Skocz do zawartości
Tonia

Darmowy Vip

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus! 

Żeby nie pieprzyć o ogółach i nie owijać w bawełne, przejdę do rzeczy.

Chodzi tutaj o darmowego vipa dla graczy steam. Moim zdaniem jest to zbędne jak na serwerze jest 20 vipów na kupie. 

Najczęsciej irytuje mnie sytuacja z hp u vipów gdzie za jednym strzałem z awp nie można ubić przeciwnika albo jak gracz który ma 20hp trafi dwa razy głowe i ma połowe życia.

 

Wypowiedzcie się co myślicie na ten temat 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, VIPy wyłącznie za opłatą na rzecz serwera 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Hard napisał:

Jestem za, VIPy wyłącznie za opłatą na rzecz serwera 🙂

To niedługo sam będziesz grał xd

Irytujące jest tylko to 110 HP gdy z awp się trafia za 109 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no @Stracony ma rację, darmowe vipki są potrzebne aby zachęcić innych graczy, ino można było by troszkę znerfić tego vipka ( usunąć podwójny skok lub te hp )

ale darmowy vip dla steam powinien zostać z prostych przyczyn ( więcej ludu gra oraz gracze steam o wiele rzadziej czitują ).

@Tonia @Hard panowie nie przejmujcie się, kiedyś nie było darmowych vipów, ale kiedyś baton był  bardziej  rozbudowany ( 4 serwery były), baton niedawno otarł się o zamknięcie więc muszą zachęcić nowych zawodników, ale osobiście uważam, że darmowy vip nie będzie wieczny 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie bo osobiście rzygam już tymi vipami całymi. Może i macie racje, że free vip przyciągnie bardziej gracza niż jego kupno, ale tak jak @Stracony napisał już wyżej, niech każdy ma chociaż po te 100HP 😬 + ten spadochron który chroni cię tylko i wyłącznie przed utratą HP jeśli skaczesz z gali na CT (wg. mnie zbędna rzecz, ale cóż), a co do samego double jumpa, fajna i przydatna rzecz jeśli chcesz gdzieś sobie wyżej wskoczyć i zaskoczyć enemy (może zostać) 🙃 Tak oto wygląda moja opinia na temat owych vip'ów, pozdrówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można rozdzielić "przywileje na 2 grupy"
Typu VIP & SVIP. Z tą różnicą ,że SVIP byłby tylko za $ - w końcu sieć na czymś musi zarobić. 

Vip posiadałby jak do tej pory
- darmowa broń AK/M4 + jakąś dodatkową.
- spadochron
- model

SVIP
- opcje z vipa
- bronie jak wyżej + np awp/krowa 
double jump - to można przemyśleć czy nie dodać vipowi
- HP recover 



Od razu odpowiadając na pytanie co z ludźmi którzy opłacili VIPa na obecny miesiąc / czas. W takiej sytuacji proponowałbym im dać SVIP'a by później nikt nie był stratny. A dla "nowych" już odpowiedni zakup w sklepie. Tak samo co do pytania co z adminami, którzy opłacają jakieś składki- to już do decyzji czerwonych i żółtych. 


Takie rozwiązanie ma swoje plusy, 
+ Gracze steamowi dalej będą grywać- gdyż free vip (każdy lubi dostawać coś za darmo). Przez co serwer będzie aktywny.
+ Sieć będzie zarabiać na SVIP - zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał więcej "mieć". Więc tutaj nawet gracze steamowi mogą się pokusić o zakup.
 Sam tradycyjny vip wiadomo będzie gorzej się sprzedawał, ale jednocześnie jego cenę bym obniżył w porównaniu do SVIPa gdyż będzie targetowany tylko do graczy NS
+ Możliwość oferowania tradycyjnego vipa jako nagrody? Przykładowo jesteś graczem NS, załóż konto na forum i napisz post w odpowiednim dziale a dostaniesz vipa na N czasu.

- Na starcie więcej pracy @OWSIANY pszenny lub innych czerwonych. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości wgrania vipa i svipa jak Jest wgrany plugin do darmowego vipa steam, ustawiłem już darmowego vipa na steam (na inną flagę) i svipa też na inną, ale kiedy admin ma steama, to dodaje dwa vipy. Jeżeli chodzi o vipa, to zrobię ankietę w której zadecydujecie co chcecie mieć w vipie, ale ostrzegam, później nie płaczcie ze Wam Vip nie pasuje. Aktualnie freevipa nie wyłączę, bo przyciąga graczy. Postawie #2 server, to wyłączę i zobaczymy co się będzie działo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...