Skocz do zawartości
Kindzia:*

[Rozpatrzone] Skarga na Maleństwo i Mirasa

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Moderatora:  Maleństwo, Miras

Data zdarzenia: 17.06.2020

Link do postu/tematu: sytuacja miała miejsce na chatboxie

Opis sytuacji: 

 

Na wstępie zaznaczę, że skargę wnoszę dopiero w dniu dzisiejszym z takiego powodu, że sprawę chciałam polubownie rozwiązać poprzez priv z Maleństwem z tego względu, że sama się zaoferowała, aby wysyłać jej screeny, jakby była jakaś „akcja”, a jej by przy tym nie było (patrz screen). Ową sprawę, która miała miejsce 17.06.- zgłosiłam jej w nocy z 18 na 19 czerwca, jednakże nie ma żadnego rozwoju sytuacji. 

 

Do sedna: na czacie miała miejsce niefajna sytuacja. Zostałam tam obrażana. Przy całej sytuacji był Miras, który w żaden sposób nie zareagował, nie starał się opanować sytuacji. Ja w dyskusję tam nie wchodziłam, co by nie pogorszać sytuacji. Gdy w późniejszym czasie @oldschool stanął w mojej obronie, wyrwał warna za przeklinanie. Gdzie tu sprawiedliwość? Skoro osoba, która staję w obronie, ale zapędziła się i dostaje warna, a inna, która perfidnie wyzywa w żaden sposób nie zostaje ukarana, tylko i wyłącznie, że dała cenzurę w swojej wypowiedzi?

 

Jako dowód załączam screeny, w jaki sposób zostałam obrażana na czacie i nikt w żaden sposób z moderatorów nie zareagował. @Maleństwo niby też chce działać, pomagać, ale szkoda, że tylko i wyłącznie kara kogo jej się podoba skoro pierw dostaję odpowiedź na priv, że Stracony jak najbardziej powinien zostać ukarany, a po kilku dniach jednak „Niestety wypowiedzi nie są jasne, nie napisał o kim to jest.”. Serio? To co zostało napisane to w żaden sposób nie jest obrazą? To co musiałoby zostać napisane, żeby osoba została ukarana? Dlaczego tu jednych regulamin obowiązuje, a drugich nie? 

 

Liczę, że tą cała sytuacją zajmie się już góra.

 

Pozdrawiam,

Kindzia

0D461E0D-1BC6-4BEA-9DFE-A6C0AB766A6D.jpeg

B2D6304F-275B-4DE6-8B76-43570B2C5EC3.jpeg

0B376C3C-100E-4521-8ED5-66E985F0FC0D.jpeg

C966E5CB-3078-424F-996B-2332D133B399.jpeg

007A0F4C-2F98-440C-B1EA-BFF4C2B8CB1E.jpeg

716FAF69-2642-4497-B2B3-204B46286ACC.jpeg

9A31226D-849A-4A31-AD36-44BEE45984D0.jpeg

B2C97014-1821-47B2-8AD1-E1F2ECB0E203.jpeg

9E971C01-6B08-4C62-BBDD-98D94EBD38EA.jpeg

8AD6C681-8D7A-4E25-B2BF-9FF58B6A772C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chcę brać w tym udziału aczkolwiek dodam tylko że napisałem " iż mu "odpierd**a" i teraz czuję się zażenowany warnem za brak jednej gwiazdki, chociaż może i był zasłużony.

[ Znalazł sposób jak bluzgać na forum]

[ZOBACZ J*K]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wee te screeny w kolejności ustaw xd dajcie Warna, wiecie gdzie go mam XD 

A Ty Kinia zluzuj stringi jak to owsianka pisał, bo zaczynasz gwiazdorzyć 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tańcząca  z diabłem

Skoro piszesz już skargę , bynajmniej dodaj wszystkie ss , A nie tylko te które sama Wybrałaś.  Widocznie @Stracony miał powody  , by tak do Ciebie napisać.  A sama wiesz,  że bez winy nie jesteś.  

Zachowujesz się jak mała dziewczynka , której zabrano lalkę.  No sorry kwiatuszku , Ale @Stracony nie jest Twoja zabawka . I to , że wam nie wyszło nie oznacza , że W każdej sytuacji masz po nim jeździć,  bo tak Ci się podoba . ;// . Forum nie jest od rozwiązywania spraw prywatnych, A Ty ewidentnie sobie nie radzisz .  ;)) 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stracony telefon pozmieniał kolejność, ale myślę, że to jest najmniejszy problem skoro są godziny wypowiedzi, wiec nie przyczepiaj się do niepotrzebnych bzdur. Chciałeś sprawiedliwości to zacznijmy od Ciebie

 

@kaczuszka nie ma problemu, nie dodawałam wszystkiego, co by niepotrzebnego spamu nie robić. Ja nic do ukrycia nie mam🙂 Powody powodami- w ogóle go to nie usprawiedliwia, że miał prawo do mnie w taki sposób pisać🙂

 

EDIT: @kaczuszka- ja tu się w ogóle nie odnoszę do naszych spraw, tylko mówię o tym, co miało miejsce na forum, a skoro uważasz, że ma prawo po mnie jeździć na forum, bo go serduszko boli to gratuluję.

