Skocz do zawartości
_Shiva_

Pod ostrzałem - xAnuluj

Rekomendowane odpowiedzi

1912202954_Podostrzaem.png.11635c900e55434e399556ed97cfe5fa.png

 

 

Cześć!

Dzisiaj przedstawiam Wam opinie forumowiczów na temat długo będącej

już z nami użytkowniczki @xAnuluj

 

 

 

 

Opinia 1
xAnuluj hmmm mam problem z określeniem płci,

osoba nawet spoko, wie czego chce, może trochę za dużo krzyczy

postrzegam tę osobę pozytywnie

 

 

 

Opinia 2
"Jest z nami od dawna zasłużona obywatelka H-E miła i sympatyczna zawsze coś odpowie na  chat  mile wspomnienia są   stara gwardia na pewno ma ja również"

 

 

 

Opinia 3
Gra ze mną tutaj od 10 lat 😛

 

 

 

Opinia 4
Nie znam jej i nie będę mieć okazji poznać. Widać jedynie, że jest pomocna i czasem denerwująca 😉

 

 

 

Opinia 5
Nie znam zbyt dobrze ale wydaję się być sympatyczną i pomocną osobą 😄

 

 

 

Opinia 6
Anuluj to już nie gracz tutaj, to weteran 😄 A tak serio to wydaje mi się, że jest bardzo miłą i pomocną kobietą.
Na forum jakoś kontaktu ze sobą nie utrzymujemy ale kilka razy na serwerze słówko było zamienione i bardzo fajnie się z nią rozmawia jak i gra oczywiście. 😄 

 

 

 

Opinia 7
"Aleksandra ? Ojojo ta tajemnicza postać dawniej dla Mnie 😛 Piękna, miła i wesoła babka 😛 Lubię poklikać na SB , bo za często to nie grywa 😛

Ma brata kasztana strasznego - współczuję XD. Szczerze nie wiem co bym mógł na szybko dodać 😛 Serdecznie pozdrawiam Olusie :)"

 

 

 

Opinia 8
O jej... dla mnie to osoba zagadka. 😃

Tyle czasu jestem na forum i sporadycznie coś tam z nią popisze. Niewiele jestem w stanie powiedzieć na jej temat. Na pewno jest bardzo sympatyczna i ma fajne poczucie humoru. 

 

 

 

Opinia 9
Wydaje się być bardzo sympatyczna i przyjazna, choć mało o niej wiem 😄

 

 

 

 

 

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy podesłali swoje opinie! 😊 

Już niedługo kolejna osoba trafi "Pod ostrzał" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, jak miło. ☺️

 

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi i wzięcie udziału. 😎  Co do grania, to faktycznie, mało już zagladam na serwery batona, bo i mniej grywam ogólnie, ale postaram się to naprawić, więc juz wam współczuję. ❤️😈 

 

Pozdrawiam. ☺️

 

Ps. Nie wiedzialam, że mam brata. 😅 tu chyba zaszła mała pomyłka. 🙈 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...