Skocz do zawartości
Maleństwo

Pod ostrzałem - Nai

Rekomendowane odpowiedzi

LmsJDLY.png.fa7f99f4720df44ffb9de2a14e8b5d4f.png.77ab3f78a9196e2f60b0fbe65f647fe0.png

 

 

Tym razem zbierałam opinie o naszym @Nai.

 

 

 

READY? SET! GO! 

 

 

 

 

Opinia 1:

Piotruś.  Pozytywna mordeczka. Taki nasz wariat. Dobry admin ma oko.  Zawsze robi atmosferę czy na serwie czy forum. Najgrzeczniejszy to nie jest ale mu akurat mozna wybaczyć 😆. Pozdrawiam i oby kiedys dostał tą patelnię do przelizania.

 

 

Opinia 2:

Nai spoko ziomek, troszkę na innych falach odbiera, ale mimo wszystko da się z nim pogadać:D w cs'a lama, na forum klawiatura się pali, polecam użytkownika 😄

 

 

Opiania 3:

To ten pijak żartowniś co gra na wh? ;))

 

 

Opinia 4:

Jest okejka  , ale bardziej woli Kucyki Pony od Kaczuszek . 🤦‍♀️🦆 

 

 

Opinia 5:

@Nai.  to bardzo sympatyczny człowieczek i bardzo pomocny 😄

 

 

Opinia 6:

To jest gość który uważa się za najlepszego gracza na batonie, a tak naprawdę jest słaby. Bardzo specyficzne poczucie humoru. Całkiem sympatyczny z niego alkus.

 

 

Opinia 7:

O patelniach wciąż nawija a w mózgu wielka głębinaXD a tak na poważnie, nie wiem co chłop ma w głowie i chyba nie chciałabym wiedzieć 😄 Wielki żartowniś, potrafi poprawić humor xD Na serwerze zawsze koksił, ale jak dostał 2 razy po dupce wychodził niczym bot 😄

 

 

Opinia 8:

Oo kolej na Piotrusia 😄 jedna z najciekawszych osób jakie poznałem na tej serwerowni na przestrzeni tych kilku lat. Nie do podrobienia, specyficzna osoba 😄 skillowy nie bardzo ogarnięty admin z najlepszym poczuciem humoru na H-E ! 😂😄 Pozdrawiam cieplutko i Twoje zdrówko Piotruś

 

 

Opinia 9:

Z Piotrkiem miałam mało kontaktu ale z tego co zauważyłam na forum i na serverze jest w porządku osobą 😝

 

 

Opinia 10:

@Nai. to bardzo fajna osoba. Mało kto go rozumie aczkolwiek jego poczucie humoru jest genialne ! 😄

 

 

 

 

 

Dziękuje każdemu kto odpisał na moją wiadomość i opisał w kilku słowach @Nai.

 

😄

 

 

 

who next?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tempy *** wącha mydło +3 xDD

Przygody Piotrusia pana na haku kapitana he

Kto ma trzy litery w nicku na siedząco robi siku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeju dzięki za tak miłe słowa. Jestem botem przyznaje bez picia 😄 Patelnie kupiłem teflona ostatnio dobrze się na niej smaży jaja.

Kto ma trzy litery w nicku na siedząco robi siku @oldschool lepsze szczanie na siedząco niż sprzątanie kibla pożniej 😄 Jak pójdzie fala dunaju, ale to tylko na haju.

Przyjaźń to magia! Pamiętajcie friendsony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...