Skocz do zawartości
Banned for a clean game

[Rozpatrzone] Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze:  Banned for a clean game

Serwer:  DD2

Data zdarzenia:  Dziś [ 31.05.2020 ] 

Godzina: 16:38 

Opis sytuacji:  Gram sobie gram i zabijam Terro,a poczym gdy zabiłem ostatniego Terro @Sad Boy LeGiT to napisałem "BOT" oczywiście to było kierowane do niego,ale wiadome w ramach żartu ,bo do siebie na serwerze tak piszemy..a tu co Ban za obrazę..? 

Link do bana:  http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=133037

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kochaniutki nie kłam jak dziecko. Upominałem Cie kilka razy abyś nie przeklinał i obrażał bo to nie ładnie. Nigdy nie banuje za takie coś ale upominam kilka razy. Ale Ty miałeś to gdzieś i na końcu jeszcze dodałeś po kilku bluzgach że masz wyje**** i uciekłeś z serwera jak szczur. Ale ja jestem cierpliwy i poczekałem aż wrócisz - wróciłeś i masz ot taki banik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Góral napisał:

Witam.

Kochaniutki nie kłam jak dziecko. Upominałem Cie kilka razy abyś nie przeklinał i obrażał bo to nie ładnie. Nigdy nie banuje za takie coś ale upominam kilka razy. Ale Ty miałeś to gdzieś i na końcu jeszcze dodałeś po kilku bluzgach że masz wyje**** i uciekłeś z serwera jak szczur. Ale ja jestem cierpliwy i poczekałem aż wrócisz - wróciłeś i masz ot taki banik.

XDDDDDDDDDDDD

By Maleństwo,

Post zbędny. Upomnienie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się i dodam, że autor tematu ma skłonności do CHYBA nieumyślnego przeklinania, gada przez mikrofon i chyba nie wie co. Niejednokrotnie z jego ust padało słowo niecenzuralne przez mikrofon, miłego odpoczynku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin się wypowiedział. Ban słuszny. Zamykam temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...