Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się na sprzętach ( przynajmniej nie na tyle aby podołać solo z tym zadaniem) a chciałbym trochę wzmocnić mój pc.

Dostałem w ramach odwdzięczenia kompa tylko że nie jest on rewelacyjny :V
Cs go nie trybi nawet w 50 fps xD

Czy mógłby mi ktoś pomóc, doradzić w co warto zainwestować trochę kaski.

Nie chcę jakiegoś mutanta gdzie karta graficzna będzie kosztowała 4 koła ;v Widziałem jakąś za 230 np ale wiadomo kij wie czy będzie ona odpowiednia.

Wolałbym nie zmieniać płyty głównej chyba że naprawdę jest taka stara że trzeba.

Do wymiany: Kości ramu, Karta graficzna i ewentualnie procesor.  Szacowałem koszty na maksymalnie 1k pln może 1,5 ( oby cs trybił xd )

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez wymiany płyty głównej i zasilacza prawdopodonie na wzmocnienia nie licz. Druga kwestia jest taka czy musisz to mieć na nowych podzespołach czy mogą być także używane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest mi to bez różnicy. Komputer i tak jest stary więc najważniejsze by wszystko trybiło.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA to bym tego kompa oddał na elektrośmieci 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie starał bym się na siłę coś z niego składać - nie koniecznie polepszy. Jak kasta dobra - ogarnij sobie używany lecz mocny zasilacz i pakuj inne podzespoły - takie co współgrają ze sobą 🙂 Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy obsługi Xkom, świetnie doradzą co jak z czym. Na składak kompletnie nowy - nie miałem problemu jeszcze z żadną grą - wydałem 2450zł. ( Sama kasta 550zł ) Wiec już coś może Ci odpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajaj trochę mi się smutno zrobiło XD Mimo to dzięki, przemyślę obie opcje i coś podziałam.

Nie mam aktualnie za dużo yangów więc muszę cieszyć się tym co jest :V 

Dzięki raz jeszcze na bank wezmę pod uwagę każdy pościk, nawet ten z elektrośmieciem hah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ty chcesz grac w cs 1.6 czy w cs go??

x com polecam w 1000% złożyli mi maszyne do zabijania postawie wam lepszy serwer niz na tej pukawce xDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cs go, bardziej chodzi mi o parametry zbliżone do wymagań tej gry.  1.6 to i na tym będzie śmigać ;d  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za słaby masz procesor żeby grac w cs go. Cs go wykorzystuje bardzo procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy powiem Ci że na chama da się pograć. Wiadomo że lepiej mieć 100 fps zamiast 50 ale da się grać xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...