Skocz do zawartości
_Shiva_

Wywiad Zoomix

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siemka!

Przedstawiam Wam dziś wywiad z naszym nowym adminem @Zoomix

Mam nadzieję, że Wam się spodoba i dowiecie się czegoś nowego o naszym koledze 😄

Miłego czytania!

 

 

 

 

-Hejka!😁Znalazłbyś może chwilkę na udzielenie mi wywiadu? 

 

 

-Pewnie

 

 

-Bardzo dziękuję, a więc na początek poproszę Cię o to żebyś się nam przedstawił.

 

 

-Hejka, mam na imię Wiktor, Wiosen przeżyłem 17. Pochodzę z Zielonej Góry woj. Lubuskie. 

 

 

-No to teraz muszę Cię zapytać jak to się stało, że się tutaj znalazłeś?

 

 

-Za dzieciaka bardzo dużo grałem w 1.6, było to spowodowane słabym sprzętem i w inne gierki nie mogłem grać. Grałem kilka latek na różnych serwerach, w większości "COD:MOD". Pewnego dnia zakończyłem przygodę z 1.6 i przeszedłem na inne gry.

Wspomnienia i tęsknota sprawiły że wróciłem, przeglądałem serwery bardzo sporo czasu, i szukałem tego jedynego na którym chce spędzić wiele godzin, i znalazłem właśnie ten, atmosfera była przyjemna, dużo stałych graczy, więc postanowiłem że zostanę tu na dłużej, po 20 godzinach gry postanowiłem złożyć podanie na admina gdyż było sporo toksycznych ludzi w godzinach gdzie nie ma żadnego admina.

Tak się właśnie tutaj znalazłem 😄

 

 

-Każdy kiedyś wraca 😄 No dobrze, może opowiesz nam coś o swoim miejscu zamieszkania? Jakieś ciekawe miejsca, które warto byłoby zobaczyć?

 

 

-Pod Zieloną Górą jest taka wioseczka, w której stoi "Ruina Pałacu w Zatoniu"

Została ta ruina leciutko odremontowana i oświetlona, kto mieszka w okolicach polecam każdemu kto ma możliwość zajechać tam w weekend wieczorem, Można wejść do środka, ruina jest pięknie oświetlona różnymi kolorami.

 

ruiny.jpg.4762dab7c60cdf7bac234c062ef0dd84.jpg

 

-Okej, lecimy z kolejnym pytaniem. Opowiesz nam czym obecnie się zajmujesz? Jak się domyślam chyba nadal się uczysz tak?

 

 

-Dokładnie tak jak napisałaś, jeszcze się uczę.

Zaczynam trzecią klasę Liceum. 

 

 

-To liceum o profilu ogólnym? Lubisz chodzić do szkoły? Czy jesteś jedną z tych osób, które omijają szkołę szerokim łukiem? 😄

 

 

-Tak, ogólnokształcące. Raczej jak większość ludzi wolę omijać szkołę szerokim łukiem, aczkolwiek moim zdaniem lepiej się uczyć i mieć potem dobrze płatną pracę, niż pracować za grosze bo się do szkoły nie chodziło 😄

 

 

-Może powiesz nam jaki jest twój ulubiony przedmiot? A jakiego nienawidzisz? 😄

 

 

-Ulubiony przedmiot to Biologia, a znienawidzony Matematyka.

 

 

-Matematyka, oj wiele osób by tak odpowiedziało ;D Masz już jakieś plany na przyszłość?

 

 

-Mam plany, aczkolwiek wole je zachować dla siebie. 🙂

 

 

-Dobrze, w takim razie przejdźmy do kolejnego tematu. Masz jakieś zainteresowania/ hobby? Co lubisz robić w wolnym czasie oprócz oczywiście grania w Cs'a?  

 

 

-Moim zainteresowaniem jest motoryzacja, od małego mnie to kręci. Nawet zbieram aktualnie na swoją pierwszą maszynę, A dokładnie na pierwszego crossa, aktualnie mam quada. 

 

 

- Oo mamy wspólny cel, kiedyś też planuję zakup ;D Masz prawo jazdy? A może chciałbyś dopiero pójść?

 

 

- Nie mam, będę chciał pójść zdać 😄

 

 

-Uprawiasz jakiś sport?

 

 

- Nie, nie uprawiam.

Jestem za dużym leniem 

 

 

-Lubisz czytać książki? A może wolisz oglądać filmy?

 

 

- Nie lubię, wole oglądać filmy, a mój ulubiony to tak właściwie serial "The end of the f***ing world"

 

 

-  Jaka jest Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa?

 

 

- Moja ulubiona bajka z dzieciństwa to Smerfy

 

 

- Kolekcjonowałeś coś w dzieciństwie?

 

 

- Byłem specyficznym dzieckiem, kolekcjonowałem kapsle xD

 

 

- Oo masz je gdzieś nadal schowane? Czy już nic po nich nie zostało? 😄

 

 

- Oj już dawno ich nie mam 

 

 

- Masz jakieś zwierzątka?

 

 

- Tak, mam.

2 psy i jeden kot

 

 

- Co sprawia Ci radość?

 

 

- Spędzanie czasu z rodziną

 

 

- Szybko się poddajesz czy raczej dążysz do celu, który sobie postanowisz?

 

 

- Szybko się poddaje

 

 

- Ojoj to nie dobrze 😛  Znalazłeś już jakąś wybrankę serca? Czy może zostawiasz to na później? 😄  

 

 

-Jeszcze nie znalazłem

 

 

-Lubisz podróżować i poznawać nowe miejsca?

 

 

- Bardzo mało podróżuje, aczkolwiek uwielbiam poznawać nowe miejsca 

 

 

-Gdzie chciałbyś mieszkać w przyszłości? Jakieś wymarzone miejsce na świecie? Czy może podoba Ci się tam gdzie teraz mieszkasz?

 

 

- W przyszłości chciałbym zamieszkać w USA lub Japonii

 

 

- A gdzie spędziłbyś swoje wymarzone wakacje?

 

 

-Barcelona

 

 

-Twoja ulubiona pora roku to?

 

 

- Moja ulubiona pora roku to Zima

 

 

- To teraz może trochę mniej realne pytanka 😄  Jaką super moc chciałbyś mieć?

 

 

- Możliwość latania

 

 

-Jeśli na jeden dzień mógłbyś stać się kimś sławnym, to kto by to był i dlaczego?

 

 

 Prezydentem Polski żeby naprawić ten Kraj 😂

 

 

-Jak Ci się tutaj podoba? Czy chciałbyś aby coś wyglądało inaczej?

 

-Bardzo mi się tu podoba, mili, pomocni ludzie z mega charakterami. Nie tyle co mi się nie podoba, a zasmuca fakt iż w większości na forum są aktywni tylko administratorzy.. Aktywnych zwykłych graczy zobaczysz na forum może z 3... 4

 

 

-No niestety masz trochę racji w tym 😕 Sporo ludzi po prostu w ostatnim czasie odeszło. Miejmy nadzieję, że może pojawi się więcej nowych graczy, którzy zechcą też zajrzeć na forum 🙂

 

 

 

Myślę, że na tym zakończymy nasz wywiad 🙂

Bardzo dziękuję za miłą rozmowę i za to, że opowiedziałeś nam troszkę o sobie.

Czy na zakończenie chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Tak, Pozdrawiam wszystkich graczy HE 😄

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że mogłem wziąć udział w wywiadzie. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...