Skocz do zawartości
MIRAS

Kto pierwszy ten lepszy - Zadanie 3

Rekomendowane odpowiedzi

hqdefault.jpg.0db25827ef99f6d35e741fdbdfdff2e8.jpg

 

Czas na 3 zadanie :

 

Coś prostego lenie 😛

 

Opowiedz w 10 zdaniach, jak mija Ci weekend 🙂


Czas +/- 12h

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi gorąco. Pracuje na 14. Dziś pewnie piwka nie zrobię bo sklep będzie już zamknięty. Nie wyspałem się dziś wczoraj trochę się zabawilem. Wróciłem chyba gdzieś o 2 w nocy. Co tam jeszcze. No nie wiem. Obiad zjadłem pyszny. I zostały mi kanapki z wczoraj w pracy. Rowerkiem se przyjechałem myślałem że umrę. Ps czekam na zdjęcia od Marty.

By MIRAS,

Mogłeś się bardziej postarać, ale zaliczam +3pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek ze znajomymi wyszliśmy sobie nad jeziorko. Popilismy. Rano w sobote mialem kaca. Mowi sie " Czym sie zatrułeś tym sie lecz". Tak wiec zaś napisalem do znajomych i znow popilismy. Wyszło bardzo fajne ognisko. Dzis rano wstalem i z rodzicami wyruszylen do rodziny. W lubelskie na tydzień. Los tak chcial ze auto w polowie sie popsulo. Teraz jeatesmy na lawecie i jedziemy. 

By MIRAS,

Jedno słowo naciągane zdanie XD zaliczam +2pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tych zadań powinno być więcej i skrócony czas odpowiedzi do 3h.

Jak się bawić to na całego.

 

Rozwijając moje wywody z godziny ok. 14 to week wyszedł bardzo dobrze. Miałem do roboty piątek sobotę i niedziele na godzina 14. Bardzo pilnie pracowałem. Pomagałem każdej zbłąkanej duszyczce która przyszła do mnie po pomoc.

Kończąc prace o 22 wychodziłem na browary i nie tylko przez te trzy dni które minęły. Niestety dziś zmuszony byłem jechać do pracy rowerem, ponieważ alkomat o godzinie 13 wykazał mi 0.18 myślę, że po przejechaniu sie rowerkiem zeszło do 0.00 na 100%. W pracy jak to w pracy się pracowało. Wyszedłem z kolegą ze zmiany i wypiliśmy co nie co. Później jeszcze go namówiłem na jeszcze jedną stację benzynową którą mieliśmy po drodze i o dziwo spotkaliśmy innego i ziomeczka z roboty który akurat miał wolne. Wypili my z nim jeszcze troszkę na rower i do domu. Wyszedłem jeszcze z psem i browarem i spotkałem sąsiada który ma 5 psów. Nie dało się z nim porozmawiać bo te psy dostały szoku jak zobaczyły mojego piesełka. Teraz jestem w domu przed  kompem i kręcę różne rzeczy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostali uczestnicy punkty karne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...