem z odpowiedzią, jak ktoś zadaje mi te pytanie. Myślę, że moim największym marzeniem jest po prostu to, żeby mieć spokojne życie bez większych zmartwień. 

[P] Jesz fast foody? Masz jakiś ulubiony?
[O] Czasem się zdarzy, ale staram się unikać. Ulubiony to kebabik 😄

[P] Lubisz winko? Jakie?
[O] Nie przepadam za winem, ale jeśli miałabym się napić to Carlo Rossi truskawkowe. 🙂

[P] Jak trafiłaś na sieć?
[O] Po jakichś 2-3 latach przerwy założyłam nowe konto na steam, bo do starego zapomniałam danych i postanowiłam zagrać w CS, szukałam jakiegoś serwera, gdzie jest spoko atmosfera i tak trafiłam na dd2 tej sieci, a po paru dniach, jak stwierdziłam, że czuję się dobrze na tym serwerze, postanowiłam założyć konto na forum 😛 

[P] Opisz swoją osobę w 5 słowach. 
[O] Hmm życzliwa, szczera, rodzinna, ambitna i wrażliwa

[P] Jaki jest Twój ulubiony kolor?
[O] Jak można zauważyć po kolorku czcionki, mój ulubiony kolor to niebieski 😄

[P] Jakie trzy rzeczy zabrałabyś na bezludną wyspę?
[O] Książkę, jakiś odtwarzacz muzyki na baterie z wgraną muzyką i ciepły kocyk bo jestem zmarźluchem 😄

[P] Jak zaczęła się Twoja przygoda z cskiem?
[O] Jak byłam chyba w 6 klasie podstawówki albo w 1 gimnazjum, byłam na sylwestrze u mojego kuzyna, gdzie jak zwykle byłam jedyną dziewczyną i chłopaki grali w CS, więc stwierdziłam, że też chcę spróbować i tak mi się spodobało, ze potem grałam nałogowo dzień w dzień 😄

[P] Ulubiona miejscówka na DD2?
[O] Jestem strażnikiem gali, to moja ulubiona miejscówka 😄 

[P] Jaka jest Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa?
[O] Z wczesnego dzieciństwa teletubisie, z późniejszego ciężko wybrać, ale chyba odlotowe agentki 😄

[P] Dlaczego akurat nick "Shadow"? 
[O] Na początku grałam na nisku Marcia, ale strasznie mnie irytowały zaczepki chłopów na serwerach, rozpraszało mnie to podczas gry. Więc stałam się incognito i dałam sobie nick Shadow i tak już zostało do teraz. Ogólnie nick wziął się z mojej ulubionej serii książek, a konkretniej jest inspirowany słowem Shadowhunters 😛 

[P] Masz jakiś ulubiony serialik?
[O] Zdecydowanie Skazany na śmierć, polecam każdemu, kto nie oglądał. Genialny serial! 😄 

[P] Jaki gatunek filmów lubisz oglądać najbardziej? 
[O] Horrory i komedie, ale inne gatunki, jeśli jest ciekawy film, również chętnie oglądam. 

@Nai.

[P] Liczę na patelnię. Co mam zrobić by ją dostać?
[O] XD kupić sobie musisz 😛 

@MIRAS
 

[P]  Posiadasz zwierzaka ? Jak tak to jakiego; jak się wabi ?
[O] Mam kotkę, niby wabi się Milka, ale każdy na nią mówi kicia, kot i tylko na to reaguje 😄 

[P]  Jakbyś miała możliwość wolała byś cofnąć czas, czy zobaczyć co będzie w przyszłości ?
[O] Gdybym mogła to nie chciałabym ani tego ani tego, obecna sytuacja mi odpowiada, a bałabym się, że gdybym cofnęła czas, coś poszłoby nie tak jak miało być, dlatego jeśli musiałabym wybrać to zobaczyłabym co będzie w przyszłości, ale jak już to niedalekiej. 

[P]  Jaką zrobiłaś najgłupszą rzecz w życiu ?
[O] Dużo zrobiłam głupich rzeczy, ale najgłupsza to chyba to, że dałam się omamić niewłaściwej osobie.

[P]  Woda, Ogień, Ziema, Powietrze, Eter - to tak zwane żywioły. Który wedle Ciebie najbardziej pasuje do Ciebie ?
[O] Przeczytałam sobie charakterystykę tych żywiołów i zdecydowanie jestem Wodą. 

[P]  Jaki masz znak zodiaku ?
[O] Koziorożec

[P]  Posiadasz jakąś fobię ?
[O] Od dziecka boje się duchów, opowieści o duchach itd, teraz już mniej niż wtedy jak byłam dzieckiem, ale nadal czasem jak za dużo myślę o takich rzeczach to mam problemy ze snem.

