Skocz do zawartości
Zoomix

FameMMA

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tutaj ogląda "FameMMA?"

Jak tak, co sądzicie o tych walkach "Gwiazd Internetu"?

Dla mnie te walki wyglądają totalnie żałośnie, totalna amatorka, walki które trwają góra minute i rzadko są ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzielę z tobą zdanie. Wiec w zyciu bym nie kupił dostępu do obejrzenia z swojego siana xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja oglądam czasem, po to jest ta gala żeby organizować freak fighty. Od oglądania zawodników są inne federację i jest to o wiele lepsze podejście niż takie ,które można spotkać np w KSW gdzie walki freaków są mieszane z zawodnikami tylko po to aby podbić oglądalność. Jedyne nad czym można trochę ubolewać to wynagrodzenia jednych i drugich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam i konferęcje również i niektóre są żałosne ale chodzi o zachowania żałosne a walki lepsze i gorsze wiadomo bo to nie są zawodnicy profesjonalni więc czego sie spodziewać ale mimo to niektórzy daja rade meduska isamu malczyński dobre walki 😁

Ps brakuje bonusa i kołowrotka 😅🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę to od 1 gali, nie że jestem fanem ale ciekawiło mnie jak to wypali. A no i oczywiście aby kibicować łazarskiemu wojownikowi XD

Przy okazji mogłem być świadkiem genezy memów z magicalem i jego "hitlerowskim" złamaniem  :V

Raz wykupiłem bodajże na 7, bardziej dlatego aby coś sobie w tle leciało do piwka lecz nie byłem z niej szczególnie zadowolony.
Teraz ta federacja bardziej przypomina zawodowe walki mma niż freak.
Postawili bardziej na sportowców, osoby które miały styczność ze sztukami walki. A nie oszukujmy się, ciekawiej ogląda się bitkę z udziałem cepeliady a la bonus bgc niż takiego Araba ( Którego uwielbiam i również kibicowałem). A już na pewno śmieszniej xd

Co prawda ciężko o takie coś ponieważ jednak Ci zawodnicy i tak trenują. Więc jedna walka może być jak klepka pod sklepem a kolejna z ich udziałem na bardzo wysokim poziomie.
Mimo to moim zdaniem nie powinny pojawić się tam takie osoby jak Najman ( chociaż po tym co odjebał już się nie pojawi ) czy chociażby Pan Pająk który latami trenuje w Tajlandii. Na 9tce kasjo zawalczy z kimś z ufc, a na 10 pewnie ściągną Mamed vs Materla :V

Ciekawym rozwiązaniem byłoby organizowanie specyficznych walk jak chociażby rycerzy na 1. Np taka ustaweczka 5 na 5 xd Albo  dać im jakieś rurki pcv czy coś XD Z tym to świry ale myślę że każdy zrozumi co mam na myśli hah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...