Skocz do zawartości
Maleństwo

Pod ostrzałem - HarryFireBlade

Rekomendowane odpowiedzi

LmsJDLY.png.fa7f99f4720df44ffb9de2a14e8b5d4f.png.8d1a1096d4a528e92117ffc11fa658dd.png

 

 

Tym razem zbierałam opinie o naszym adminie @HarryFireBlade :)

 

READY? SET! GO! 

 

 

Opinia 1:

 

Harry : Dobry kolega, dobry gracz, dobry admin. Czasami  ma problemy z celnością w grze 😂😂😂 najbardziej  aktywny  admin na 2. Pasjonat motoryzacji.

 

Opinia 2: 

 

"Ten od autek z dużą rodzinką  i wycieczek rowerowych kilka razy zamieniliśmy parę słów myślę że nadrobimy więcej"

 

Opinia 3:

 

Dobry z niego admin i dobrze wykonuje swoje obowiązki na serwerze ostatnio nawet dał mi upomnienie a nie bana za co bardzo dziękuję 

 

Opinia 4:

 

Nic do niego nie mam ale jest taki trochę zbytnio staroświecki? Rozumiem że ma rodzinę itp ale zbyt dyscyplinarny jest

 

Opinia 5:

 

Nie znam go osobiście. Na serwerze też nigdy nie spotkałam chyba, ale ja mało grywam po prostu 😎 kojarzę go troszkę z sb, bo czasami coś tam napisał. Myślę, że należy do osób spokojnych i opanowanych, radzących sobie z niedobruchami na serwerze 😊

 

Opinia 6:

 

Spoko gość. Jeden z najlepszych adminów. I wiem że chciałby mieć c70 a nie kolibre ;)) xD

 

Opinia 7:

 

Dobry gracz jak i admin. Można z nim pogadać o wszystkim i o niczym.

 

Opinia 8:

 

 

Nie miałam za bardzo z nim dużo kontaktu żeby coś powiedzieć ale tak to jest miłą osobą i ma fajną rodzinkę.

 

Opinia 9:

 

Trochę cwany, cichy, spokojny, leniwy Ale w porządku

 

Opinia 10:

 

Tomuś ? Bardzo pozytywna osoba moim zdaniem. Z fotek wygląda że ma fajną rodzinkę 😉 Dobry admin moim zdaniem. Spokojny, ułożony. 

Dosyć często nawet teraz idzie spotkać go na serwerach 🙂 Niestety nie mieliśmy okazji jakoś bliżej się poznać 

Pozdrawiam go serdecznie 

 

Opinia 11:

 

Tomek - bardzo dobry i stanowczy admin. Nie musi sypać banami jak "asami z rękawa" żeby mieć posłuch wśród graczy. Jest bardzo miły, pozytywny.

Z radością chwali się swoją familią.

 

 

 

 

 

Dziękuje każdemu kto odpisał na moją wiadomość i opisał w kilku słowach @HarryFireBlade

 

😄

who next?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam bardzo za opinie i cieszę się że tak pozytywnie mbie postrzegacie. A co do opinii @C.R.E.A.M. nie mam już calibry, zastąpił ją monterey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostałem spytany o opinię żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...