Skocz do zawartości
Kooneser

Druga debata prezydencka TVP 2020 parodia

Rekomendowane odpowiedzi

widzialem :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, szybcy są, takie rzeczy na jutubie długo nie wiszą zazwyczaj 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by się nie śmiał typek z Duduusia to by pewnie TVP1 by nie zdjęła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 godzin temu, Kooneser napisał:

Taa, szybcy są, takie rzeczy na jutubie długo nie wiszą zazwyczaj 😊

Autor przeróbki się odwołuje(na wykopie pisał). TVP ma 10 dni żeby się odnieść (jeśli tego nie zrobi filmik wraca), a sam autor korzystał z prawa cytatu które zezwala na wykorzystywanie fragmentów do robienia parodii więc filmik powinien wrócić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zgłaszam wszystkie filmiki TVP na YT które mi wyskoczą. "Wprowadzanie w błąd" xDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez CooLerr87
      Jestem zagorzałym kibicem Reprezentacji Polski, obserwuje każdy krok naszej kadry, która tym razem jest na zgrupowaniu regeneracyjnym w Juracie :)
      Jak myslicie kogo zabierze Nawała ze soba do Rosji ? 

      Są tu zagorzali kibice RP ?
    • Przez Lizak Wa-wa
      Jak myślicie kto wygra mecz? 
    • Przez LEader
      Nadszedł ten czas! Nadszedł ten moment! Aby batoniacy wybrali następnego prezydenta RP! Zasady? Takie jak przy głosowaniu na admina, czyli podajemy kandydata (http://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2015/kandydaci/) a następnie UZASADNIAMY "dlaczego on".
       
      Przykład:
      "Oddaje głos na Bronisława Komoruskiego, przede wszystkim bo jest szogunem, w spotach mówi o zgodzie, a w Stargardzie tak pięknie gardzi naszymi rodakami. Przez te lata nic nie zrobił dla polaków i dlatego liczę na kolejne pięć współpracy"
       
      Oczywiście zależy mi na waszym prawdziwym odczuciu, a nie śmiechowo-hihowej formie jak powyżej w przykładzie. Zatem batonowscy rodacy, do postów.

       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...