Skocz do zawartości
MIRAS

Pod ostrzałem - ReQu

Rekomendowane odpowiedzi

LmsJDLY.png.16367933a08fdee287121b7878c1ef98.png

 

Tym razem popytałem Naszych kochanych użytkowników na temat @ReQu !!!

 

Miłego czytania 🙂

 

 

Wypowiedz nr 1 :

 

" @ReQu to spoko osoba tutaj. W grze jakoś nie mamy za bardzo "kontaktu" ze sobą podczas strzelania.

Na forum w moich oczach jest on takim "przydupasem straconego" oczywiście @ReQu nie odbierz tego obraźliwie. Zapamiętałem Cię głównie z sytuacji gdzie szedłeś za @Stracony'ym jak dzik w żołędzie i tak Cię teraz wiedzę.

Chłop dużo pisze na chatbox'ie, ma dobry kontakt tu z wieloma graczami, mi osobiście nie podpadł, ani żadnych konfliktów nie było, więc nic do niego nie mam. Jedna z niewielu osób, z którymi mam tutaj mniejszy kontakt. Pozdrawiam go :)) 

 

Wypowiedź nr 2 :

 

Myślę, że @ReQu to fajny chłopak, pozytywny ^^ Lubię z nim pisać i czasem pożartować, tylko ma jedna ogromna wadę, która przysłania wszystkie jego zalety...

Jest fanem b m w xD

 

 

Wypowiedź nr 3 :

 

 

Hej 😄 

Bardzo pozytywny człowiek, pogada z każdym i się pośmieje

Tylko za robotę by się wziął w końcu 😆

 

 

Wypowiedź nr 4 :

 

 

ReQu, Daniel, Jeleń.. Cóż ja mogę rzec, znamy się już kopę lat, drugiego takiego bota jeszcze tu nie poznałem 😂

 Czasem zabawny, nieprzystojny, jakaś tam kultura jest XD Ogólnie to Ss** S******.!! XDDD

 

 

Wypowiedź nr 5 :

 

 

Spoko osóbka, chociaż czasem troszeczkę dziecinna.

 

 

Wypowiedź nr 6 :

 

ReQuś hymmm, sympatyczny chłopczyk 😄 bardzo często i aktywnie udziela się na sbx, nie znam dobrze ale już kilkukrotnie pisaliśmy i mam nadzieje, że jeszcze nie raz będzie nam dane popisać hahah, nadal czekam aż wpadnie do mnie polatać bokiem ^^

 

 

Wypowiedź nr 7 :

 

Daniel to botek 😁 Można z nim  pogadać, pośmiać się. Ale są przypadki że jest czasem denerwujący. Na ogół to spoko ziomek 😅

 

Wypowiedź nr 8 :

 

Nie miałem z Nim większego kontaktu, wydaje się być spoko botem - tylko za bardzo wszystkich denerwuje. Jesteście wobec niego zbyt pobłażliwi.

 

 

Wypowiedź nr 9 :

 

 

Ten człowiek dla mnie nie istnieje ... Jedno wielkie dno i zakompleksiony kretyn. Tyle mam do powiedzenia  ;))

 

 

Wypowiedź nr 10 :

 

Rekuuu spoko dzieciak jest 🤪 można z nim na spokojnie pogadać i pośmiać się, ma duży dystans do siebie i nie stroi foszków, gdy się z nim droczę 😎 w cs'a lama, muszę go kierować i szkolić jak się gra 😅  zastanawiam się ino ile zapłacił za globala na mainie 🙄😂 pozdrawiam całuję i takie tam ☺️🙈

 

Wypowiedź nr 11 :

 

 

Po mimo że spędziliśmy tu szmat czasu - to kontakt mieliśmy mieszany - raz był raz nie. Ostatnio się zrobił aktywniejszy to idzie coś poklikać.

Taki typowy user 😛 Pośmieje się, pogada, pożartuje no i wk****ć umi XD

Przechwala się jak to dobrze nie gra - ale jak to się mówi dupy nie urywa - szkoda miejsca, aby go nagrywać XD

Liczę że spędzi z Nami jeszcze kilka latek i się troszkę ogarnie 😛

Pozdro !

 

 

 

Niestety ostatnia wypowiedź. Po mimo stażu wielu użytkowników nie mogło się na jego temat wypowiedzieć :

Spoiler

" A kto to w ogóle jest ? "

 

:huh::genius:

 

Dziękuję wszystkim którzy mi odpisali 🙂

Mam nadzieje że tak twardo Daniel tego nie przyjmiesz, lecz hejtu się spodziewałeś 😄

 

Nie długo nowy temat !

Hej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony mega ;( myslalem ze bedzie wiekszy hejt a tu tylko jedno zdanie od osoby która stawia spacje przed znakami interpunkcyjnymi :C pozdrawiam resztę 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...