Skocz do zawartości
Gruby rozpruwacz

[Zamknięty] Problem z pinem.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę otworzyć skrzynki, wchodząc na serwer nie tworzyłem pinu który jest potrzebny do otworzenia skrzynki

 

Nsb

By MIRAS,

Edytowałem - staraj się nie robić tak długich nazw tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie 1 - Napisz do któregoś z czerwonych @Honor @Sevral lub @Mirass - podadzą Ci pin jak taki istnieje.

 

rozwiązanie 2 - powinieneś znaleźć ten numerek w configu w linijce " setinfo "_csgopin"  szukaj configu w :

Steam - Dysk gdzie zainstalowana gra - steam>steammapps>cammon>Half-Life> Cstrike

Nonsteam - tam gdzie masz folder z grą - plik pod nazwę Config.cfg lub będzie w folderze " cstrike"

 

 

rozwiązanie 3 - zmien nick XD Najszybsze ale utracisz statystyki i resztę 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

tematzamkniet2.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator otworzy  go ponownie.

Pozdrawiamy,

Ekipa Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Matieusz
      W cs 1.6 Mam nick Matieusz i wysłałem sms za 6zł 18 gr chyba i nic nie otrzymałem na telefon żadnego kodu zwrotnego ani pieniędzy w cs proszę o załatwienie tego problemu
       
    • Przez DawoXD
      Witam. Otóż dzisiaj kupiłem sobie na serwerze PB wszystko ładnie wpisałem ale gdy wchodzę na serwer pisze: 'nie możesz wejść na ten serwer' czyli błędne hasło.
      Nie wiem czy można to jakoś sprawdzić w logach czy nie.Tak czy siak coś wpisałem źle i mam nadzieje, że da się to naprawić. ;)  
    • Przez batonik
      Jeżeli jesteś właścicielem serwera lub graczem to ten poradnik jest dla Ciebie :)
      Czasem przy próbie wejścia na serwer wyskakuje nam:
       
      Rozwiązanie:
      Próbować do skutku wejść na serwer, problem po jakimś czasie sam z siebie znika, może pomóc restart serwera, lecz nie zawsze jest konieczny.
      Zmniejszenie "sv_reservation_timeout" (domyślnie ustawione na 45) może wpłynąć pozytywnie na wyeliminowanie tego problemu. Jeżeli nie ma w server.cfg to należy dopisać. 
       
      W czym leży problem:
      Problem spowodowany jest tym, że Valve wprowadziło coś takiego jak poczekalnie, które są używane do grania na oficjalnych serwerach. Niestety serwery społeczności korzystają z tych samych ustawień co serwery turniejowe VALVE stąd też występowanie tych problemów.
    • Przez batonik
      Poradnik ten skierowany jest dla osób mających problem z wejściem na nasz/swój serwer. 
      Jeżeli nie możesz wejść na serwer a po próbie dołączenia wyskakuje okienko z napisem: 
      lub
      a w konsoli:
       
      Rozwiązanie:
      Restart serwera (wyłączenia, włączenie) lub jeżeli jesteś graczem i masz kontakt z administracją to skontaktowanie się w celu zrestartowania serwera.
       
      W czym leży problem:
      Firma Valve zastosowała nowy sposób dołączania do serwerów, tworząc poczekalnie. Głównie problem występuję:
      gdy serwer nie jest zaktualizowany do najnowszej wersji losowo, nikt nie potrafi wyjaśnić występowania tego problemu./ Prawdopodobnie jest to chwilowe zerwanie połączenia między serwerem gry, a serwerami Valve.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...