Skocz do zawartości
WannaJoint ?

A skad wam sie wziely pomysly na nicki ??

Rekomendowane odpowiedzi

GOLONKA się wzięło od tego, że kiedyś lubialem golonke.

A Laki Plajer od tego, że ludzie na serwerach mówili "mam więcej farta niż skilla" i tak się to zaczęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak mój nick już ma pare dobrych latek bo koło 10 będzie :d 

Jechałem kiedyś nad morze i jak to dzieciak patrzyłem na każdy tir jaki wtedy jechał i na jednym zobaczyłem pewną nazwę która mi została w bani do teraz czyli Reikon

prawdopodobnie wiózł on takie oto kierownice 

https://www.google.com/search?biw=1920&bih=937&tbm=isch&sxsrf=ACYBGNQgfzDf46KTOrKYs5c8iezsbANshA%3A1577786374863&sa=1&ei=BhwLXu2gNKmHrwSmpajwBA&q=kierownica+reikon&oq=reikon+&gs_l=img.1.2.35i39j0j0i5i30j0i10i30j0i30l3j0i5i30j0i5i10i30j0i5i30.6573.6884..10208...0.0..0.278.791.2j1j2......0....1..gws-wiz-img.ubgdxI9B7UE#imgrc=ldyj3RtQpI2I3M:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kiedyś miałem nick Siusior/Siusiak długi czas, ale wchodząc na serwer batona dostałem kicka "zmień nick". Ustawiłem na oldschool, bo kiedyś to było a nie to co teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracony - Była kiedyś taka Panna, która odcięła mnie od świata na kilka lat XD Niektórzy nawet zdążyli ją tu poznać haha Lata wycięte z życia, lata stracone :xD:

Whis - Anioł, mentor Beerusa Boga Zniszczenia 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój również od zespołu muzycznego tego samego gatunku co Szwadron.
Tutaj jedna z wielu piosenek ich wykonania.

 

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy że odnowiłem temat pozwolę sobie  na jeszcze jedno opisanie mojego nicku, gdyż poprzedni tekst to dno i wodorosty.

Nick Son Goku nie jest moim pierwszym nickiem na początku mojej kariery czyli jakieś 14 lat temu za nicki przyjmowałem sobie kaka ,ośmiolatek_ak ,  miss_awp itp.

Powyżej wymienione nicki były tymczasowe.

Następnie na salony wkroczył Kurt-Neil, nick wziął się z tego że się zbuntowałem a Kurt był moim idolem, Neil doszedł póżniej gdyż grałem na zagranicznym serwie i dostałem bana za podszywkę pod admina, więc do nicku dożuciłem Neil. Neil wzioł się od astronałty Neila Armstronga.

Potem był inny nick który wykorzystywałem do gry na pochylni nawet byłem adminem, ważnym adminem coś  pomiędzy administratorem a opiekunem serwów. 😄 Po pewnym czasie postanowiłem odejść z hukiem.

Na koniec był Son Goku błąkałem się po serwach przez kilka miechów aż trafiłem na ten serwer, zarejestrowany jestem od 2018 a gram od 2016 😄 myślę że w niedługim czasie może złoże podanie o admina

btw jeszcze się zastanawiam do wolę nie płacić za tą funkcję 😄 i mam nadzieję że jak już się zdecyduję to jakaś dobra owieczka mnie poprowadzi bo parę rzeczy zapomniałem 😄

Wracając do meritum sprawy nick Son Goku wziął się  z bardzo popularnego anime Dragon Ball. Bardzo lubiłem te anime nawet w młodym wieku odgrywałem wraz z braćmi sceny z Dragon Balla btw tak darliśmy się na całe gardła a mama nie wiedziała o co nam chodzi 😄 wspaniałe czasy.

I teraz zaskoczenie mój ulubiony bohater Dragon Ball to SON GOHAN nie goku 😄

A najbardziej lubę Dragon Ball Z

Whis @Stracony jest fajny czekam aż ktoś go pokona 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest prosto 😛 Dominika jestem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był Feniru, za dzieciaka patrzyłem jak kuzyn grał pod tym nickiem w Maple Story. Jako że gra bardzo mi się spodobała, postanowiłem kontynuować karierę Arana 😄

Później wkroczył DeamonS który jest ze mną już 9 lat. Moja osobowość dała mi inspiracje ;v 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to po prostu zabawa słowami. Ale na imię mam Ala, wiec od tego wyszło. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na imię Kamila i lubię lamy 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...