Skocz do zawartości
.:Matyy:.

[Rozpatrzone] Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: .:Matyy:.

Serwer: Baton poland ip: 31.186.83.63:27015

Data zdarzenia: 12.02.2021

Godzina: 22.05.28

Opis sytuacji: Wszedłem na serwer, strzelałem z awp, zwykły skan, zwykły strzał jak to z respa, nikt nie szedł strzeliłem jeszcze raz i polecialem dalej z ak, ziomus stwierdzil ze spalilem sie XD, nie wstawiam zadnych ss, demka bo NIC NIE MAM W FOLDERACH, także prosiłbym o pokazanie tego czitowania. 

Link do bana: 

Nick .:Matyy:.
SteamID STEAM_1:0:1188608638
SteamCommunity ID 76561200337483004
Adres IP 193.168.240.45
Typ Bana SteamID
Powód Bana Czitowanie
Wykonano 12.02.2021 - 22:05:28
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez ;^) (moonwalk)
Zbanowany na 1# [ONLY DD2|BaToN POLAND|FREEVIP|SKINY|RANGI] (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany 2

Dodam jeszcze, że zawsze tak robię jak zmieniam na ak i lece dalej, w tym czasie admini grali i nic nie mowili wiec troche zdziwko dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbys wstawil swoje demo z tego czasu w którym wyłapałeś bana, wtedy nam będzie łatwiej je rozpisać 😉

 

@Krigge

By OWSIANY pszenny,

jezeli sie wypowidasz, to rozpisz demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie takie demo mogę znalezc ? Nie nagrywalem nic, a poza tym przeszukalem calego kompa i nic nie mam. Dlatego moje pytanie czy admin ktory banowal ma te ss lub demko bo jesli nie to jak mam sie wytlumaczyc z tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Okej, pobrałem HLTV, przejrzałem kilka razy. Gość się ośmieszył, ewidentnie widać, że się wychylił i od razu padł strzał (normalna sprawa skoro widać, że jeden przeleciał to człowiek jest skupiony). Obejrzałem też jak to wyglądało z jego perspektywy i też widać, że się wychyla :/.  Może szanowny admin zanim kogoś zbanuje to troche sie popatrzy na inne sytuacje a nie kieruje się jedną. Nie po to kupuje u was vipa co miesiąc, żeby mnie banowano bezpodstawnie. Nie pozdrawiam panie adminie -   ;^).

Edytowane przez .:Matyy:.
Dla jasności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że się będziesz odwoływał od tego bana. Dla mnie wystarczyła jedna akcja w której się spaliłeś z tą awp.

Link do HLTV: http://290272.hltv2.pukawka.pl/hltv-2102122141-de_dust2-1613162460-1613163660.zip

Spalona akcja z AWP: Od 20:18, specjalnie Cię sprawdziłem, że niby chce wyjść na środek, ale się zatrzymałem podczas biegu gdzie ty właśnie wtedy strzeliłeś z pre fire. 

By OWSIANY pszenny,

Rozpisz momenty za ktore dales bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, obejrzałem akcje od 20:18 jak napisał Krigge i nie dziwię się że bana wyłapałeś, z infem się spaliłeś bo Krigge tylko strefę zrobił, po mojemu ban powinien zostać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spalona akcja synek od 20:18 naprawde jestem tego zdania zebyś po prostu juz tu nie grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ewidentnie widać, że sie wychylasz człowieku... Jeszcze jakbyś  sie nie pokazał, a Ty mi mówisz, że chciałeś mnie sprawdzić i sie pokazujesz. Co to za sprawdzenie jak Cię widać? To co teraz jak widać ludzi to mam nie strzelać żeby bana nie wyłapać?

Strzał pada w momencie kiedy Cię widać, także nie rozumiem tego bana w ogóle.

Owsiany pszenny jak możesz wypowiedz sie bo normalnie nie chce mi sie wierzyć w to XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego nie widzę. Jedna akcja to za mało, banujcie jak będziecie mieli co najmniej 3 spalone akcje. 

Daje UB, jak będziesz miał więcej twardych dowodów banuj ponownie.

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki owsiany za porządne podejście do sprawy. Gram już to ponad pół roku, bije topke, pisze na @ jak ktoś czituje, wykupuje Vipa, wiec jak byłby sens, żebym czitował. To by sie mijało z celem. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

sprawarozpatrzona.gif

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...