Skocz do zawartości
MIRAS

Wywiad - Julka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani !

Za pewnie tęskniliście za wywiadami. 

Tak więc mam zaszczyt przedstawić wywiad z @Julka.

 

 

@MIRAS

Hej, Twojego imienia raczej nie trudno się domyśleć, jednak trzymając tradycję - przedstaw się Nam w kilku słowach 🙂

 

@Julka.

Witam, mam 18 lat i pochodzę z Konina

 

 

Za pewne znajdzie się wiele ciekawych miejsc w twoim miejscu zamieszkania. Podasz swoje ulubione przykłady ?

 

 

 

 

Jest parę takich pięknych miejsc..

W okolicach Konina znajdują się dwie wieżę,

na Złotej Górze

76507445_zotagra(2).thumb.jpg.5d2ad260e7184f6e31ec3b1a778c53f7.jpg

724264973_zotagra.thumb.jpg.23f345b5a6d9a591d7b3d2106dddb073.jpg

 

i Paprotni ^^ 

wieza-widokowa-1-1477226017.thumb.jpg.cf1d76443df7bac1c29da33b3cd2abc7.jpg

unnamed.jpg.8f6f10d9687828c912e278a486e0d9a5.jpg

 

 

Można też się wybrać nad Jezioro Turkusowe

 

turkusowe.thumb.jpg.f4da22e0afb664632c6f9b3d773fb43e.jpg

turkusowe2.thumb.jpg.34f31c03e420c1b3b36d4f2df97d0f4c.jpg

 

 

Piękne widoki, ale niestety nie można tam pływać😆 A pod wieczór polecam jechać nad konińskiego Titanica ^^

titanic.jpg.71f138dce2ed4fa3eb5f910e22e1a4ac.jpg

 

Na co dzień czym się zajmujesz ? Nauka, praca ?

 

 

Na co dzień chodzę do szkoły lub na praktyki. W wolnym czasie zazwyczaj wychodzę z znajomymi, tańczę lub gram 😉

 

 

W jakim kierunku się uczysz ? 

 

 

Cukiernik, ale nie widzę siebie w tym zawodzie na dłuższą metę.

 

 

Dlaczego tak 🙂 Ja tam słodkie lubię 😅

Napisałaś o tańcu - jakieś zajęcia taneczne ? Ulubiony styl tańca ?

 

 

Za słodkim chyba większość osób przepada 😄 Szczerze to był spontan, lubię to robić ale na pewno nie przez całe życie.

Co do tańca, sama ćwicze sobie w domu, ale planuje iść do szkoły tanecznej za parę miesięcy 🤪 Udoskonalam shuffle dance i trochę uczyłam się vixować😅

 

 

Nie sądziłem że Vixowania się uczy 😅 Mi jakoś od tak wychodziło zawsze 😄

Spontaniczne jakieś przemyślenie na przyszłość w celu zarobkowym ? Co planujesz ?

 

 

Mi również wychodziło, ale jednak widziałam jak na klubach niektórzy tańczą i chciałam się wpasować😅 

Na pewno planuje pójść do wyższej szkoły na weekendy, a w tygodniu pracować. Po ukończeniu szkoły wyjechać do Niemiec. 

 

 

Chcesz Nas opuścić ? 😞 Nie dziwię się 😄

Powróćmy do przyjemności - taniec, znajomi. Jakieś jeszcze szczególne sposoby na odstresowanie się ? Gdzie lubisz się udawać aby się zrelaksować ?

 

 

 

No w naszym pięknym kraju za dużo się nie zarobi😅 

Uwielbiam jeździć samochodem w nocy, niestety sama jeszcze prawka nie posiadam i jestem zmuszona wykorzystywać innych😆 Też w takich sytuacjach lubię przesiadywać w ładnych, cichych miejscach jak np. Titanic.

 

 

 

Oby jak najszybciej przyszło Ci samemu prowadzić 🙂 Taa sam bym z chęcią odwiedził to miejsce bo widok pozytywnie szokuje :)

Jakbyś miała się sama zdiagnozować - posiadasz jakieś szczególne talenty, umiejętności ?

