Skocz do zawartości
MIRAS

Wywiad ReQu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie  !

 

Zapraszam Was na kolejny cykl wywiadów.

 

Dziś porozmawiałem z :

 

@ReQu

 

 

 

Witaj. Na początek w kilku słowach przedstaw się Nam. :)

 

 

Siemanko ;> Mam na imię Daniel i posiadam 22 lata 🙂

 

 

 

Opowiedz skąd pochodzisz.  Jakieś ciekawe fakty, miejsca w pobliżu zamieszkania ? Pochwal się jakimiś zdjęciami. 

 

 

 

No więc pochodzę z małej miejscowości a właściwie to wsi, która  leży w górach świętokrzyskich 😜 

Myślę, że z ciekawych miejsc w pobliżu to Święty Krzyż taki najbardziej popularny 😜

 a oto kilka fotek :

 

118718016_747545689155029_2681328869625385631_n.thumb.jpg.c5be2768019513b01a5b49f988740191.jpg.0ac00a4feede95d3c9372906c26b412d.jpg

118763562_1491319694405884_4496777977365136350_n.thumb.jpg.8fc935a033e8d012d9356a05a970652d.jpg.0d4e4a9a19fe9163a8de19df50b70046.jpg

118766004_328937718305639_4918137080833045133_n.thumb.jpg.2c40d1ebedd903a8271cec97329705dd.jpg.47186eadb7e2bcc946eaad8ea2ee81e6.jpg

 

 

Na co dzień czym się zajmujesz ?

 

 

 

Niedawno wróciłem z Niemiec i zacząłem pracę jako operator traka do drewna ( w sumie powrót na stare śmieci) 😄

 A po pracy lubię poklikać w jakieś gierki ze znajomymi no i wiadomo jak to na wsi jak trzeba to coś koło domu się robi 😛 

 

 

 

Rozumiem ze w Niemczech pobyt w celu zarobkowym ?

 

 

 

Oczywiście 😄 Zastrzyk szybkiej gotówki i powrót do domu 😜

 

 

 

W celu rozrywki w czym przeważnie gustujesz ? Nie mówimy o grach komputerowych.

 

 

Lubię czasem po grillować, wiadomo %% 😄 😄,  posłuchać muzyki, pograć w karty 😄  Więcej grzechów nie pamiętam 😂

 

 

Jak spędziłeś minione wakacje?

 

 

Właściwie  prawie całe wakacje to byłem w pracy w Niemczech na zbiorach owoców 😄 Jeśli pytasz o wypoczynek to nigdzie nie byłem niestety.. ale odbije sobie w następnym sezonie 😉

 

 

Wspomniałeś o wypoczynku i wiadomo %. W czym szczególnie gustujesz ? Jakieś konkretne marki ?

 

 

Najczęściej relaksuję się przy delikatnych alkoholach typu piwko. Ulubione to oczywiście desperados red.  A jeśli chodzi o mocniejsze trunki to wódki nie piję wcale ( uraz po ostatnim piciu😄) Uwielbiam Whisky z red bullem i to chyba ulubiony napój wyskokowy wysokoprocentowy 😄

 

 

Podobne mamy.  A jak wpadłeś na Naszą sieć?

 

 

A no już parę ładnych lat temu byłem u Koszmara ( @Nightmare.) na chacie i widziałem jak pyka w cs. Mimo że grałem już kilka lat to pierwszy raz spotkałem się z paintball modem i od razu mi się spodobał, więc wziąłem od niego Ip i zacząłem strzelać 😄 Jakiś czas później wpadłem na forum i tak już zostałem 🙂

 

 

Jakieś najlepsze wspomnienia z całego okresu gry?

 

 

 

Może powiem tak, że raczej wszystkie wspomnienia z całego tego okresu są najlepsze chociaż utkwił jeden taki moment w głowie  jak graliśmy na mapie 35hp_2 i cała ekipa robiła jakieś zadania zamiast się zabijać 😄

 

 

 

Oo taa. Lubiłem tą mapę 

 A tak walczyli zawsze aby ja usunąć. 

 

Powiem tak. Użytkownicy którzy już nie graja...  Kto ci przychodzi pierwszy na myśl?

 

Nie przychodzi mi na myśl tylko jedna osoba ;D jest kilka takich osób z którymi mega dobrze się grało i gadało przez ten czas ;D

Hyzio ( @hyzio), Me gusta ( @Me_Gusta), Elizka ( @***Elizka***) Daria ( @DaRiA) , Hubercik  wiele innych osób 😄 Czasem chciało by się wrócić do tych czasów : )

 

 

Niestety tak nie idzie 😪

 

 

W słusznej sprawie wolisz skłamać, czy zawsze szczerze pomimo że może zaboleć?

 

 

Raczej jestem szczerym człowiekiem i mówię co myślę ; D

 

 

A wymienisz u Siebie 3 wady i 3 zalety ?

 

 

Nienawidzę wręcz tego robić więc tutaj Ci muszę odmówić 😄 nie mnie to oceniać mordeczko 😄

 

 

To czego nie lubisz w innych ?

 

 

Nie lubię jak ktoś obgaduję za plecami zamiast powiedzieć w oczy co myśli. 

 

 

Zostańmy przy Tobie. Kawaler?

