Skocz do zawartości
Tonia

[Podanie odrzucone] Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tonia

Staż w cs'a: 4,5 roku

Wiek: 19

Ile dziennie grasz na serwerze (link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/Tonia/31.186.83.63:27015/ Gram codziennie, zawsze mam chwile żeby rzucić okiem na serwer i poświęcam na to od 2-3 godzin w góre. 

Gdzie miałeś admina: Na DD2 miałem kilka razy, na JB chyba najwięcej i na surfie.

Gdzie masz admina: Nigdzie.

Dlaczego właśnie ja: Gram dużo, a są osoby które latają bez opamiętania na czitach, osoby które trolują gre albo najczęsciej dzieci które nie mają co robić i drą jape przez mikrofon. Ogarniam temat z adminem więc myśle, że śmiało można mi zaufać. Demko rozpisze na dniach jak będe miał okazje kogos przyłapac 

Kontakt: Steam/Forum

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+ kontakt

+- staż

+- czas gry ( aż tak długo nie grasz te 2/3 h )

+ admin doświadczony

- jesteś z nami za krótko ( trzeba być na forum minimum 1 miech )

- brak nagranych demek/ rozpisanych ( przynajmniej ja niczego nie zauważyłem)

Nie żebym ci nie uwierzył z tym adminem ale każdy może sobie napisać że był gdzieś adminem, nagranie demka lub rozpisanie było by świetnym dowodem na to iż nadajesz się na admina

Nie bierz tego do siebie ale jak dla mnie wartością najważniejszą jest nagrywanie/ rozpisywanie demek reszta nie jest aż tak ważna

Ja jestem na NIE ale widać że się starasz złap parę haxów i będzie git, no chyba, że nie zauważyłem jakiś rozpisach przez ciebie demek to wtedy zmienię zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek

Kontakt +

Staż na serwerze

Forum +/-

Rozpiski demek -  (most important wg. mnie)

 

Osobiście na NIE, tak jak napisałeś, rozpisz najpierw parę demek, złap kogoś etc., posiedź dłużej na serwerze, a wtedy zmieniam na TAK, a co do trollowania na serwerze to osobiście nie zdażyło mi się zauważyć tak owej sytuacji, no ale może się mylę 😄 Widuje Cię dość często więc to też na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ wiek 

+ Kontakt

- Staż na serwerze

- Mało aktywny jesteś na forum 

- Brak rozpisanych i nagranych demek 

 

Na chwilę obecną jestem na nie. Nagraj demka rozpisz je. Jak to zrobisz to edytuje ten post na tak. Powiedzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...