 

Na tą chwile nic do głowy mi nie przychodzi, raczej niczym się nie wyróżniam

 

 

 

Oj to nie możliwe - więc w Tym już momencie proszę czytelników, aby  określili w komentarzach co według nich jest w Tobie wyjątkowego 🙂

 

Często ludzie odmawiali Mi tego pytania.😅 Określisz swoje zalety i wady ? 🙂

 

 

Moją wadą jest na pewno brak cierpliwości i nieśmiałość. A z zalet to, że walczę o wszystko do końca, nie poddaje się  i zawsze wszystkim chętnie pomagam😊

 

 

 

Nieśmiałość z chęcią pomagania ? Ciekawe połączenie ale rozumiem o co chodzi 😉

 

Cukiernik - tak więc taki twój specjał to ?

 

 

 

Jak już spędzi się ze mną trochę czasu to się otwieram😊 

Uwielbiam robić ptysie!😅 A z takich większych ciast najczęściej robię jabłecznik i każdemu smakuje😊

 

 

Myślałem że zakalec :trollface:

 

Twoje imię idzie różnorako zdrobnić. Jest jakaś forma której nie lubisz ?  

Każdy posiada również jakieś nadane mu przezwisko - jak na Ciebie wołają znajomi ?

 

 

Nie lubię jak ktoś mówi na mnie "Jula".  Znajomi najczęściej zwracają się po nazwisku😅

 

 

Lecz tego faktu nie będziemy zdradzać 😅

 

Troszkę postalkowałem i widziałem że coś lubujesz się w motocyklach ? Opowiesz coś o tym ? Jakieś doświadczenia własne ? Czyżby nie przypadek, @OWSIANY pszenny też je lubi 😅

 

 

Ogólnie motoryzacja zaraził mnie tata.. Bardzo podobały mi się quady no i po jakimś czasie namyślania kupiliśmy.  Miałam go parę dobrych lat, wiele fajnych wspomnień z nim wiąże, ale po czasie pojemność się znudziła i sprzedaliśmy. Miałam też parę przygód z crossem i kochanym simsonikiem xD Zdarza mi się jeździć na taty motocyklu ale niestety jest na mnie za ciężki xD 

 

Ja się jednośladów boję 😅 wiec pełen podziw. 

Moze chcesz zamieścić jakieś jedno zdjęcie z tych fajnych wspomnień ?

 

 

Znalazłam parę starych zdjęć, łapie ^^

 

j3.thumb.jpg.fc3c0272dd932559845adc821431a51e.jpg

j2.thumb.jpg.6edec4b52e1bf7305f807cc333b45cff.jpg

j.thumb.jpg.3b9e7823b4869acffc4ebb8faae266ec.jpg

 

Ulubiony kolor ?

 

Czerwony 

 

Wolisz książki czytać czy oglądać filmy ?

 

 

Oglądać filmy 

 

 

Kiedy dowiedziałaś się ze nie jesteś znaleziona w kapuście ? Czy tam bocian nie podrzucił 😅

 

 

Szczerze nie wiem, rodzice dłuugo mi kity wciskali, że w kapuście mnie znaleźli😅 

 

 

Jakbyś miała wybrać między

1 - przystojny, bogaty lecz nudnie dziwny mąż

2-  mało atrakcyjny i żyjący od pierwszego do  pierwszego lecz idealnie pasujący charakterem i zamiłowaniami do Ciebie.

Co byś wybrała?

 

 

Myślę, że lepiej żyć skromnie i dobrze się dogadywać, zdecydowanie 2😊

 

 

 

To może być ciekawe - jakaś szczególnie zabawna sytuacja w życiu co Ci się kojarzy ?

