Jump to content
Sign in to follow this  
Kha Lion

[Podanie odrzucone] Podanie `Kha Lion

Recommended Posts

Nick: `Kha Lion

Staż w cs'a: 10 lat z przerwami

Ile dziennie grasz na serwerze: Bywają dni, w które nie gram wcale, są też dni w których poświęcę tych godzin 3-5. https://www.gametracker.com/player/`Kha Lion/

Admina miałem na kilku serwerach, ale ciężko mi przypomnieć sobie nazwy tych serwerów, minęło już tyle dni.. 

Aktualnie, admina nie mam na żadnym z serwerów.

Dlaczego właśnie ja: Wydaje mi się, że serwer CSGO zaczął tracić swoich graczy, gram na nim od maja tego roku, gdy zaczynałem był pełen, teraz ciężko o graczy.. Chciałbym, żeby ten serwer znowu wrócił do życia, bo sam na nim chętnie gram. Mam kilka pomysłów na mapki, tak samo konkursy, zaktualizowanie danych i wiadomości serwerowych, bo te mówiące o propozycjach na mapy są jeszcze z maja :P. Często brakuje admina, który mógłby w danym momencie pozbyć się osoby, która psuje grę i klimat cheatami. Udzielam się na serwerze na tyle na ile mogę w danym momencie. Wiem, że macie wymóg 15 postów na forum, aczkolwiek wolałbym żeby te 15 postów były sensowne i o czymś, a nie tylko cegiełką na drodze do rekrutacji na admina, także z mojej strony wymóg do nadrobienia.

Kontakt: bczerniakowskiii@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie 😉

Ja to bym ci dał admina bo teraz i tak prawie żadnego na serwerach nie ma, ale patrząc na wymagania to na 100% większość będzie na nie. 

Co do postów to jak myślisz dlaczego zostały tylko te bezsensowne?  Dlatego że każda propozycja konkursów, map itd. pisana przez gracza lub admina była rozpatrywana wieki lub w ogóle. Radził bym tobie odpuścić sobie admina i pisanie jakichkolwiek  propozycji, sieć upada i nie ma co ratować trupa.

W tym rzecz, że mi się ten serwer podoba, żaden inny CS:GO nie był taka przyjemnoscia mam ten, a myślę że to nie jest niewiadomo jaki wysilek, żeby to zaczęło działać ;). Wystarczy się trochę zjednoczyć. Dzięki za opinie.

By MIRAS,

Nie komentuj ponownie swojego podania. Zostaniesz powiadomiony o rozpatrzeniu.

-Staż +

- wiek  nie podałeś -

-

3 godziny temu, Kha Lion napisał:

Mam kilka pomysłów na mapki, tak samo konkursy, zaktualizowanie danych i wiadomości serwerowych, bo te mówiące o propozycjach na mapy są jeszcze z maja :P.

to możesz na spokojnie napisać bez admina ( patrz mój profil )

-

Udzielam się na serwerze na tyle na ile mogę w danym momencie.

no właśnie się nie udzielasz 😕

Często brakuje admina, który mógłby w danym momencie pozbyć się osoby, która psuje grę i klimat cheatami. Udzielam się na serwerze na tyle na ile mogę w danym momencie

aaa 

Wiem, że macie wymóg 15 postów na forum, aczkolwiek wolałbym żeby te 15 postów były sensowne i o czymś, a nie tylko cegiełką na drodze do rekrutacji na admina, także z mojej strony wymóg do nadrobienia.

przeczysz sam sobie skoro  uważasz że nie możesz napisać 15 postów na forum, a przedtem narzekasz na mapy, cziterów, Mam dla ciebie radę nagraj demko, rozpisz albo daj jakiś ciekawy temat na forum i w jakieś tilka tyg będziesz miał 15 postów, a nawet więcej

- jednego dnia grałeś ponad 4h a nie 5 🙂

- kontakt?! jest delikatnie mówiąc ograniczony 

-NIE ROZPISAŁEŚ ANI NIE NAGRAŁEŚ ŻADNEGO DEMKA

- no i jeszcze to

- ---------------------------------------------------------------------------

-do czerwonych gdzie miałeś adma jest bez sensu ponieważ, ktoś może sobie napisać że miał sryliard admiów na różnych serwach a to może być uja prawda 🙂

- tak samo czy masz aktualnie adma moża kłamać bo tego nie zferfikujecie 🙂

----------------------------------------------------

A więc na NIE NIE NIE  wiem że brakuje adminów ale bez przesady nie zaniżajmy poziomu forum aż tak 🙂

NIE

nie

NiE

@Kha Lion NAGRAJ demka, pozgłaszaj coś daj, te pomysły o których mówiłeś to wtedy ludzie będą na tak ale na chwilę obecną NIE ma mowy !

@Deus forum jeszcze żyje 🙂 chyba XDD

Również uważam że za wcześnie wybiłeś się z tym podaniem. Skoro tyle propozycji kotłuje Ci się w głowie czemu nie widzimy ich w dziale z propozycjami ? Miałeś tyle adminów - lecz ani jednego gracza nie zgłosiłeś ?  

Popracuj nad aktywnością tutaj w odpowiednich działach - pomyślimy 🙂

Chwilowo zamykam - bo raczej nikt pozytywnie się nie wypowie.

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

podanierozpatrzonenegatywnie.jpg

Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Oznacza to, że nie zostałeś/aś przyjęty/a na wybraną przez Ciebie posadę. Przykro nam, lecz zachęcamy do spróbowania swoich sił ponownie wkrótce.

Kolejne podanie możesz złożyć 7 dni po jego odrzuceniu !
Pozdrawiamy,
Administracja Home-Edition.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...