Skocz do zawartości
TIBIGI

Pytanie na dziś #147

Rekomendowane odpowiedzi

702025447_pytanienadzis.png.7f7c588be3aa5998322fdd2f20752b01.png.c2240cf41baa6a08d6568f159ff91257.png

 

 

Pytanie na dziś :   Ile czasu spędzasz w Internecie i mediach społecznościowych?

 

Jakie media posiadacie na jakich stronach najczęściej przesiadujecie 🙂 

 

Podzielcie się swoimi opiniami , która strona jest najlepsza 😛😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak mam dużo wolnego czasu to sporo 😄 Facebook, Instagram, Snap

Ale jeśli miałabym wybrać jedną stronę to myślę, że Instagram reszta mogłaby nie istnieć 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za dużo czasu spędzam w necie xD głównie facebook. Ze snapa często korzystałem jeszcze w gimnazjum teraz już rzadko, służy mi głównie do robienia zdjęć których i tak praktycznie nikomu nie wysyłam xD, ig na ten moment używane baardzo sporadycznie i w sumie dobrze bo i tak zbyt dużo czasu na to leciało ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczę was ale ja posiadam tylko instagram. FB usunąłem parę lat temu i szczerze dobrze mi z tym :D. 

TV mało oglądam bo za często siedzę w necie i pracuje na kompie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście spędzam bardzo dużo czasu w internecie, ponieważ jest to mój sposób na zarobek (własna firma) oraz utrzymanie siebie i mieszkania co miesiąc, a jeśli chodzi o media społecznościowe to fb, ig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja? Ja jestem dinozaurem internetow. Ledwo co fejsa mam hahaha 😄 kiedyś miałam gg. 

nie spędzam dużo czasu w sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak @Pawcikwow człowiek za dużo siedzi w Internecie :P Zaś głupie pomysły przychodzą :P. Średnia dzienna - jakieś 5-7h. 

Posiadam jedynie Fejsa, ale tylko w celach komunikacyjnych i stalkowania XD Snapa też mam, ale nie pamiętam kiedy coś wysłałem. A tak to w większości same fora, YT, jakieś stronki typu dzida XD Czy Netflixy.

Na Facebooku śmieją się że cały czas dostępny jestem :P

 

 

@TIBIGI nie, nie musiałem jeszcze korzystać z takich stron :P - za dzieciaka się pobawiło na kamerkach , ale konta nigdy osobiście nie zakładałem XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...