 

 

Za małego bawiłam się z @KeyMon. Zabawa polegała na tym, że Michał trzymał kota na kolanach, siedział na kocu a ja ten koc ciągnęłam po całym domu (byłam szoferem) w końcu kot nie wytrzymał i ze strachu puścił zawijasa na Michała XDD Mam wiele dziwnych i zabawnych sytuacji, ale nie chce się udzielać 😄

 

 

 

Hahahh  🤣

 

Wspomniałaś o @KeyMon starszym  bracie ,który również u Nas gości.  Pozdrawiamy z tego miejsca oczywiście. 

Posiadasz jeszcze jakieś rodzeństwo?

 

Nieee, całe szczęście mam tylko go🤪

 

 

A opowiedz Nam jak znalazłaś się w Naszej batonowej rodzince ?

 

 

Znalazłam się tu właśnie dzięki Michałowi.. Pierwszy zaczął grać w cs'a i przyszedł do Was na forum. Zawsze oglądałam jak gra i sama się po czasie wkręciłam😅 To było pierwsze forum na którym zawitałam. Później Nam się cs znudził i odeszliśmy, po długim czasie napisał do mnie @Swiety! Synu i przypomniał mi o tej sieci.. No i tak właśnie powróciliśmy ^^ 

 

 

Uważasz się za dobrego gracza w CS'a ?

 

 

Myślę, że jak na kobitę dobrze gram, potrafię skupić się na krokach🤪 Tez bany za "wh" na innej sieci podtrzymują moje zdanie xD 

 

 

W co jeszcze lubisz grać?

 

 

Ogólnie gram tylko w cs'a, wota i Lola. Najlepszą grą, w którą najczęściej gram jest lol ^^

 

 

Czas wymienić szczególnie lubiane przez Ciebie osoby na forum ? Potrafisz wskazać faworytów ?

 

 

Na pewno moją faworytka jest @Shadow. ^^ Oczywiście również @Nightmare. @ReQu @Bożydar. @smutneoczy @Tayquil

ps. w sumie możesz tam dodać jeszcze ostatecznie @OWSIANY pszenny, bo się chłop obrazi xD

 

 

Jak myślisz jest szansa na uratowanie tej sieci ?

 

 

Szczerze, nie wiem. Dużo dobrych osób odeszło, ale jakbyśmy się postarali to na pewno😊 

 

 

Co oczekujesz od życia jak będziesz miała np. 25 lat ?

 

 

Mam tylko nadzieje, że moja przyszła praca będzie dla mnie czymś fajnym i nie będę chodzić tam na przymus 😄

 Fajnie również by było gdyby wymarzone autko się pojawiło :3 

 

 

 

 

Co sądzisz o całej sytuacji Covidowej.

Na ile dotkliwie ciebie się to tyczy i no sprawa z :

 

 

 

 

 

Dla mnie to jeden wielki kabaret xD Tym bardziej jeżeli mieszkasz w strefie czerwonej masz obowiązek noszenia maseczki, ale jeżeli jedziesz do pracy do strefy zielonej możesz chodzić bez maski xD

Osoby starsze nie zmarły na covid tylko na inne choroby, jest wiele lekarzy którzy mówią fakty i mają dowody na brak pandemii.. Pandemia to odwrócenie uwagi poprzez propagandę medialną. Proponowałabym zainteresować się sytuacja np. Na Białorusi

 

 

 

Cieszę się, że dzielisz podobne poglądy do moich. Mieszkam w czerwonej ale mi to nic nie zmienia 😆 

 Ostatnią wypowiedz zgodnie z tradycją pozostawiam do własnej twórczości.  Chcesz kogoś pozdrowić, coś dodać od Siebie ?

 

 

 

Raczej wszystko jest pięknie ujęte wyżej. A Tobie dziękuje za przeprowadzenie wywiadu❤ 

Pozdrawiam jedynie śmieszka @oldschool żeby nie był konfidentem! 

 

 

Także dziękuję za poświęcony Mi czas !! ☺️

Życzę samych sukcesów w życiu, aby plany i marzenia się spełniały i obyś jak najdłużej z Nami pozostała.

 

 

 

Kochani czytelnicy - mam nadzieję że wywiad przypadnie do gustu.

Zapraszam do komentowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...