Skocz do zawartości
.minD

[Rozpatrzone] Xd?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: .minD

Serwer: Wiadomix, że DD2

Data zdarzenia: 22.11.2020

Godzina: 11:45

Opis sytuacji: W zasadzie nie rozumiem admina banującego, robienie stref podczas lotu na spadochronie jest zakazane?
Czyli wyćwiczony movment jest na tym serwerze banowany? Gram u Was odkąd wróciłem do cs 1.6 i nikt nie miał pretensji, tylko jakiś little płaczek HarryFireBlade?

Link do bana: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=135133

Whatttttttt


@edit
21. Używanie Skryptów (AutoBunnyHop, AutoDuck) ban do 1 tygodnia>nagminne używanie perm
      -Dozwolone używanie Duck na scroll-u
      -Szybki spadochron kick - ban 1 dzień

O tym regulaminie mówisz?
?? XD
Nie mam ani autobh, ani autoducka, wszystko robię ręcznie.
To że potrafię zsynchronizować A-D z ruchem myszki w locie, rozpędzając się do ok 700unitów w grze, jest banowane? Mechanika w grze będzie teraz banowana? Ty jesteś poważny, czy taki śmieszek z Ciebie xd

Edit2@
Rozwaliles mnie totalnie, wyuczona mechanika na zasadzie uzywania stref w locie jest banowana. W takim razie po co multijump, po co spadochron
Chciałbym odpowiedzi od global admina+ a nie od Ciebie, bo możliwe że po prostu nie ogarniasz gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania.

 

 

pkt VI ppkt 21.

 

I tak za przyspieszanie spadochronem dostałeś 12h, Przyspieszałeś w ten sposób pomimo tego że Cię upominałem.

Myśle że po odpoczynku nie będziesz "ułatwiał" sobie gry w ten sposób.

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwie.

 

edit:

 

chociażby o tym zapisie wspominam   "(czyli ogólny zakaz przyspieszania postaci w jakikolwiek sposób)".

I odpowiadając na Twoje pytanie tak, to jest banowane.

 

Grałem w csa zanim jeszcze nauczyłeś się chodzić więc uwierz mi na słowo, ogarniam wszelkie sposoby na jakie mozna ułatwic sobie tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 Używanie "GS", "BGS", "SGS" itp. (czyli ogólny zakaz przyspieszania postaci w jakikolwiek sposób)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

sprawarozpatrzona.gif

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...