Skocz do zawartości
MIRAS

Pytanie #131

Rekomendowane odpowiedzi

fuWGeZx.png.0e235c0d9d96835dbdf8e607a2ba0f31.png

 

 

Mija Cię na ulicy bezdomna osoba  ( z ogółu tak wyglądająca, lecz bez woni alkoholu, dość zadbana :5870c5c81fdca_o: ) prosi Cię o parę groszy na jedzenie.

 

Co robisz ?  

 

(Może jakieś doświadczenie z życia ? :artist: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dac pieniądze kupiła bym jedzenie. Już miałam kilka takich sytuacji. Niestety często jak słysza, że dostaną produkty a nie kasę to nie chcą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj typ chcia 2 zł i z mordą czy dam xD Dałem mu, ale nie kase xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przywykłem do odpowiedzi: "nie daję pieniędzy", choć gdyby ktoś by mnie uporczywie prosił, to bym powiedział, aby sobie pracę znalazł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko , nie daje pieniędzy a proponuję że coś tej osobie kupię do jedzenia idziemy razem do sklepu lub się żegnamy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zazwyczaj nie daję, chociaż kilka razy rzuciłem nawet na piwko. Jak nie poratować gościa który mówi prosto z mostu, że mu złotóweczki do piwa brakuje czy mamrota. 

 

Raz miałem sytuację, że wracałem późno i na przystanku zaczepił mnie typ, który bardzo mocno sugerował, że albo dam te parę złotych albo oberwę w pysk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak parę razy i pieniędzy nie daje. Sama ide do sklepu i cos kupuje.. Chociaż jestem pewna że nie zmarnuje tego na alkohol :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie noszę przy sobie gotówki, więc nie daje, ale jak widzę, że ktoś jest potrzebujący to proponuję, że kupię coś do jedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daje ponieważ to jest bez sensu najczęściej są to mężczyźni którzy mogą pracować więc nie widzę powodu abym miał mu dać pieniądze

Raz mi się przytrafiła sytuacja jak biegałem, zaczepił mnie jakiś menel chciał ode mnie 50 zł, XD i mocno sugerował manto jak mu nie dam,  ale tego dnia  zapomniałem uprać stroju do biegania i musiałem założyć strój na sztuki wali , wiec jak tylko to zauważył od razu się speszył i odszedł.

@Szwadron97 +1 też tak uważam

@Nai. ty lepiej nie walcz z menelami bo jeszcze ugryzie i wtedy zdasz wszystkie testy na hiv, rzeżączkę itp XD lepiej raz trafić i potem uciec 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...