Skocz do zawartości
Maleństwo

Pod ostrzałem - MIRAS !!

Rekomendowane odpowiedzi

LmsJDLY.png.fa7f99f4720df44ffb9de2a14e8b5d4f.png.8c7078f2220b4b3790b64f9e510ef1be.png

 

 

Postanowiłam zebrać w ramach odwetu opinie na temat naszego modka @MIRASa!

 

READY? SET! GO! 

 

Ocena 1:

- W porządku
- potrafi utrzymać porządek na forum
- Spokojny
- Dobre ma staty

Tak ogólnie, bo więcej pomysłów nie mam, by go jakoś opisać :)

 

Ocena 2:

Dobry gracz, jeszcze lepszy moderator. Organizuje od dawna wiele konkursów, walczy o to by forum żyło. Brawa za chęci !

 

Ocena 3:

Często myli pojęcia, a konstruktywną krytykę odbiera w charakterze prowokacji, a co za tym idzie, nie potrafi spojrzeć na sprawę z szerszej perspektywy i wrzuca wszytko do jednej teczki bo po co się wysilać, prowadzenie własnej polityki jest w modzie  😄 

P.S

Robi jakieś gówniane "zabawy" niby chce żeby serwer zmartwychwstał, ale po co ratować padlinę, która już śmierdzi.

 

Ocena 4: 

Miras - spoko mordka na funkcji modka 😄

Stary wyjadacz, zawsze pomocny. Ziomek do pogadania i pośmiania, a także do bicia 😄  botek na serwach, ale swoją robotę dobrze robi i to się chwali.

 

Ocena 5: 

Bardzo fajny człowiek, pomoże, pośmieje się. Zasługuje na swoje stanowisko jak najbardziej, stara się o sieć 😄 No i ma najlepszy gust do muzyki z całej sieci, na propsie^^

 

Ocena 6: 

MIRAS to taki dziadek tej sieci. Jak trzeba to stara się uspokoić jakieś spiny czy coś, chociaż jako modek mógłby być aktywniejszy i trochę bardziej stanowczy, bo ciepłe kluchy z niego xD. 

Poza tym no jest osobą otwartą, komunikatywną, zabawną. Lubię go i polecam tego allegrowicza. 

 

Ocena 7: 

Moim zdaniem jako jedyny walczy o to by ta garstka ludzi która została na forum nie po uciekała tworząc różne tematy. Bardzo dobrze pełni swoją funkcję moderatora jak i admina. 

 

Ocena 8: 

Miły, kulturalny, bardzo w porządku  

Angażuje się w życie forum 😃

 

Ocena 9:

 

Spoko mordeczka, od samego początku mojej historii na HE dał się poznać z pozytywnej strony, zawsze można liczyć na jego pomoc, szkoda tylko że jak wejdzie na serwa to psuje strasznie staty, ale idzie to przeżyć. Właśnie takich osób jak on nasza batonowa rodzina potrzebuje żeby nie podupadała.

 

Ocena10:

Blueee Dragoon jest spoczko. 

Mily, pomocny, teraz jako jeden z nielicznych najbardziej stara sie poprawic sytuacje tutaj. Chetnie na piwo bym z Majrasem poszedl.

 

 

 

 

Dziękuje każdemu kto odpisał na moją wiadomość i opisał w kilku słowach @MIRASa!

 

😄

who next?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow... człowieczek poczuł się trochę doceniony. Dzięki ślicznie za ciepłe słowa oraz za krytykę (domyślam się czyją xd) 

Angażować się mam zamiar dalej,  liczę że sprawy sie poprostują na jesień i coś więcej będzie można postrzelać. A padlina przyciągnie sumy, w tym roku nie udało się jeszcze złowić 😅. Pozdrawiam komentujących 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...