Skocz do zawartości
Krigge

[Rozpatrzone] Odwolanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze:  mnwlk

Serwer:  dd2

Data zdarzenia:  10/12/2020r.

Godzina: 17:00

Opis sytuacji: Jest to sytuacja która przydarza mi się już po raz 2gi, a mianowicie po minucie gry dostaje kicka + bana na serwerze od Detektora, dzieje się to kiedy wgrywam w pliki cs'a nowe modele postaci, za pierwszym razem wgrałem modele esl co potem się dowiedziałem jest zabronione i dostałem UB, teraz z kolei wgrałem sobie tzw. kwadraciaki, nie wiem czy są one zabronione czy nie bo nie ma o nich mowy nigdzie albo ja jestem ślepy. Odwołuje się od tego bana, ponieważ z tego co widzę to każdy inny model postaci oprócz standardowych jest tutaj poblokowany i banowany z "bomby". Teraz już wiemy żeby żadnych nie wgrywać i grać na oryginałach.. (daje niżej .jpg modeli za które mnie zbanowało)

Link do bana: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=135525 

kwadraciaki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tą sama  sytuacje, tylko nie zmodelami ktore podeslal kolega wyzej, ale z modelami typu ESL. Wyjasnialem ta sytuacje z moderatorem i adminem sewera i dostalem UB :). Pozdrawiam Zespół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sensownie wytłumaczysz aimlockowanie celownika na głowie przeciwnika w trakcie całej akcji
Oraz jeśli wytłumaczysz tę cofkę jakieś 30 sec przed banem z anarchii by nie dostać flesza, jakbyś widział przez ścianę że leci - choć tu mogą być jakieś lagi hltv

Pomijam, że "niby" byłeś sędzią bl'a i ac, a jak dobrze pamietam kilka dobrych lat temu w składzie nie było żadnego sędzi z wiekiem poniżej 20 lat, a w przywitaniu napisałeś, że obecnie masz 20 i teraz widzę, że Twoje przywitanie było edytowane i owy wątek uciekł, a to Ci heca. Sorry za szczerość 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie broniąc nikogo, ale twoj vac na cs go tez cie nie tlumaczy 🙂 i te twoje banie w trupie gornym :), moze ktoregos pieknego dnia nagram na ciebie ladne demko i w koncu sprawa sie rozwiaze :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zielunesko 2K21 napisał:

Nie broniąc nikogo, ale twoj vac na cs go tez cie nie tlumaczy 🙂 i te twoje banie w trupie gornym :), moze ktoregos pieknego dnia nagram na ciebie ladne demko i w koncu sprawa sie rozwiaze :))))

Pisałem Ci za co jest vac, a mimo tego nie zrozumiałeś - nie wnikam a i tłumaczyć się nie mam zamiaru, bo z jakiej racji?
Możesz nagrać, oglądnę z przyjemnością, w sumie dzisiaj oglądając monwalka z akcji, kiedy dostał bana od detectora oglądałem też swoją gierkę i przyznam, robi wrażenie.
 Nie każda, ale są takie akcje, że sam się dziwię xD
Najważniejsze, żeby nie być stronniczym, a Ty próbujesz być.
Ps. oglądnij demko z akcji kiedy owy pan wyżej dostał bana, a później wypowiadaj się w temacie, bo to w takiej kolejności powinno być
zobaczenie>wypowiedzenie się, a nie wypowiedzenie się na temat, o którym nie masz pojęcia i przytakujesz
Nie gram na topkę btw.
topka wbija się sama, wpadam na serwer jak mam ochotę postrzelać,
Skąd ta spina, skoro nic złego nie napisałem, tylko żeby wytłumaczył, bo ja jako jedyny póki co przejrzałem demo - z ciekawości,
Napisałem by wyjaśnił jak on to widzi i sam ocenił co się stało, bo to bzdura, tak samo jak historia sędziego.
ts jest mały, btwx3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja nikogo nie bronie 😄, mam w***jebane. Get ci juz napisal nastepnym razem co masz zrobic zeby cie ruskie nie o**bali XD. A to co bil cie chyba ladnie po glowie ze masz jakies alee i ze w topke ci sie wbic jest ciezko 😄

.minD a gdzie tu jest demko wariacie xD ?

By Maleństwo,

W sumie +2 za offtop i przekleństwa. Wypowiedź edytowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie aż ktoś kolorowy się wypowie, zbędne dyskusje przenieść proszę na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie przepraszam za jezyk wulgarny 😉

By Maleństwo,

Kolejny zbędny post. +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten celownik skacze na głowe jak małpa w zoo i trzepocze bardziej niż karp w reklamówce XD moon mówiłem żebyś z tym łyskaczem poczekał na mnie =(

By Maleństwo,

Zbędny post +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat  bo dostajecie małpiego rozumu. Odpowiednie osoby dadzą werdykt bo sprawa tyczy się admina. 

 

( @Sevral, @Honor, @OWSIANY pszenny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...