Skocz do zawartości
Maleństwo

Dziś dzień.. PLUSZOWEGO MISIA! (25.11.2020r)

Rekomendowane odpowiedzi

501498477_Dzisdzien.png.29abcc647b7988f9662a2cec9f33b0f2.png

 

 

Kochani dziś mamy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA!

 

Może macie swojego ulubionego misia jeszcze z dzieciństwa?

Może ktoś z Was ma jakieś śmieszne wspomnienia z "ulubionym" misiem?

 

 

Ja będąc z dzieckiem miałam swojego ulubionego misia, który pękał z każdej strony. Mama moja wraz z sąsiadką postanowiły go wyrzucić i zrzucić winę na psa sąsiadki z wymyśloną historyjką, że go zjadł 😄

Biedne psisko dostało ode mnie leciutkie klapsy i straciło całą moją miłość na jakiś czas aż w końcu sąsiadka nie wytrzymała i powiedziała mi prawdę. 

A później siedziałam i przepraszałam psiaka.

😄 😄 😄 😄 😄 😄 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak misie to coś tam mi świta w pamięci - coś było. Szczegółowo nie opiszę jak wyglądały pamięć nie ta😕 lecz przeważnie byłem rozrabiający, Zbyt długo to ani Moje ani Mojej siostry  nie żyły 😄

Jak chodzi o ulubione misie  z późniejszych lat ( jakoś gimnazjalne ) miałem swojego faworyta - prawdziwą maskotkę (kupioną). Podobizna misia "Przeklinaka" XD 473898264_mi.jpg.4cf20ac18188b3c5b544a0da036d4538.jpg

 

Kto kojarzy ? :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

By MIRAS,

XD Trzymajmy się tematu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MIRAS PRZEKLINIAK!!! ❤️ 

Co do pluszaka.. 

Kiedyś na roczek dostałem Kubusia Puchatka, zawsze mi towarzyszył w pójściu do spania. Teraz co prawda już z nim nie śpię ale nadal go mam i prawdopodobnie w przyszłości trafi do rąk moich przyszłych dzieci :))  Znalazłem akurat w internecie identycznego 😄 

Kubuś Puchatek mówiący Rokitno - image 1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...