Jump to content
Sign in to follow this  
Maleństwo

Dziś dzień... TELEWIZJI!

Recommended Posts

547865927_Dzisdzien.png.0e376ebefcc9df0e497b08b09919b63e.png

Dziś ŚWIATOWY DZIEŃ TELEWIZJI!

Batoniki często oglądacie filmy, seriale, wydarzenia w TV

Jeśli tak to jaki program jest Waszym ulubionym, a który Was najbardziej irytuje?

A może raczej online korzystacie z Netflixa/HBOGO/Playera/Ipli itd?

Ja sama najczęściej puszczam muzykę przez TV. Czasem zobaczę coś typu "Top Model" czy "MasterChef" ale to jak mi się przypomni :P

Chyba najbardziej irytują mnie "Kuchenne Rewolucje" i ogólnie stacja cała TVP :D

Jak córka dopadnie pilota i puści bajki tak czasem potrafią lecieć pół dnia bo nie zwracam zbytnio uwagi na "szkiełko"

Ja wcale nie oglądam telewizji, a jeśli już chcę coś obejrzeć to korzystam tylko z  Netflixa 😁

Rodzinka.pl 😄 mistrzostwo szkoda że się skończyło i już nie ma  nowych odcinków . 

Aktualnie Netflix rządzi chyba u wszystkich. W końcu do kina teraz to kiepsko pójść 😕

Tv nie oglądam

wiadomości hmm na tvp 1 - pro rosyjska, a tvn pro niemiecka

jedynie co oglądam to netfix, yt oglądam yt przeważnie  kiedy się uczę z matmy/ fizy ( zadanka ), tak więc mam około 3-5 h dziennie na yt, są to głównie pasty po angielsku lub intrygujący historyk, albo historia bez cenzury itp

ino nie lubię zbytnio oglądać, filmów i seriali, ale  oglądam je tylko z dziewczyną jak ładnie poprosi

jeżeli jestem w domu to TV dział od rana do nocy,  najczęściej leci Discovery Science, Fox i National Geographic, na ekran praktycznie nie patrzę ale lubię posłuchać kiedy np gram ^^ Netflixa oglądam w robocie ^^ 

Oglądam bardzo rzadko. Przestałem jak seriale paradokumentalne zaczęły dominować. 

Chociaż trochę tęsknię za czasami jak się na film czekało i jak się oglądało to jakoś tak inaczej 😅. A tera wszystko pod ręką. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...