Skocz do zawartości
CIENIASEK

Nowe hobbyy =DD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałbym zaprosić Was moi mili do zapoznania się z moim kanałem i rzeczami które wkrótce na nim się będą się znajdować 😄 Wrzuciłem już swój pierwszy filmik, proszę o wyrozumiałość 😄 

------------> Link do kanału : https://www.youtube.com/channel/UCsRdla_XvA2x6sJ2jZQc0Hg <--------------------------------- 

Jeżeli Ci się materiał spodobał zostaw łapkę w górę, suba i komentarz pozdrówki!!!!

 

#1.

#2.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kolejny film wleciaUUUUUUUU ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CIENIASEK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przyjmij trochę krytyki 🙂

Fajnie że połączyłeś 2 pasje grania w cs 1.6 i robienia filmików, ale tragicznie się to ogląda, niby coś się dzieje na ekranie, ale....no właśnie.  Puszczasz muzyczkę, spoko ale w filmie Fragowanie #2 Polish power w 2.15 minucie tego filmiku bardzo brzydko i nie estetycznie przeszedłeś z jednej piosenki do drugiej, ponadto wydaje mi się że dajesz pierwszą lepszą piosnkę z internetu.  Powinieneś popracować nad miniaturką oraz nad tytułem filmu LEGIT SETTINGS 2020......- szczerze nie wiem co oglądam,dla przykładu   WIELKI TURNIEJ CS 1.6 2VS2 *Gra Dzieciństwa, taki tytuł  o wiele lepiej brzmi. Moim zdaniem powinieneś nagrywać filmiki typu najlepsze akcje na serwerze baton, albo coś w tym rodzaju. Ja na twoim miejscu bym nagrywał grę i opowiadał o czymś, albo grał bym z kolegą i rozmawiał bym z nim , szczerze obejrzałem  jakieś 1-2 minut twojego filmiku, a potem zminimalizowałem i po prostu słuchałem muzyki, która leciała w tle. 

 

Podsumowując:

- popracuj nad tytułem,

-dodaj miniaturki ,

-  może rób filmiki typu najlepsze akcje i w tle jakaś fajna muzyka, a nie pierwsza lepsza z internetów,

-  może rób filmiki takie jak teraz ale opowiadaj o czymś  jak zebo albo rojson, albo zagraj z kimś aby coś się działo np izak,

- może zacznij nagrywać z kamerką,

 

Pamiętaj aby się nie stresować bo strasznie machasz myszką, ale może to być po prostu twój styl,

Ogólnie brawo że chciało ci się nagrać jakiś filmik,

PS. Nagraj jakieś meczyki z BATONA 🙂

To nie jest hejt, tylko moje odczucia do twoich filmików.

Jeszcze raz brawo że się odważyłeś nagrać 😄

Pozdrawiam

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, son goku napisał:

@CIENIASEK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przyjmij trochę krytyki 🙂

Fajnie że połączyłeś 2 pasje grania w cs 1.6 i robienia filmików, ale tragicznie się to ogląda, niby coś się dzieje na ekranie, ale....no właśnie.  Puszczasz muzyczkę, spoko ale w filmie Fragowanie #2 Polish power w 2.15 minucie tego filmiku bardzo brzydko i nie estetycznie przeszedłeś z jednej piosenki do drugiej, ponadto wydaje mi się że dajesz pierwszą lepszą piosnkę z internetu.  Powinieneś popracować nad miniaturką oraz nad tytułem filmu LEGIT SETTINGS 2020......- szczerze nie wiem co oglądam,dla przykładu   WIELKI TURNIEJ CS 1.6 2VS2 *Gra Dzieciństwa, taki tytuł  o wiele lepiej brzmi. Moim zdaniem powinieneś nagrywać filmiki typu najlepsze akcje na serwerze baton, albo coś w tym rodzaju. Ja na twoim miejscu bym nagrywał grę i opowiadał o czymś, albo grał bym z kolegą i rozmawiał bym z nim , szczerze obejrzałem  jakieś 1-2 minut twojego filmiku, a potem zminimalizowałem i po prostu słuchałem muzyki, która leciała w tle. 

 

Podsumowując:

- popracuj nad tytułem,

-dodaj miniaturki ,

-  może rób filmiki typu najlepsze akcje i w tle jakaś fajna muzyka, a nie pierwsza lepsza z internetów,

-  może rób filmiki takie jak teraz ale opowiadaj o czymś  jak zebo albo rojson, albo zagraj z kimś aby coś się działo np izak,

- może zacznij nagrywać z kamerką,

 

Pamiętaj aby się nie stresować bo strasznie machasz myszką, ale może to być po prostu twój styl,

Ogólnie brawo że chciało ci się nagrać jakiś filmik,

PS. Nagraj jakieś meczyki z BATONA 🙂

To nie jest hejt, tylko moje odczucia do twoich filmików.

Jeszcze raz brawo że się odważyłeś nagrać 😄

Pozdrawiam

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzięki za rozpisanie się 😄 

Wiesz dla mnie nawet krytyka będzie czymś dobrym, bo dopiero zaczynam, od 13 lipca dopiero zacząłem cokolwiek montować wcześniej nie miałem styczności, zaczynam się dopiero tym bawić ta jakość tych filmików nie powala, już mnóstwo na temat tego poradników obejrzałem, komputer mam dobry, wszystko jak najlepsza jakośc materiału ustawiłem, ale i tak nie ma tego co chce... Ale, jak już wspomniałem zaczynam się tym bawić =D No cóż muzyka fakt masz racje, nie mam zbytnio pomysłów jaką muzykę dobierać do tego, miniaturek nie potrafię z grafiką, to ja mam tyle wspólnego co nic haha, ale wypunktowałeś mi te rzeczy które już wiedziałem, ale to fajnie, bo przynajmniej ktoś też je zauważa 😄 "-  może rób filmiki takie jak teraz ale opowiadaj o czymś  jak zebo albo rojson, albo zagraj z kimś aby coś się działo np izak," no izak, to wiesz XDDDDDDDDDDDDD #unreal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to i ja dodam coś co może polepszyć twoją oglądalność mianowicie sprawdziłbym 

 

-dźwięk strzałów wraz z muzyką

 

I to co poniżej na filmiku który załączam na dole , wiem wiem go a 1.6 się róźnią i nie oddadzą takiego samego efektu co na filmiku lecz wolałbym zobaczyć jak to wyjdzie te przejścia i inne z tego filmu poniżej i nie powiem chciałbym zobaczyć twoje 5v5 fastcupa 😄 :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...