359320B1-5EB2-47DE-B239-8153DF5FCCAD.jpeg

A3AC221D-39B5-4E44-9AA9-02E8EDF95708.jpeg

7B084B9B-145F-4B93-9C29-4470F19CCB95.jpeg

82C4DD49-4E6A-4DD8-8038-F04C6BD3F70E.jpeg

E51D24B0-7EFF-4F34-915D-CCCC2004B73F.jpeg

1454D458-3F2F-49F7-8EE2-B4101D62457E.jpeg

46DAF5E7-5383-4E78-9963-E4480CDA9792.jpeg

2013BB88-85ED-4B76-8738-B37F5788E852.jpeg

315B55AE-D684-4A3D-9D1B-00D7247AA513.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam sprawiedliwość na tym forum XD nie wiem o ch*j Ci chodzi, ale zejdź na ziemię dziewczynko. Poza tym wstawiła byś od czego to się zaczęło jak już chcesz być taka sprawiedliwa😂

Edit. Moje serduszko ma się dobrze, chyba z Twoim coś nie tak 😂 a poza tym mam prawo po Tobie jeździć bo na to zasługujesz swoim durnym zachowaniem. Ewidentnie brak Ci bolca bo dostajesz pierdo*ca XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tańcząca  z diabłem

Cudowna @Kindzia:* która jest bez winy . Nie zwalaj wszystkiego teraz na @Stracony , bo sama to zaczęłaś.  ;/ 

 

Poza tym oceniasz ludzi po pisaniu na forum , A kim Ty do CH*JA jesteś żeby to robić   . Otwórz oczy i się otrzasnij . Bo robisz z siebie niewiniątko ;)) . Może to Ci odświeży pamięć "🐷🐖🐽🦆🔫"

 

 

Waszych spraw  ? Sama zaczęłaś docinki w nasza stronę.  Więc czego oczekujesz ? Może mamy Ci pogratulować? Więc gratuluję głupoty.  I zejdź na ziemię,  bo zaczynasz mnie irytować. Swoim głupim pierdo*eniem . Brawo gwiazdko👏👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość


Wyjaśniając post wyżej (ponieważ ja tę emotkę kaczki wysłałem, czego w obliczu tego co potem się działo żałuję bo nie spodziewałem się, że będzie to odbierane jako atak lub prowokacja) chcę zaznaczyć, że często randomowo wysyłam emotki zwierzątek lub inne, co na sbx widać nie raz. Świnie, jednorożce, kaczki, policja itp. Czemu? Ot tak więc no błagam nie łączcie tego z jakimś atakiem bądź prowokacją, bo nie było to nikomu na złość wysłane tylko ot tak. Może złej osobie to wysłałem, bo obstawiam jakbym tę kaczkę wysłał innej osobie to by to bez echa przeszło. Inna kwestia czy  "🐷🐖🐽🦆🔫" (wyjaśniam to nie było w jednym rządku tylko kilka wiadomości z tymi emotkami) można usprawiedliwiać teksty w stylu ,,nie r**hana" czy inne obśmiewające? No uważam, że nie. Czy jak ktoś ma nick kaczuszka to już nie można wysłać emotki kaczki bo to będzie traktowane z góry jako prowokacja?

 

Z góry mówię, że jest to mój jedyny post w tym temacie, żeby wyjaśnić małe nieporozumienie które wybuchło przez głupią emotkę kaczki. 

 

*Oświadczenie*
Ze swojej strony oświadczam iż już nigdy nie użyję emotki kaczki lub innej która może się kojarzyć z innym użytkownikiem forum bądź serwera. Jeśli kogoś użycie emotki kaczki uraziło, to przepraszam, nie miałem złych intecji wysyłając tę emotkę. Jeśli ktoś chce bym został za tę emotkę ukarany to karę przyjmuję i obiecuję, że taka sytuacja już się nie nigdy powtórzy.

 

Z poważaniem - Tayquil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tetrisku nie zaczęło się od tych emotek tylko od tego co widnieje na ostatnich screenach xD nie no dla mnie to jest żałosne 😂 ja tylko zaznaczam że ze mną się nie zaczyna @Kindzia:* więc zluzuj te body bo Cię ciśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tańcząca  z diabłem

Oboje wiemy jak jest.  Jak dla mnie możesz sr*C tymi kaczkami , mam to głęboko w du*ie.  I kończę te wypowiedzi , bo wchodzisz jej w dup*ko aż miło;) . 