 

 

Oczywiście i na razie nie mam zamiaru tego zmieniać 😄 Ale nie mówię hop zobaczymy co życie przyniesie 😉

 

 

Heh rozumiem ^^  z awataru rozumiem że wspólnie z koszmarkiem śmigacie w terenie ? Powiedz jak się zapoczątkowała ta przyjemność?

 

 

No więc zaczęło się od tego że kupiliśmy sobie takie ala"wyczynowki" i zaczęliśmy jeździć i jeździć. Jak zaczęliśmy zarabiać sami na siebie to kupiliśmy sobie lepsze sprzęty i wyjazdy w góry itd 😜 aktualnie jesteśmy bez rowerów ale myślę że z czasem sie wróci do tej zajawki 😉

 

 

A ogólnie Wasza znajomość jak się zaczęła?

 

 

Ogólnie to jesteśmy jesteśmy kuzynami  więc znamy się od zawsze ;D

 

 

Ouu no proszę.  Za jakimi sportami przepadasz, jeżeli chodzi o oglądnie 

 

 

Oglądać lubię czasem piłkę nożną, wyścigi moto gp no i oczywiście oglądam jak jeżdżą na rowerach ;D

 

 

Szkole jaka kończyłeś ?

 

 

Co do szkoły to w 3 roku zawodówki trafił mi się wyjazd za granicę no i nie dogadałem się z dyrektorem. Powiedział że jak pojadę to mogę nie wracać;d resztę możecie sobie sami dopowiedzieć  😂

 

 

Lubisz gotować ? Za czym szczególnie przepadasz jeżeli chodzi o jedzenie ?

 

 

 

Czasem coś się tam gotowało ale czy lubię? Takie mam fazy niekiedy po prostu;D Najbardziej to chyba lubię jeść spaghetti 🙃😃

 

 

Ulubiony dzień tygodnia to ? Dlaczego ?

 

 

No oczywiście jak u większości tutaj zgromadzonych piątunio 😃 A dlaczego? Ponieważ początek weekendu i wolny czas od pracy 😁

 

 

Posiadasz jakieś zwierzaki ? Pochwal się zdjęciem. 

 

 

Mam psa labradora i mała suczkę kundelka

118765943_336383170742834_4499204684258328257_n.thumb.jpg.cc082f9e8f2ffaeca8dc3bc449194891.jpg.de10ccf6c0dec7b0af09813f021c8112.jpg

118796953_861355014272400_3568602007944677960_n.thumb.jpg.ba8ee790ad7ddf8b6b52cbf4f4f4d9ea.jpg.cfb953e5e1918ded00165ed217f7ae5a.jpg

 

Jest coś czego się boisz ?

 

 

Chyba jak każdy człowiek na tym pokręconym świecie samotności 😁

 

 

A jakie posiadasz marzenia ? 

 

 

Chciałbym w końcu sobie kupić samochód i zrobić w niedalekiej przyszłości prawo jazdy Kat A i usiąść na ten długo wyczekiwany motocykl 😅😊

 

 

Oszukiwałeś kiedyś w grze ?

 

 

Jeśli chodzi o counter strike'a to nigdy nie używałem jakich kol-wiek wspomagaczy. W innych grach typu farming symulator lubiłem sobie dodać pieniądze;D

 

 

Jakbyś wybrał się na bal przebierańców - jaki strój byś wybrał ? 😅

 

 

Szczerze mówiąc to nie zastanawiałem się nad tym nigdy ale myślę,  że jakiegoś zombiaka odegrał bym idealnie 👌😅

 

 

Co chciałbyś zwiedzić w życiu?

 

 

Chyba tak najbardziej to bym chcial kiedyś lecieć do Dubaju;D A tak bardziej realistycznie to chętnie bym sobie wyskoczył w góry A nigdy nie było okazji poza tymi w które jeździliśmy na bike parki ;D

 

 

Jaki masz stosunek do tego całego covid19 ?

 

 

 

Jak dla mnie to jest jedna wielka bajka. A to wszystko dlatego że chcą zniszczyć gospodarkę i nawet im to nieźle idzie

 

 

Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec? Coś dodać od siebie?

 

 

Chciałbym podziękować wszystkim za ten wspólnie spędzony czas tak w grze jak i na czacie ;D pozdrawiam wszystkich czytających ten post ! 😊

 

 

 

Dzięki również 🙂 Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raymondnam

В Pinterest с 2012 г. Реклама в нем дает Заказчикам из в Etsy, Shopify, amazon заработки от 7000 до 100 000 usd в месяц. https://youtu.be/A9qUi1wLp8w Ручная работа, Цена 300 - 500 usd за месяц

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2021 o 11:26, Gość Raymondnam napisał:

В Pinterest с 2012 г. Реклама в нем дает Заказчикам из в Etsy, Shopify, amazon заработки от 7000 до 100 000 usd в месяц. https://youtu.be/A9qUi1wLp8w Ручная работа, Цена 300 - 500 usd за месяц

zgadzam się w 100% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o mnie to juz bot zapomnial calkiem 😄 Dobry wywiadzik 🙂 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siwy nie zapomniał nie zapomniał ! 😄 takie mordy zostają w pamięci 😄 pozdrówki 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...