Skocz do zawartości
Maleństwo

Pod ostrzałem - Batonik

Rekomendowane odpowiedzi

LmsJDLY.png.fa7f99f4720df44ffb9de2a14e8b5d4f.png.daf7c0050fa818aabf42ec35fe01f72b.png

 

Hej! Ostatnio troszkę zwolniłam ale.... przyszedł czas na nowe "pod ostrzałem"!

Tym razem celowaliśmy w samą "górę" a więc w @batonika!

 

GOTOWI? ZACZYNAJMY!

 

Opinia 1:

poznałem go jak był młodym długowłosym młodzieńcem który jeździł po Polsce skuterem. Piłem z nim wódkę, spałem z nim i dobrze się bawiłem. był łagodny kiedy z nami spał. tęsknię za nim bo mieszka daleko..

 

Opinia 2:

Kawał chu**** reszta dziada. 

 

Opinia 3:

Batonika za bardzo nie znam, rzadko bywa na forum i jakoś nie miałam okazji go bliżej poznać. Wiem jedynie, że jest pomocny i straaasznie leniwy ;D

 

Opinia 4:

Kasztan jakich mało ! ! Maka Paka !! 😂 

A poza tym spoko facet z niego, zawsze pozytywny i sympatyczny 😁☺️👍

 

Opinia 5: 

Dawno kasztana nie widziałem. Z tego co pamiętam to lamił strasznie :trollface:. A poza tym zawsze pomocny i można było na niego liczyć. 

 

Opinia 6:

Kiedyś niezły gracz, dobry admin/administrator/właściciel, teraz  wielki nieobecny .

 

Opinia 7:

Nasz junior szef ? Maciek z klanu 😄 No co... jest morda ogólnie. Założył tą rodzinkę, więc coś tak każdy z Nas jest mu dłużny.

Kiedyś się razem fajnie strzelało i pisało. Lecz od kilku lat  spotkać go to jak dostać się obecnie do lekarza XD

Wiadomo każdy ma jakieś swoje życie prywatne. On ma zapieprz w firmie. Nawet jakby mu się to znudziło nie dziwię się. Pól życia to prowadzi ten smark jeden 😛 Ma łeb na karku i jak najlepiej mu życzę w życiu :) Pozdro.

 

Opinia 8:

Nooooo. batonik, a więc spoko gość, ogarnięty gracz choć niestety olał chyba zupełnie naszą społeczność. Nie robi nic, żeby podtrzymać serwery tylko je wyłącza, a szkoda bo stworzył coś więcej niż tylko sieć serwerów, niż miejsce w które przychodzi się pograć. Dzięki niemu poznało się tu wiele osób a on teraz wypina do nas wszystkich d.....  Szkoda.

 

Opinia 9:

"Snikersik i twix w jednym mordeczka której musimy wszyscy podziękować za założenie H-E za danie szansy mi adminować (*) lata na moto po Tarnobrzegu do którego mam rzut beretem i nigdy jeszcze nie było procentów!? Musi nadrobić! 😄

 

Opinia 10:

 

To ma chlop Przeje*ane xD

Maciek to zdolny chlopak, Ale Leniwy. Tylko reklamy Mu w glowie xD

 

Opinia 11:

Nie wiem co o nim powiedzieć bo przez parę lat gry na home nie zamieniłem z nim nawet słowa. Powiem tylko to co myślę a mianowicie od kilku lat nie interesuje się siecią co spowodowało że upadła i raczej już się nie podniesie więc powinien ją jak najszybciej zamknąć.

 

Opinia 12:

Baaaaton! Największa parówa jaką znam, ale mega lubię! 😜 Berlinka słodka, z którą można nieźle pożartować 🤭 zawsze pomocny, choć czasem długo to zajmowało 🙈 w csa bot, ale w byciu parówą jest najlepsiejszy ❣️ pozdrawiam, morlinka 💜

 

Opinia 13:

Co tu mowic 😕 Z jednej strony fajnie, ze zrobil te serwerownie z drugiej strony nie fajnei bo ma wylane na to co sie tu u nas dzieje, a szkoda bo by mogl duzo zdzialac.. Kto wie może kiedys bedzie innaczej.. 

 

Opinia 14:

Batonik jest złym właścicielem. Odkąd tu przyszedłem to już miał wywalone. Aktualnie ma wywalone na tę sieć jeszcze bardziej. Zamiast się określić czy zamykamy czy coś działamy żeby nie było pustek, to wejdzie raz na rok i cisza. Załatwić też coś u niego graniczy z cudem. 

Powinien się określić bo żal patrzeć na stan HE od dłuższego czasu. 

 

Opinia 15: 

Kasztanik z jednej strony jest bardzo sympatyczny, da się z nim pośmiać itd. Z drugiej znów strony jego podejście do tego co stworzył jest bardzo słabe. 

 

  

 

Dzięki Wam udało mi się zebrać aż 15 opinii! Dziękuję bardzo za odpowiedzi i możliwość kontynuacji "zabawy"

 

KTO NASTĘPNY? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Katarzynka;) napisał:

@batonik i tak tego nie przeczyta, a jak przeczyta to za pół roku :V

Hehe, nie 😄

 

Dzięki za opinię 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, batonik napisał:

Hehe, nie 😄

 

Dzięki za opinię 😄

stary wstał :trollface: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...