[P]  Dostajesz możliwość przywrócenia do życia kogoś, pod warunkiem uśmiercenia kogoś innego - skorzystała byś ?
[O] Nie skorzystałabym

[P]  Posiadasz prawo jazdy ?
[O] Posiadam od ponad roku 🙂

[P]  Kiedy nauczyłaś się jeździć na rowerze o 2 kółkach ?, o ile potrafisz :trollface:
[O] Potrafię 😄 A kiedy się nauczyłam hmm, było to tak dawno, że nawet nie pamiętam kiedy, miałam pewnie z 6-7 lat 😄 

[P]  Posiadasz ulubieńców na Naszej sieci ? Potrafisz ich wymienić ?
[O] Wszystkich, z którymi mam tu jakiś kontakt lubię tak samo bardzo, bo wszyscy są bardzo sympatyczni 🙂 Ale jest jedna osoba, którą mogłabym uznać jako moją ulubienicę i jest to @Julka. 😊


@Julka.
 

[P] Kim chciałaś być w dzieciństwie? 
[O] Piosenkarką, weterynarzem i projektantką wnętrz, nie mogłam się zdecydować 😂

[P] Jakie jest twoje największe marzenie? 
[O] Tak jak już wyżej napisałam, chciałabym po prostu mieć spokojne życie, bez większych zmartwień. 🙂

[P] Grałaś kiedyś na cheatach? 
[O] Nawet nie umiałabym ich włączyć haha nie grałam 😄 

[P] Twoje wymarzone autko? 
[O] Nie mam wymarzonego, nie znam się za bardzo na samochodach, byle jeździło i nie paliło za dużo 😄 

[P] Grasz jeszcze w jakieś gry oprócz csa? 
[O] Czasem jak mnie najdzie to gram w simsy XD A tak to chyba nie. Chyba, że poker się liczy to gram czasem wieczorami z rodzinka 😄 

[P] Jak chciałabyś spędzić swoje życie na stare lata? 
[O] Jak już będę na emeryturze i dzieci będą odchowane to na pewno chciałabym przeżyć jakąś fajną przygodę, zobaczyć może jakieś fajne miejsca.

[P] Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? 
[O] Hmm, nie powinien być egoistyczny i mówić tylko o swoich problemach, a kiedy Ty potrzebujesz pomocy to mieć to gdzieś, więc powinien być pomocny, empatyczny, ale mój przyjaciel powinien też być zabawny, rozmowny i czasem szalony, bo nie lubię nudy 😄

[P] Co jest najważniejszą rzeczą jaką się nauczyłaś do tej pory? 
[O] Znaj swoją wartość i rób tak, żeby dla Ciebie było najlepiej, nie daj sobą manipulować.

[P] Miasto czy wieś? 
[O] Obrzeża miasta najlepiej 😄 Ale jakbym miała wybrać z tych dwóch, to do mieszkania wybrałabym wieś, do miasta zawsze można podjechać jak coś potrzeba 😄

[P] Lubisz jeździć na imprezy, koncerty itd? 
[O] Na imprezy do klubu tak średnio, kiedyś lubiłam, ale już chyba się starzeje xd Czasem pójdę bo mi kuzynka żyć nie daje, ale zdecydowanie wole domówki w gronie znajomych niż tłum nawalonych ludzi w klubie, ale na koncerty lubię 😄 

[P] Wierzysz w Boga? 
[O] Wierzę

[P] Dlaczego akurat only dd2?
[O] Na tej mapce zaczęłam swoją przygodę i na tej zostałam do tej pory, innych nawet za bardzo nie znam, na tej mi się najlepiej gra 😄 

[P] Wolisz pytania proste, czy takie nad którymi trzeba trochę pomyśleć? 
[O] Zależy jakie pytanie, może być proste, ale ciekawe, a może być skomplikowane i niezbyt sensowne, ale chyba wole takie, nad którymi trzeba trochę wytężyć mózg 😄 

[P] Byłaś kiedyś za granicą? Jak tak to gdzie? 
[O] Byłam w Szwecji u znajomych, w Holandii w pracy i jedną nogą w Czechach jak byłam w górach 😂

[P] Ile masz wzrostu?
[O] Chyba nie jestem ani niska ani wysoka, mam 169 cm wzrostu 😄 

Dziękuję bardzo za pytania i poświęcony na ich zadanie czas, a do następnego Q&A nominuję @Julka.. Przyjmujesz nominację? 😄 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 3 i żadna nie chce ujawnić mi swojego imienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję!❤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...