Skocz do zawartości
Maleństwo

Pod ostrzałem - Stracony

Rekomendowane odpowiedzi

LmsJDLY.png.fa7f99f4720df44ffb9de2a14e8b5d4f.png.7630f934a5a8c0488f60eb1692981eeb.png

 

 

 

 

Tym razem zbierałam opinie o naszym @Straconym :)

 

READY? SET! GO! 

 

Opinia 1:

Spoko ziomek i wie co dobre 😄

 

Opinia 2:

rzeczowy zabawny odpowiedzialny

 

Opinia 3:

Stracony " Michał spoczko ziomeczke lubi przywalić w płucko oraz zna sie na gadach powinien otworzyć sklep zoologiczny podsumowując w skrócie Gadzina z niego" 😄

 

Opinia 4:

Myślałem że jest jakiś ogarnięty gościu
Ale jednak ma dobrze naje*ane w tej bani

 

Opinia 5:

Mocno mnie irytuje na serwerach jego słownictwo. Tak prócz tego to spoko gość można z nim śmiało pogadać i pośmiać się, choć na bank mógłby też nauczyć się śmiać z samego siebie

 

Opinia 6:

Kiedyś spoko ziomek - teraz internetowy książę i obrońca kobiet dopóki się z którąś nie pokloci, na serwerach często łamie regulamin lecz niektóre wykroczenia uchodzą mu płazem z względu na staż i kontakty z administracją

 

Opinia 7:

Stracony jest fajny. 
Stracony jest super.
Pozdrów straconą xD
 

Opinia 8:

Kiedyś był 1 z osób, które tolerowałem na serwie, aktualnie jest nikim innym jak zdezelowanym karłem, który bez swojej zaściankowej świty nie potrafi skleić merytorycznie poprawnego zdania, ale jak, to mówią "w kupie siła,, a ciemnota społeczna zawsze będzie lgnąć do takich pasożytów jak on.

 

Opinia 9:

Stracony - Dobry gracz, często tworzył dobrą atmosferę na serwerze, choć ostatnio ciut zaczął gwiazdorzyć.

 

Opinia 10:

 

"Michał ? W sumie dobry z niego botek. Jest z Nami długo - pamięta się adminowanie na PB. Dużo się udzielał. Lecz odkąd został niebieskim stworkiem troszkę mu się zmieniło. Jak tylko jest okazja lubi kręcić gówno burze. Troszkę za dużo cwaniakuje co w obecnej sytuacji negatywnie wpływa na moją ocenę o Nim. "

 

Opinia 11: 

Stracony - oj serio? Lovlas naszej sieci, bajeruję każdą po kolei, awanturnik o wszystko, narcyz. Przez swoje zachowanie widać, że nie ma szacunku do kobiet oraz do każdego kto nie zgadza sie z jego zdaniem i jego "JA". Ogólnie gdy widzę go udzielającego się na forum to tracę ochotę żeby przywitać się z innymi użytkownikami forum.

Ogólnie nie pozdrawiam. 

 

Opinia 12: 

Stracony.. Bot na botami 😎 zaraz po owsiku największy lovelas 😂 chłopaczyna bardzo w porządku, można z nim pogadać i się pośmiać 😛 bardzo fajnie się z nim gra, taki łatwy frag 😛 podziwiam, że lubuje się w tych ohydnych pająkach i wężach 🕷️🐍 

 

Opinia 13:

Fajny chłopak z niego był, zawsze pierwszy do pośmiania, bajerowania itp. Trochę mi podpadł "ostatnimi" sytuacjami na forum, ale nadal propsuje. Oby jeszcze zmądrzał 😄

 

Opinia 14:

Spocony w porządku gość. Lubi gady i robaki tylko te jego rapy jeden osiem L mi nie pasują ;))) xD

 

Opinia 15:

Z Michałem można pogadać, pośmiać.

Ogólnie jest spoko osobą i życzę mu szczęścia i wytrwałości z Kaczuszką 😄 

 

Opinia 16:

Stracony fajny, pozytywny chłopak, z którym zawsze można popisać, pożartować. Na serwerze zawsze miły, jak również poza nim.

 

 

 

 

 

Dziękuje każdemu kto odpisał na moją wiadomość i opisał w kilku słowach @Straconym

😄

who next?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olkohol usuwa mi pamięć, ale te wytłuszczone zdania sie zgadzają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo miłe zaskoczenie 😄 Ale to prawda, na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniłem. Dzięki za miłe słowa i te gorsze, gdy wrócę z Holandii postaram się być milszym i sympatyczniejszym człowiekiem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...