Skocz do zawartości
son goku

Słyszę głosy

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko jestem w ct i słyszę żyjących tt, nie raz to się zdarzało ale teraz to trwało kilka rund, jestem uczciwy więc wyszedłem z serwa bo to żadna gra z taką pomocą

nie mam żadnych pobranych wspomagaczy, które mogły by to umożliwić 

@Sevral @Honor @batonik na prawdzie to

komentarze i opinie innych są zbędne

obraz.thumb.png.0bb2461a2b846818dd62c34ec1a15a85.png

 

 

----edit

@Stracony ja też miałem to kika razy tylko ale wczoraj miałem to przez 3 rundy i nawet jak jeszcze raz wszedłem na serw 😄

więc napisalem to bo mnie wkurzało oszukiwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram XDD

 

A tak na temat, to na tyle godzin co przegrałem na dd2 zdarzyło mi się to tylko dwa razy i trwało to rundę. Myślę, że ciężko będzie dojść od czego tak się robi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stracony @☠DEMON☠ Przyjaciele mi chodzi o coś trochę innego ja będę wchodził  i wychodził z serwa ( a teraz czyścił pliki dzięki demon 🙂 ) aż to mi nie zniknie ale są osoby które będą na tym grały i będzie im się to podobało, ja nie myślę jak zlikwidować problem tylko u mnie czy u garstki osób na forum ale też dla zawodników poza nim, lepiej rzeczy czerwoni poświęcili chwilę i usunęli te oszustwo. 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...