 

A teraz śmiało docinaj nam razem z @Kindzia:* bo oboje jesteście siebie warci . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XD

By Maleństwo,

+1. zbędny post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za szopka ja sie pytam ?!

@Kindzia:* ewidentnie szukasz zaczepki. 

Po pierwsze bałagan w screenach jest tu większy niż w mojej torebce. 

Po drugie każdy z Was pokazał swoje i dojście do tego jest teraz niemożliwe ponieważ nie masz wszystkich screenów a tylko te, które "obciążają" innych.

Po trzecie teksty innych puszczane są luźno i tylko z domysłu można domniemać, że chodzi o Ciebie a nie zostałaś obrażona, zmieszana z błotem, wytyczona palcem itd. Równie dobrze mogło to być o kimkolwiek a gorsze teksty nie raz lecą tu "od tak" 

 

Podsumowując: jak szukasz "sprawiedliwości" to rób to w taki sposób aby było wszystko jasne i czytelne a nie wybieraj tego co jest wygodne dla Twojej strony. Próbowałam dojść do wszystkiego z Tobą na priv ale niestety jedyne co to chcesz warnów z lukami w dowodach. W wiadomościach prywatnych oskarżasz kogoś o bluzgi, które podobno zostały ocenzurowane nie posiadając dowodów, tak samo jak wynika z wypowiedzi nie masz dowodów na wszystkie swoje wpisy i swoją obronę, że jesteś strona "pokrzywdzoną".

Serio? 

Tak to każdy może zawalać wiadomościami. Powoli wygląda to wszystko na zaczepki i prowokacje a nie jako "uprzejmie donoszę aczkolwiek sie brzydze" 

Zaoferowałam Ci pomoc ale nie da sie pomóc w tej sytuacji ponieważ robisz wszystko aby wyszło, że jesteś bez winy a wypowiedzi osób powyżej przeczą temu. 

 

Nie zamierzam jako modek teraz karać za opisaną sytuację ponieważ zatuszowanie pewnych faktów i oskarżanie jednej strony ( z tego co wynika z innych wypowiedzi) nie pozwala mi na nadanie warnów i brnięcie w niesprawiedliwość bo "Ty tak chcesz". 

Twoja skarga jest całkowicie w tym momencie nie ma miejscu i powinnaś zostać ukarana za to warnem bo to czego się dopuszczasz (oskarżenia, brak dowodów) jest już powoli śmieszne. 

Na razie dostajesz upomnienie słowne. 

 

Jak dzieci w piaskownicy. Jeden posypie drugiego pisakiem, drugi mu odda ale i tak poleci z tym się poskarżyć. 

 

Temat zamykam. Czerwoni sobie otworzą w razie czego. @Honor @batonik @Sevral zapraszam do ogarnięcia tego syfu.

 

 

 

po naradzie również @kaczuszka dostaje +1 za prowokacje oraz wyciszenie 48h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie satysfakcjonuje Mnie takie zakończenie sprawy. Po wspólnej rozmowie z czerwonymi stwierdzamy że jednak bez kar się nie obejdzie. Tak wiec za ogólne zachowanie w trakcie tych rozmów, oraz za obrażanie i poniżanie kobiety ( dla mnie jest to gorsze niż jaka kol wiek obraza użytkownika, jak Was rodzice kultury nie nauczyli i szacunku do kobiet [ obojętnie jaką by nie była] to ja to zrobię.

 

@Stracony +3 za obrazę użytkownika - w screenach masz wyraźne dowody mym zdaniem. Jak masz warny gdzieś to szybko opuścisz Nasze  grono.

@OWSIANY pszenny +3 za to samo. Od admina wymagamy ogólnej lepszej kultury - osobiście myślałem, że na twój wiek jesteś doroślejszy - myliłem się.

@ReQu +3 tak samo jak wyżej koledzy. Naucz się lepiej odnosić i bez takich prostackich tekstów. Pożartować możecie w wiadomościach prywatnych.

 

Zastanówcie się następnym razem zanim coś napiszecie. 

 

Jednak nie było by tej całej historii bez wzajemnych prowokacji, tak wiec również nakładam ostrzeżenie :

@Kindzia:* +2 za wielokrotne prowokacje.

 

Za zgodą administracji, również całej czwórce odbieramy na czas 48 godzin możliwość pisania na czacie. Będziecie mieć czas aby się uspokoić i troszkę ogarnąć.

 

Temat uważam za zakończony. Nie mam zamiaru wracać do sprawy. Zamykam.

 

Wróć ! Jednak nie skończony. @kaczuszka również blok na 48h oraz +1. Za wypowiedzi na czacie, docinki i prowokacjie. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...